Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 20:13, 18 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
BKosimkArt napisał(a)
Naprawdę geniusze, łąkę na taśmie buahahhahahaha
Pieteuszkę i .marchew to sobie na taśmie kupiłam ale łąkę??!!???!?!
Szok
Czego to już nie wymyślą...
Mimi wszystko fajne zakupy Sylwia, przynajmniej takie namacalne...ja to kupuję i czekać muszę do marca aż zaczną wysyłać

Nie miałam czasu na zakupy w necie, a tak mi się już chciało coś do ogrodu nowego, no i o te moje łąki ciągle się staram by były ładniejsze niż są
Te na dole to będzie niespodzianka i dla nas bo pierwszy rok( o ile znowu nie zamuli)
A ta na górze częściowo fajna, a częściowo pozostawia wiele do życzenia i pracuję nad nią ciągleStaram się, a co z tego będzie zobaczymy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anitka 20:14, 18 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Przecierałam oczy ze zdumienia. Białe prymule kupiłaś? "Nie lubię białego koloru na wiosnę" - już chyba nie aktualne" Chyba rzeczywiście brak śniegu na gusta wpływa
A mnie bierze na kolor żółty na wiosnę w tym roku

Te nasionka sypiesz na te łączki przy domku czy na górze? Łąka na taśmie mnie rozbawiała

Rzeczywiście sklepy zaspały - wczoraj szukałam Promnalu i tam gdzie byłam nie było.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Iwonka 20:19, 18 lut 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Ja tez byłam w szoku jak te białe prymule u Sylwii zobaczyłam W fajnej skrzyni stoją! Ciekawe czy bratki już się pojawiły?
Nadrabiam Sylwia zaległości, ale u ciebie to jak Wojna i pokój Czytam i czytam Stodoła obita nowymi deskami plus to drzewko - REWELACJA!!!
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
sylwia_slomc... 20:21, 18 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Dragonka napisał(a)


nooo, to żem się popisała na wstępie....

Jestem, jestem, powracam z koszmarów szpitalnych i już nigdzie się nie wybieram więcej Gdzie mi będzie lepiej jak na Ogrodowisku Ale masz fajnie, normalnie aż mi się micha cieszy na ten widok znajomy! I wiosnę widać u Ciebie.

Współczuję szpitali....ostatnie dwa lata częstym gościem w nich byłam na szczęście tylko częściowo w swojej własnej sprawie, ale i niektóre nie skończyły się dobrzeObu u Ciebie wszystko już ok było, a ten rok o wiele spokojniejszy i lepszy

A widzisz, a u nas ubiegły sezon to też męki przez piekło były I to i prywatnie i ogrodowo.
Prywatnie to Ci kiedyś na priv poopowiadam, a ogrodowo to mieliśmy 4 razy powódź w ogrodzie i to 3 razy w jednym tygodniu. Jeszcze nie całkiem odkopane z mułu, ale jakoś już jest....o ile się nie powtórzy
Tak, że głowa do góry i już nam tutaj nie znikaj z nienacka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:27, 18 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Anitka napisał(a)
Przecierałam oczy ze zdumienia. Białe prymule kupiłaś? "Nie lubię białego koloru na wiosnę" - już chyba nie aktualne" Chyba rzeczywiście brak śniegu na gusta wpływa
A mnie bierze na kolor żółty na wiosnę w tym roku

Te nasionka sypiesz na te łączki przy domku czy na górze? Łąka na taśmie mnie rozbawiała

Rzeczywiście sklepy zaspały - wczoraj szukałam Promnalu i tam gdzie byłam nie było.

normalnie sama nie wierzę, nie lubię bałego wiosną, a dziś nos w białe róże wsadzałam i...nie pachniały
Ale te prymule mają żółciutkie środeczki i płatki takie cieplutkie, kremowe....no wybijały się na tle tych kolorowych mocno
Nasionka te co dziś targałam to wcześniej już miałam i idą na górę. A te co dzisiaj kupione to na górę i na dół
Ja oczy przecierałam ze zdumienia jak zobaczyłam te taśmy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:29, 18 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Iwonka napisał(a)
Ja tez byłam w szoku jak te białe prymule u Sylwii zobaczyłam W fajnej skrzyni stoją! Ciekawe czy bratki już się pojawiły?
Nadrabiam Sylwia zaległości, ale u ciebie to jak Wojna i pokój Czytam i czytam Stodoła obita nowymi deskami plus to drzewko - REWELACJA!!!

Oj to faktycznie Iwonko sporo przed Tobą jeszczeOne nie białe tylko kremowe
Ale fakt - nie było białego w zimie to mi biały chyba przestał przeszkadzaćSkrzynkę też dzisiaj kupiłam i w niej przywiozłam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwonka 20:37, 18 lut 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
sylwia_slomczewska napisał(a)

Oj to faktycznie Iwonko sporo przed Tobą jeszczeOne nie białe tylko kremowe
Ale fakt - nie było białego w zimie to mi biały chyba przestał przeszkadzaćSkrzynkę też dzisiaj kupiłam i w niej przywiozłam


Na szczęście od dwóch tygodni jestem na bieżąco Skrzynka rewelacyjna. Na parapet w kuchni już drugi rok coś zamiast plastiku mi się marzy. Bratki widziałaś?
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Anitka 20:44, 18 lut 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Bratków nie widziałam jeszcze. Może na giełdzie się pojawiły. Przez te korki rano nie chce mi się jechać W zeszłym roku miałam motywacje z powodu nagrań u Sylwii
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:14, 18 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Iwonka napisał(a)


Na szczęście od dwóch tygodni jestem na bieżąco Skrzynka rewelacyjna. Na parapet w kuchni już drugi rok coś zamiast plastiku mi się marzy. Bratki widziałaś?

Skrzynki w O...i nie drogo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:16, 18 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Anitka napisał(a)
Bratków nie widziałam jeszcze. Może na giełdzie się pojawiły. Przez te korki rano nie chce mi się jechać W zeszłym roku miałam motywacje z powodu nagrań u Sylwii

I wyobraź sobie, że kilka żółtych mi w truskawkach nadal kwitnie, a inne wysiały się w kamykach przy chatce i też kwitną
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies