Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Mgduska 15:22, 18 sty 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Próba mikrofonu - tu mówię ja, nowa koleżanka
Pięęknie u Ciebie - i zazdraszczam areałów, ach, jaki to oddech!
Magda
____________________
Sałatka pokrzywowa
Katkak 22:04, 18 sty 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Zaczęłam się już martwić czemu w Szmaragdowej cały dzień taka cisza, co się stało, a towy wątek się wyczynia. Brawo Kichana i niwego wątku, i początku z przytupem, i wytrwałości w spełnianiu marzeń. Jesteście przykładem na to, że niemożliwe nie istnieje. Wspaniale mieć w Was Przyjaciół. Buziaki i jeszcze raz gratulacje.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Rumianka 22:06, 18 sty 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Nakarmiłaś nas cudownymi kolorkami z marketu i jak tu żyć...do wiosny jeszcze ho, ho...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 22:16, 18 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Mgduska napisał(a)
Próba mikrofonu - tu mówię ja, nowa koleżanka
Pięęknie u Ciebie - i zazdraszczam areałów, ach, jaki to oddech!
Magda

Madziu próba mikrofonu udana Świetnie się ubawiłam, dziękuję
Zapraszam, a zadraszczać nie ma czego bo te areały bardzo wymagające
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:18, 18 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Katkak napisał(a)
Zaczęłam się już martwić czemu w Szmaragdowej cały dzień taka cisza, co się stało, a towy wątek się wyczynia. Brawo Kichana i niwego wątku, i początku z przytupem, i wytrwałości w spełnianiu marzeń. Jesteście przykładem na to, że niemożliwe nie istnieje. Wspaniale mieć w Was Przyjaciół. Buziaki i jeszcze raz gratulacje.

A witaj Kochana na nowych starych włóściach TY te nasze areały znasz prawie od samego początku i byliście z nami przez cały ten czas Za co jesteśmy wdzięczni do grobowej deski
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:20, 18 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Rumianka napisał(a)
Nakarmiłaś nas cudownymi kolorkami z marketu i jak tu żyć...do wiosny jeszcze ho, ho...

Dziś byłam w innym markecie, na fotki nie miałam czasu, ale już obserwuję przypływ wiosennych roślin z okazji poniedziałku i wtorkuCiężko się im oprzeć, ale jeszcze rozsądek zwyciężaGdyby było cieplej nie wiem czym by się to skończyło dla mnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 22:45, 18 sty 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)

to myślałam, że jakieś sztuczne do dekoracji

Epifity to cudowne porośla...te różowe po raz pierwszy zobaczyłam na giełdzie jesienią
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
daszum 23:42, 18 sty 2019


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4390
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dziś byłam w innym markecie, na fotki nie miałam czasu, ale już obserwuję przypływ wiosennych roślin z okazji poniedziałku i wtorkuCiężko się im oprzeć, ale jeszcze rozsądek zwyciężaGdyby było cieplej nie wiem czym by się to skończyło dla mnie



Ponieważ nie jestem pewna swojej silnej woli cały tydzień spędziłam w swojej wsi
Dzisiaj syn stwierdził, że w lodówce jest tylko światło i prosił żebym chociaż pojechała do sklepu B.
Hi, hi nie wie, że tam też bywają interesujące roślinki
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Gosialuk 23:48, 18 sty 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Są, są, ale straszne bladawce. Na hiacyncika można się skusić.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
sylwia_slomc... 17:57, 19 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Agania napisał(a)

Epifity to cudowne porośla...te różowe po raz pierwszy zobaczyłam na giełdzie jesienią

Nie kupiłam bo się bałam, ze zmarnuje nic o nich nie wiedząc, wygladaja jak plastikowe, a w dotyku bardzo przyjemne i niespodzianka to żywe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies