Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 23:01, 03 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Tyle dobrego, że trafiło na tę samą panią. Najgorsze zawsze jest czekanie. Wreszcie możecie działać.

Tak bo miała porównanie, do tego przydały się bardzo zdjęcia, które cykałam jak było ładnie i z prac wykonanych....teraz możemy się brać za sprzątanie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:02, 03 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Gosialuk napisał(a)
Cieszę się, że ruszyło z miejsca. Choć pracy ogrom was czeka.
Za to fotki z reszty ogrodu piękne. Ta różyczka bardzo mi się podoba, na nóżki nie zwracałam uwagi. Znasz nazwę?

Pisało Francuska pachnąca parkowa, wiosną w Auch...n kupowałam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ogrodowy_Kal... 09:27, 04 lip 2020


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Odszukałem aktualne zdjęcia z ogrodu bo wątek pędzi jak szalony i jest super.
Myślę o trytomach już dłuższy czas i widzę u Ciebie, że muszę im znaleść miejsce Pozdrawiam
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
sylwia_slomc... 10:05, 04 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Może mi się uda porcję zdjęć wrzucić dziś lub jutro, to nie trzeba będzie szukać Ja trytomy lubię. Pustynniki nie chcą u mnie zimować, a one tak
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 14:47, 04 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
Niezmordowana

Dużo stron przeglądałam u Ciebie, pokazujesz piękne róże i inne roślinki. Gapię się na nie i szukam wpisu o ubezpieczeniu, na pewno dotrę do niego.
Jak zobaczyłam Twoją niezmordowaną to aż mnie potrzęsło. Dziś całe przedpołudnie z taką walczyłam. Nie była cięta chyba ze 3 sezony. Pędy porosły 3-4m. Porozkrzewiały się ogromnie. Miała rosnąć na słupie, ale wiatry przechyliły ją na siatkę ogrodzeniową. Właśnie kończyła kwitnienie i obcięłam ją całą na około pół metra. Gałęzi mam ogromną kupę, a sekatora to z tydzień czasu do ręki nie wezmę. Ręce do łokci trochę podrapane. To jest ten moment, w którym nie lubię róż.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
kasiek 19:03, 04 lip 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O czytam że pani była, jak dobrze I super że tyle robisz fotek, zawsze jest porównanie
jak teraz to wygląda - jest duzo mułu?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
AgnieszkaW 20:33, 04 lip 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Sylwia, cieszę się, że już możecie powoli ogarniać teren po ulewie. U nas też była ulewa, woda z impetem przelała się z drogi,namuliło nieźle... Musimy pomyśleć, co zrobić, by sytuacja się nie powtórzyła...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:21, 04 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Dorota123 napisał(a)
Dużo stron przeglądałam u Ciebie, pokazujesz piękne róże i inne roślinki. Gapię się na nie i szukam wpisu o ubezpieczeniu, na pewno dotrę do niego.
Jak zobaczyłam Twoją niezmordowaną to aż mnie potrzęsło. Dziś całe przedpołudnie z taką walczyłam. Nie była cięta chyba ze 3 sezony. Pędy porosły 3-4m. Porozkrzewiały się ogromnie. Miała rosnąć na słupie, ale wiatry przechyliły ją na siatkę ogrodzeniową. Właśnie kończyła kwitnienie i obcięłam ją całą na około pół metra. Gałęzi mam ogromną kupę, a sekatora to z tydzień czasu do ręki nie wezmę. Ręce do łokci trochę podrapane. To jest ten moment, w którym nie lubię róż.

Dorotko, a ja mam zamiar puścić ją na daszek Mówisz żeby na żywioł nie pozwalać?
Wczoraj była Pani rzeczoznawca, zobaczymy jak wyceni, czy uczciwie, ale w zeszłym roku ostatnim razem też była Ona i zadowoleni byliśmy bo było z czym walczyć dalej. Oby i teraz było z czego odbudowywać się
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:22, 04 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
kasiek napisał(a)
O czytam że pani była, jak dobrze I super że tyle robisz fotek, zawsze jest porównanie
jak teraz to wygląda - jest duzo mułu?

Mniej niż rok tamu, ale trochę jest. Pomogły poczynione zabezpieczenia Dziś było odtwarzanie trawnika
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:32, 04 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
AgnieszkaW napisał(a)
Sylwia, cieszę się, że już możecie powoli ogarniać teren po ulewie. U nas też była ulewa, woda z impetem przelała się z drogi,namuliło nieźle... Musimy pomyśleć, co zrobić, by sytuacja się nie powtórzyła...

Agnieszko byłam przed chwilką widziałam straszne, że nawet mieszkając na górze nie można mieć pewności, że nie zaleje i nie zrobi zniszczeń. Przykro mi bardzo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies