Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Katkak 07:44, 18 sty 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Lara pozuje jakna prawdziwą modelkę przystało. Fajnie, ze tyle przycinek poleciało i śliwka. Babcia łatwo się zgodziła? Sylwuś z tych średnio grubych gałązek takie sielskie płoteczki powyplatajcie. Kołeczki się wbija co kawałek w ziemię i między nimi te patyki się przekłada. Tak to się jakoś robi. Zresztą może na necie gdzieś będzie. Czym Ty raczysz te brzózki, co?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:02, 18 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81638
Kasiek napisał(a)
Tez mam zamiar cos zrobic z galazek Chodz na chwilke do mnie, drzewo chce Ci pokazac, chyba grusze w rozach

Już lecę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:06, 18 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81638
Katkak napisał(a)
Lara pozuje jakna prawdziwą modelkę przystało. Fajnie, ze tyle przycinek poleciało i śliwka. Babcia łatwo się zgodziła? Sylwuś z tych średnio grubych gałązek takie sielskie płoteczki powyplatajcie. Kołeczki się wbija co kawałek w ziemię i między nimi te patyki się przekłada. Tak to się jakoś robi. Zresztą może na necie gdzieś będzie. Czym Ty raczysz te brzózki, co?


Ależ mnie Gość odwiedził, Hej Kochana
Jeszcze grusza i wszystkie chore drzewa z podwórka będą usunięte. Po ścięciu okazuje się, że rak bakteryjny je toczył przez lata
a grusza w tym sezonie była cała w rdzy

Płotki Kasieńka tylko odtworzymy te co były bo nam wicher jesienny połamał całe.... no parę lat były, a robione z tego co było
Brzózki dostawały przez trzy sezony gnojóweczkę z pokrzyw, teraz już nic żeby ciut zmężniały
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 16:08, 18 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
sylwia_slomczewska napisał(a)


za to na rabacie pod nią wiosna na całego


U mnie tylko jeden ciemiernik ma pąki
Może w lecie pozostałe się rozrosną?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 19:42, 18 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81638
Sypnij im wapna lub popiołu i ja nie obcinam liści aż nie zaschną
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 20:04, 18 sty 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8105
U Was jak zwykle praca wre: drzewa przycięte, gałązki posegregowane wg wzrostu i ociosane z zarostu Pełna profeska!Czekam na plecionki Twoje ciemierniki wypasione. Cieszą takie widoczki
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
daszum 20:17, 18 sty 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385

Sylwia gratuluję
15 stycznia 2019 r. założyłaś ten wątek i przez rok uzbierało się ponad 1000 stron. To świadczy o tym, że masz mnóstwo ogrodowiskowych przyjaciół
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Zana 20:47, 18 sty 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Pytałaś u mnie o żywopłot z ostrokrzewu. Mam posadzony z ostrokrzewu meserwy Heckenpracht, to odmiana rosnąco kolumnowo. Sadziłam wiosną 2018 sadzonki 30-40 cm. Przez dwa sezony osiągnął ok. 50-60 cm. Cięłam dosyć ostro dwa razy w sezonie: w marcu i w lipcu. No i trochę się zagęścił.
Nie mam aktualnych fotek, ale jak cyknę to dam Ci znać.

Wszystkiego dobrego w nowym roku, oby Was już żadne plagi nie dopadły i zdrowie było
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:48, 18 sty 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A ciemierniki masz przepiękne.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasiek 22:09, 18 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Zajrzyj do mnie na moment -
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies