Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 21:21, 16 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Marzyłam o tym kiedy taki będzie, a to już



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:25, 16 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:27, 16 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
w warzywniku nadal rozgardiasz, ale może już nie długo

tu jeszcze tyle roboty nas czeka ech....

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:28, 16 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
pawel_snopek napisał(a)
Młoda babka z Ciebie

No, że babka to się zgodzę coraz bliżej mi do niej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 22:04, 16 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
Sylwuś imprezkę przeżyłaś dla Młodego najlepsze życzenia

na ogrodzie widać coraz więcej wiosennych oznak a sprzątanie …..hm…..powolutku ogarniemy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 22:05, 16 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Madzia damy radę i Ty i my bo kto inny to za nas zrobi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
MariuszG 22:22, 16 lut 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Sylwio, pozachwycałem się Twoim (chyba już?) przedwiośniem nie mogę się doczekać kwitnienia magnolii.

Śledzę na Instagramie Monty'ego Dona- u nich szaleje teraz Denis. Monty wrzucił zdjęcia powodzi ze swojego ogrodu. Mam w pamięci to co wydarzyło się u Was w minionym sezonie i z jakimi emocjami się to wiązało... Żal patrzeć na to co się dzieje u niego w ogrodzie. Te zakątki znane z Gardeners World- wszystko pod wodą, a za płotem płynie rzeka . Boję się jak będzie wyglądała nasza przyszłość. Nie chodzi już o ogrody, ale o podstawowe aspekty życia. Cieszę się, że pomału ale jednak część Polaków też zaczyna dostrzegać problemy z klimatem.

Tegoroczna ciepła zima, na pewno dziwna, jednak podobną mieliśmy dwa lata temu. W lutym było pięknie, kwitły bratki i wszystko się budziło. W marcu przyszło przez tydzień -15°C, i moje 350 doniczek bratków szlag trafił, a mnie z nimi .

Życzę nam łagodnej wiosny, bez większych niespodzianek, a Tobie dużo siły i spokoju na nowy sezon .
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
Gosialuk 22:31, 16 lut 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Sylwia wszystkiego najlepszego dla syna. U mnie też w tym roku. Roboty masz huk, jak co roku, ale i mnóstwo ciekawych roślin zagościło w twoim ogrodzie. Zielone widać z daleka.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Magara 22:46, 16 lut 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Sylwia, pierwszego Twojego wątku nie znałam, drugi znam i mam wrażenie, że wraz z założeniem drugiego wątku Wasz ogród ruuuuszył mocno z kopyta, takie to wszystko wybujałe i podrośnięte, pomimo przeciwności losu oby się dalej tak pięknie rozwijał i cieszył
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
sylwia_slomc... 22:51, 16 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
MariuszG napisał(a)
Sylwio, pozachwycałem się Twoim (chyba już?) przedwiośniem nie mogę się doczekać kwitnienia magnolii.

Śledzę na Instagramie Monty'ego Dona- u nich szaleje teraz Denis. Monty wrzucił zdjęcia powodzi ze swojego ogrodu. Mam w pamięci to co wydarzyło się u Was w minionym sezonie i z jakimi emocjami się to wiązało... Żal patrzeć na to co się dzieje u niego w ogrodzie. Te zakątki znane z Gardeners World- wszystko pod wodą, a za płotem płynie rzeka . Boję się jak będzie wyglądała nasza przyszłość. Nie chodzi już o ogrody, ale o podstawowe aspekty życia. Cieszę się, że pomału ale jednak część Polaków też zaczyna dostrzegać problemy z klimatem.

Tegoroczna ciepła zima, na pewno dziwna, jednak podobną mieliśmy dwa lata temu. W lutym było pięknie, kwitły bratki i wszystko się budziło. W marcu przyszło przez tydzień -15°C, i moje 350 doniczek bratków szlag trafił, a mnie z nimi .

Życzę nam łagodnej wiosny, bez większych niespodzianek, a Tobie dużo siły i spokoju na nowy sezon .

Właśnie zajrzałam i załamana jestem co Mu Denis narobił, współczuję serdecznie Motyemu Wyobrażam sobie co musi teraz czuć, w zasadzie to wiem co czuje
Też się boję tego co może przynieść pogoda w tym sezonie
Oby się Twoje życzenia spełniłyDziękuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies