Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 11:16, 13 cze 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)
Ale piekne widoki uwielbiam Twój ogród
Pozdrowienia zostawiam.


Pozdrowienia Basiu .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 11:17, 13 cze 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiaan napisał(a)


Bardzo ładna ta róża, Ania pamiętasz nazwę?


Angielka Roald Dahl.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 11:19, 13 cze 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiaan napisał(a)
Masz bardzo ładny, zadbany ogród


Anetka dziękuję .
Jak ktoś lubi misz masz tak jak ja .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 11:20, 13 cze 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
MartaCho napisał(a)
Aguś, no co ja mogę jeszcze nowego, innego, czy oryginalnego napisać? Nic a nic! Jest PRZE-pięknie!


Była tak cudna pogoda przez weekend że aż się chciało posiedzieć w ogrodzie. Coraz częściej mam tak że mi się nigdzie nie chce wyjeżdżać bo wolę zostać u siebie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 11:22, 13 cze 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Martka napisał(a)
Dereń piękny, róże cudne, całość wypielęgnowana, kulki idealnie okrągłe, jaka to trawa ta limonkowa obok nich w takiej obfitości? Zachwycam się 



To Hameln Gold. Rozrosła się nie powiem . Mimo że sucho jest bardzo w tym miejscu.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
MartaCho 12:07, 13 cze 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Nowa12 napisał(a)


Była tak cudna pogoda przez weekend że aż się chciało posiedzieć w ogrodzie. Coraz częściej mam tak że mi się nigdzie nie chce wyjeżdżać bo wolę zostać u siebie.


Nie dziwię się. Ja też bym chciała zostać, żeby mieć czas nadgonić zaległe prace, ale reszta rodziny jednak ciągnie w świat
Bardzo mi się podobają linie twoich rabat- nie prosto wzdłuż ogrodzenia, tylko tak inaczej. Bardzo fajnie to wygląda! Mam jeszcze jedną stronę do zagospodarowania- może by się udało ten układ troszkę skopiować...
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Nowa12 22:53, 13 cze 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
MartaCho napisał(a)


Nie dziwię się. Ja też bym chciała zostać, żeby mieć czas nadgonić zaległe prace, ale reszta rodziny jednak ciągnie w świat
Bardzo mi się podobają linie twoich rabat- nie prosto wzdłuż ogrodzenia, tylko tak inaczej. Bardzo fajnie to wygląda! Mam jeszcze jedną stronę do zagospodarowania- może by się udało ten układ troszkę skopiować...


Linie rabat niestety mam niespójne bo dolny poziom robiłam później i trochę inaczej ułożyłam rabaty a górnego poziomu nie chce mi się przerabiać. Ale co tam. Ja mam wszystko niespójne .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Martka 17:39, 14 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Nowa12 napisał(a)

Ale co tam. Ja mam wszystko niespójne .


To się tylko tak od środka może wydawać, jest bardzo spójne Kwestia opuszczania ogrodowych pieleszy podczas urlopów zaczyna mnie nurtować, do tej pory miałam inne życiowe powody by nie wyjeżdżać na dłużej. Jednak teraz wizja spędzenia kilku dni urlopu w ogrodzie cieszy mnie niezmiernie Świat ciągnie, ale ogród trzyma

Nowa12 20:16, 14 cze 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Co te róże tak się wolno zbierają. Chyba tylko u mnie.


No i w związku z brakiem róż to jest głównie tylko zielono.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:29, 14 cze 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Martka napisał(a)


To się tylko tak od środka może wydawać, jest bardzo spójne Kwestia opuszczania ogrodowych pieleszy podczas urlopów zaczyna mnie nurtować, do tej pory miałam inne życiowe powody by nie wyjeżdżać na dłużej. Jednak teraz wizja spędzenia kilku dni urlopu w ogrodzie cieszy mnie niezmiernie Świat ciągnie, ale ogród trzyma



Tyle że w ogrodzie rzadko się tak naprawdę wypoczywa. Dzisiaj miałam tylko po pracy posiedzieć na tarasie a skończyło się na prześwietleniu krzewuszki, podcięciu i podwiązaniu drzewek, plewieniu .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies