Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Magleska 15:58, 09 lip 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Sylwuś
patrzę i podziwiam
warzywnik rewelacyjny -rosną Ci te warzywka jak oszalałe
a i kwiaty cudowne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 16:20, 09 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
AniazUroczyska napisał(a)


I ona mówi że to kiepski rok dla warzyw

Wierz mi kiepski, sporo warzyw się nie udało w tym roku, nie mam kopru, pietruszki korzeniowej, pietruszki naciowej, kalafiora, cukinie na razie słabo, ogórki musiałam kupić gotowe flance bo własne nie wyszły, dynie mizerne, kiepski rok dla warzyw i znowu kiepska ziemia, trzeba będzie paru lat by wypracować ją od nowa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:21, 09 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
anabuko1 napisał(a)

Przepięknie; )
Fajne to lustro masz.
A ba Anabelka to strong ?

Dostałam Ją jako Strong Anabell, lusterko z Ys..a wisi sobie robi za dekoracje choc ukryte w krzakach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:23, 09 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
BKosimkArt napisał(a)
Podziwiam Cię Sylwia, taki teren ogarnąć to wyczyn. Piękny warzywnik! Niesamowicie wszystko rośnie. Róże tniesz tylko kwiaty czy z gałązką?? Ja tylko obrywam główkę ale otem takie kikuty stoją...

Ja generalnie róż nie czyszczę z braku czasu, ale po tych ulewach zmieniły się w mumie i sporo połamało to obcinałam do mocnego pędu, zakwitną znowu, większość mam powtarzających kwitnienieBasiu na razie ogarniamy się z mułu więc wszystko chwastem gigantem w galopie zarasta
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:24, 09 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Mgduska napisał(a)
O matko, jak patrzę na Wasz warzywnik, to myślę, że głód Wam nie grozi i bez sięgania po kwiatki

Moje chłopaki mają apetyt i potrafią sporo zjeść
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:24, 09 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Juzia napisał(a)


Hahaha!
A Ty ostatnio tylko o jedzeniu...

Czyżby głodowała.... może trzeba nakarmić?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:27, 09 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Iwonka napisał(a)


Super to zdjęcie z lustrem No i anabellki... Wszędzie widzę anabellki
Ilość kwiecia na pozostałych zdjęciach niesamowita. I te żółte coraz bardziej mi się podobają

Żółte teraz robią robotę sporo koloru dają, ale jestem zszokowana bo już u mnie floksy zakwitają na całego i dzielżany też, a kojarzę je bardziej z pełnią i drugą połową lata....
Jakbyś zobaczyła , ja mam anabelki po katach z samego tyłu posadzone bo nie mam czasu wiązać, a tak to się kładą na inne rośliny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:28, 09 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Magleska napisał(a)
Sylwuś
patrzę i podziwiam
warzywnik rewelacyjny -rosną Ci te warzywka jak oszalałe
a i kwiaty cudowne

Eee w tym sezonie kiepskie rosną i plagi co trocha je dosięgają, ale coś tam urośnie może....kapustę jedliśmy na wyścigi ze ślimakami, trzeba było małe główki wycinać bo nim by urosły to ślimaki by zjadły całe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:31, 09 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Kochani w najbliższą niedzielę w Mai odcinek z "Moją Bajką"
Kasieńka dzisiaj zdecydowała się ogłosić, długo namawiać musiałam, że sporo osób czeka
Katkak napisał(a)


To by było na tyle, chęć zdjęć jeszcze dużo. Kto ma ochotę na ...nie wiem, dokładniejszy? bardziej szczegółowy? (bo cy odany to się okaże )Spacer po Mojej bajce zapraszam w niedzielę do oglądania Mai . Miałam nic tu nie pisać, bo stresa mam jak stąd do księżyca, ale Sylwia mnie przekonała, żeby napisać, co niniejszym czynię . Fajnie się złożyło, bo emisja prawie w 7 rocznicę mojej bytności na Ogrodowisku . Trzymajcie kciuki żeby jakoś poszło. Dobrze, że ten tydzień pod wieloma względami mam dość intensywny, to nie skupiam się tylko na tym . Do potem .
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 18:17, 09 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Ty masz prawdziwie strong anabelki. U mnie jakoś małe. Ale przecież jedną sadzonkę mam od Ciebie. Nic nie rozumiem...może potrzebują czasu.
Oczywiście nawet te małe się gdzieś zmieszczą ale tam potrzebuję z daleka widoczne i widowiskowe, na front
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies