Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Gosialuk 23:45, 02 paź 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5295
Ta wijąca rabata dla mnie najpiękniejsza z naparstnicami, ale z astrami też ma wiele uroku.
Psica super fajna.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
sylwia_slomc... 23:46, 02 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Może w zimie pokuszę się o resztę rabatek
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:52, 02 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Gosialuk napisał(a)
Ta wijąca rabata dla mnie najpiękniejsza z naparstnicami, ale z astrami też ma wiele uroku.
Psica super fajna.

Na lato dosadziłam do niej dzielżanów zobaczymy czy się przyjmąPsica swoje humory ma i czasem muchy w nosie też
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 06:35, 03 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Sylwia
wrzosowisko nabrało ciała -jest niesamowite,kolorowe i piękne .....

fajne te tereny na spacerki Lara piękność -dobrze ,że masz ją gdzie wypuścić bez smyczy-pies szczęśliwy po takim spacerku -wybiegany ,zapachów nowych nawąchany

przegląd rabaty obejrzałam -fajnie się zmienia z miesiąca na miesiąc

Buziaki

ps. jakie plany na dziś ? ...ja zdzieram darń

Edit.
przyszły Ci te klony ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
yolka 09:18, 03 paź 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Sylwia - podziwiam niezmiennie.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
sylwia_slomc... 09:35, 03 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Magleska napisał(a)
Sylwia
wrzosowisko nabrało ciała -jest niesamowite,kolorowe i piękne .....

fajne te tereny na spacerki Lara piękność -dobrze ,że masz ją gdzie wypuścić bez smyczy-pies szczęśliwy po takim spacerku -wybiegany ,zapachów nowych nawąchany

przegląd rabaty obejrzałam -fajnie się zmienia z miesiąca na miesiąc

Buziaki

ps. jakie plany na dziś ? ...ja zdzieram darń

Edit.
przyszły Ci te klony ?


Takich terenów polnych u nas nie brakuj, po ogrodzie też się wygania u góry, czasem idziemy na spacer z psem znajomych to się wybawią, wygonią, wyszalejąA czasem idziemy między ludzi, socjalizacja musi być
Plany na dziś to kończymy kojec( nie skończymy na pewno z braku materiałów) i może zaczniemy budę robić i może koszenie plewienie Wczoraj wierzby hakuro z grubsza przycięliśmy zostały płaczące na górze do podgolenia
Klony mają być we wtorek
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:35, 03 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
yolka napisał(a)
Sylwia - podziwiam niezmiennie.

Miło mi Jolu, że zaglądasz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 15:02, 03 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Oglądam zaległe rzeczy. Muszę przyznać że pięknie się wtapiają rośliny w żywopłot tujowy. Szczególnie to u Ciebie widać na jesień.

Przegląd bylinowej widziałam, nie jest to bezobsługowa rabata ale dużo się na niej dzieje. Ty masz do tego głowę
Łukasz zerknął przez ramię i zobaczył psa z Twoim synem. Pamięta jak odpalali petardę a potem dodał że rośliny go nie kręcą tylko psy, petardy i noże.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 19:11, 03 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Urszulla napisał(a)
Oglądam zaległe rzeczy. Muszę przyznać że pięknie się wtapiają rośliny w żywopłot tujowy. Szczególnie to u Ciebie widać na jesień.

Przegląd bylinowej widziałam, nie jest to bezobsługowa rabata ale dużo się na niej dzieje. Ty masz do tego głowę
Łukasz zerknął przez ramię i zobaczył psa z Twoim synem. Pamięta jak odpalali petardę a potem dodał że rośliny go nie kręcą tylko psy, petardy i noże.

O to mi chodziło by się rośliny przenikały Na bylinowej poza wiosennym koszeniem potem ze dwa, trzy razy w sezonie plewię( głównie perz i nawłoć)Wycinam w sezonie tylko naparstnice i orliki( raz) a drugi raz sadźce i to tyle, u mnie nie ma czystych wysprzątanych rabat, ja mam ogród na pół dzikoNawet gdybym chciała bardziej zadbać nie ma kiedy przez te muły i zalania My dziś kończyliśmy w kojcu dla lary podłogę i zaczęliśmy budę. Przyszłościowo myślimy o jeszcze jednym owczarku jak się budowa kiedyś zacznie potrzebujemy tam psa na stałe, do pilnowania "dobytku"Tak, że kojec spory bo może dwa psiaki będą mieszkać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:05, 03 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Szkoda, że ogrodówki w tym roku bez kwiatów
firany z montany tym razem tnę po kwitnieniu

bardzo je lubię

magnolia soulongeana po majowym zmrożeniu popuszczała metrowe przyrosty, zajęła masę miejsca, wiosną po kwitnieniu ogolę do czysta dolne gałęzie teraz mi szkoda bo masę pąków mają

moje bordo ciemierniki takie dzieci dają

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies