Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Gosialuk 08:10, 29 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5260
Poczytałam, orliki cudne obejrzałam, borsukiem jestem zadziwiona. Bujnie u ciebie i kwiecia moc.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anbu 08:16, 29 maj 2020


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Cudne orliki!
____________________
Ania Ogród Ani :)
jolanka 09:03, 29 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Przygoda z borsukiem mogła babcie przestraszyć Może bedziesz miała szczęście i uda Ci się go sfotografować

Ja miałam okazje zobaczyć kilka dni temu jak wiewiórka wyprowadziła swoje młode po raz pierwszy na spacer. Myślałam początkowo, ze to jakaś myszka idzie za nia takie to było małe, ledwo z trawy toto wystawało.
Pstrykałam zdjęcia ale jeszcze nie zagrałam.
Orliki masz śliczne. ja kupiłam dwa lata temu 3 sztuki takie granatowe, teraz mam Kilkanaście i... 3 różne Mogą się tak zmieniać?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 09:33, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
AniazUroczyska napisał(a)


Aaaa, u mnie żarnowce tylko żółte, nie pomyślałabym ,że mogą być też innego koloru, ale już doczytałam

Po lasach ten żółty występuje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:37, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Urszulla napisał(a)
Ti Ty masz gdzieś takie przekopane miejsca jak na borsuka przystało?

W zimie pokazywałam wejście do nory, wtedy się zastanawialiśmy co to, bo widać było, że nie lis wokół nory nie walały się pióra, ani kości. Teraz myślimy, że to on.
Ula sama nie wiem, ja go nie widziałam tylko babcia , ale z tego co nam rekami pokazała i opisała wychodzi, że tylko borsuk to mógł być. Muszę Jej pokazać na zdjęciu jak borsuk wygląda i dowiedzieć się czy to widziała. Najbardziej nurtuje mnie, że wszedł pod same drzwi na schody, żeby tylko wściekły nie był. Ale może za kotami przyszedł bo to ich ulubione miejsce....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:38, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Magleska napisał(a)
co ja tu czytam borsuk ……-poluj na niego z aparatem
Buziaki

Madzia mój aparat kiepskie fotki w nocy robi, ale jeśli się trafi sposobność
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ania111 09:39, 29 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Sylwia ,


Orliki cudne
____________________
Ania Spelnione marzenie
sylwia_slomc... 09:39, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Gosialuk napisał(a)
Poczytałam, orliki cudne obejrzałam, borsukiem jestem zadziwiona. Bujnie u ciebie i kwiecia moc.

Gosiu nie bardziej niż my, z 15 minut babcie maglowałam jak to zwierzę wyglądało, jedno jest pewne, babcia w swoim życiu takiego jeszcze nie spotkała.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:40, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
anbu napisał(a)
Cudne orliki!

Dziękuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:44, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
jolanka napisał(a)
Przygoda z borsukiem mogła babcie przestraszyć Może bedziesz miała szczęście i uda Ci się go sfotografować

Ja miałam okazje zobaczyć kilka dni temu jak wiewiórka wyprowadziła swoje młode po raz pierwszy na spacer. Myślałam początkowo, ze to jakaś myszka idzie za nia takie to było małe, ledwo z trawy toto wystawało.
Pstrykałam zdjęcia ale jeszcze nie zagrałam.
Orliki masz śliczne. ja kupiłam dwa lata temu 3 sztuki takie granatowe, teraz mam Kilkanaście i... 3 różne Mogą się tak zmieniać?

Nie zauważyłam, żeby u mnie się zmieniały, ale siewki wychodzą przeróżne bo się krzyżują Wołaj mnie na te wiewióreczki please.
Nie wiem czy bym nie zapomniała fotki cyknąć z wrażenia gdybym borsuka sama zobaczyła. Bardzo muszą być już zwierzęta zdesperowane by się tak blisko ludzi osiedlać. U nas w odległości od nas ok kilometra tylko dwa laski( małe) a tak to szczere pola i dopiero u sąsiada krzaki i nas ogród.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies