Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

greg66 19:52, 16 sty 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
galgAsia napisał(a)

No widzisz, jak znalazł na tę wścieklicę na idiotę
A tak na serio, to idiotów nie sieją, sami się rodzą. Ciekawe, czy na idiotyzm też kiedyś wynajdą szczepionkę?! I wtedy obowiązkowe szczepienie noworodków w I dobie życia...


Nie tak dawno znajoma-uczona mówiła mi, że już dawno nie było wojny dlatego idiotów jest coraz więcej. Taka jej teoria.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
sylwia_slomc... 19:55, 16 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
ElaS napisał(a)

Przynęta dla lisów o specyficznym zapachu zawiera aluminiowo-plastikowy pojemnik z płynną szczepionką.
Listy to gryzą. Ten pojemnik jest oblepiony taką masą.
Nie mogę wkleić zdjęcia.

Wierz mi niczym oblepiony nie był nawet nie był zabrudzony, a pojemnik jest takiej wielkości, że jeśli zwierzak nawet wielkości mojej suni by zjadł to jelito zaczopuje a co dopiero u lisa...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:56, 16 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
greg66 napisał(a)


Nie tak dawno znajoma-uczona mówiła mi, że już dawno nie było wojny dlatego idiotów jest coraz więcej. Taka jej teoria.

Za wojną nie tęsknimy więc taka szczepionka na idiotów jak znalazł by była
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
greg66 19:58, 16 sty 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Oby jak najdalej a najlepiej w ogóle świat zająłby się czymś innym, no własnie choćby szczepionkami przeciw idioctwu
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Basilikum 20:03, 16 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
greg66 napisał(a)


Nie tak dawno znajoma-uczona mówiła mi, że już dawno nie było wojny dlatego idiotów jest coraz więcej. Taka jej teoria.

ja nie uczona jestem ale to samo krakam od jakiegos czasu.Za obrze ludziom to dziwakuja

Nie rozumiem z ta szczepionka jak to dziala i dlaczego wrzucaja ludziom do ogrodu
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ElaS 20:04, 16 sty 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
sylwia_slomczewska napisał(a)

Wierz mi niczym oblepiony nie był nawet nie był zabrudzony, a pojemnik jest takiej wielkości, że jeśli zwierzak nawet wielkości mojej suni by zjadł to jelito zaczopuje a co dopiero u lisa...

//parenting.pl/szczepionki-przeciwko-wsciekliznie-dla-lisow-samoloty-beda-zrzucac-brunatne-kostki
Sylwia, ja nie wiem dlaczego w takiej formie. To znalazłam. Nie jestem weterynarzem
Zaciekawiło mnie, co to za pojemnik, lubię wiedzieć
____________________
Malwowy ogród
sylwia_slomc... 20:11, 16 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Basilikum napisał(a)

ja nie uczona jestem ale to samo krakam od jakiegos czasu.Za obrze ludziom to dziwakuja

Nie rozumiem z ta szczepionka jak to dziala i dlaczego wrzucaja ludziom do ogrodu

Ja się boję tego, mam trzech chłopa w domu pewnie by Ich zabrali na wojnę
Mam nadzieję nie dożyć tej chwili i tego strachu o najbliższych.
Też nijak zrozumieć nie mogę.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:33, 16 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
ElaS napisał(a)

//parenting.pl/szczepionki-przeciwko-wsciekliznie-dla-lisow-samoloty-beda-zrzucac-brunatne-kostki
Sylwia, ja nie wiem dlaczego w takiej formie. To znalazłam. Nie jestem weterynarzem
Zaciekawiło mnie, co to za pojemnik, lubię wiedzieć

Ta moja jest wielkości zakrętki od butelki, nawet większa bym powiedziała. Nie była w niczym ukryta....z oszczędności? Czy jak?
W tej masie brązowej to mogę zrozumieć, że rozgryzając przypadkiem przegryzą i wyliżą ten płyn, a pojemnik wyplują( nadal będzie zaśmiecał ziemię). Zastanawiające jest to, że piszą by pilnować psy i koty by przypadkiem nie połknęły...przecież psa czy kota też się szczepi na wściekliznę więc nie rozumiem...jak miały by im zaszkodzić a nie zaszkodzić lisom....
Wiem upierdliwa jestem i czepialska
Ale mi to nie daje spokoju.....

I niby mają omijać tereny zabudowane, a dom babci i sąsiadów to niby co?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElaS 20:39, 16 sty 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ta moja jest wielkości zakrętki od butelki, nawet większa bym powiedziała. Nie była w niczym ukryta....z oszczędności? Czy jak?
W tej masie brązowej to mogę zrozumieć, że rozgryzając przypadkiem przegryzą i wyliżą ten płyn, a pojemnik wyplują( nadal będzie zaśmiecał ziemię). Zastanawiające jest to, że piszą by pilnować psy i koty by przypadkiem nie połknęły...przecież psa czy kota też się szczepi na wściekliznę więc nie rozumiem...jak miały by im zaszkodzić a nie zaszkodzić lisom....
Wiem upierdliwa jestem i czepialska
Ale mi to nie daje spokoju.....

I niby mają omijać tereny zabudowane, a dom babci i sąsiadów to niby co?

Sprawdź w necie, dużo jest informacji.
Wykładają szczepionki dwa razy w roku. Wiosną i jesienią.
W jaki sposób dostała się do Twojego ogrodu. Hipotez może być wiele.
____________________
Malwowy ogród
kasiek 10:28, 17 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Super z tymi przycinakami - świetliściej się zrobiło Piękna Wam ta stodoła wyszła
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies