Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 12:42, 28 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
A widzi Pani, dawno Pani nie było troszkę się nam w tym czasie pozmieniało i sporo wydarzyłoWizytówką dobrym skrótem jest dlatego mam ją w tej formie, ale chyba muszę uaktualnić znowu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 13:08, 28 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
Sylwia
nie wiem co napisać
pięknieeee -orliki cudowne wszystkie ,cały ogród wygląda świetnie ….nie ma co patrzeć na przymrożone ,bo tyle innych roślin,krzewów i drzew przyciąga uwagę
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Dominika11 13:14, 28 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
orliki urzekają swoim pieknem, urocze są
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
galgAsia 13:15, 28 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Orliki bossskie Ja dopiero z nimi zaczynam, mam jakieś 3 odmiany. Fajnie, że one się krzyżują i są coraz to nowe
Czerwiec za progiem, teraz już mróz niegroźny, wszystko bujnie w okamgnieniu
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Juzia 13:26, 28 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38619
sylwia_slomczewska napisał(a)
A widzi Pani, dawno Pani nie było troszkę się nam w tym czasie pozmieniało i sporo wydarzyłoWizytówką dobrym skrótem jest dlatego mam ją w tej formie, ale chyba muszę uaktualnić znowu


Troszkę pozmieniało? He!
To aktualizuj! Czekam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
sylwia_slomc... 14:11, 28 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Magleska napisał(a)
Sylwia
nie wiem co napisać
pięknieeee -orliki cudowne wszystkie ,cały ogród wygląda świetnie ….nie ma co patrzeć na przymrożone ,bo tyle innych roślin,krzewów i drzew przyciąga uwagę
Buziaki

Dzięki Madzia Ja teraz dumam nad moim balkonem, wydumałam na razie, ze do jednej donicy dam chyba Morninght Lighta i jeżówki, do drugiej szałwię, a do skrzynek lawenda jeszcze nie mam pomysłu do donicy wiszącej, ale może cos utrafię. I chyba jakis chodniczek na płytki, krzesło tekowe i stołek mam stolik bym musiała dokupić.....i będę miała z balkonu widok na .....tunele foliowe Ale wieczorkiem jak się ściemni można słuchać świerszczy i żab
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:11, 28 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Dominika11 napisał(a)
orliki urzekają swoim pieknem, urocze są

Prawda
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:12, 28 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
galgAsia napisał(a)
Orliki bossskie Ja dopiero z nimi zaczynam, mam jakieś 3 odmiany. Fajnie, że one się krzyżują i są coraz to nowe
Czerwiec za progiem, teraz już mróz niegroźny, wszystko bujnie w okamgnieniu

Pogoda jest nieprzewidywalna nadal, jeszcze wszystko może się zdarzyć mimo, że to czerwiec.....tak myślę w obecnych czasach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:14, 28 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Juzia napisał(a)


Troszkę pozmieniało? He!
To aktualizuj! Czekam

Może wieczorkiem coś pomyślę bo obiad już dochodzi i zaraz mykam do ogrodu, dwa dni nie byłam, dziś wreszcie nie pada może coś podziałam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 17:36, 28 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dorotko Twoje też śliczności Szczerze powiedziawszy to z mojej obserwacji orliki najlepiej wyglądają w paprociach, miodunkach i hostach.....jakoś mi tak do siebie pasują te rośliny, a u mnie wywędrowały gdzie chciały i mam takie zestawienia co by mi do głowy nie przyszły, np. na wrzosowisku teraz rządzą
U mnie jeszcze się nie rozchodzą, a nawet jak coś nieplanowanego wzejdzie to nie ma siły przebić się przez mój busz.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies