Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Alija 19:44, 15 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8824
sylwia_slomczewska napisał(a)

A doczekałaś się owocków? Bo u nas nie kwitł ani razu i owocków też nie było nigdy


Owocków się doczekałam, nie było ich wiele, dosłownie kilkanaście. Kwasiory straszne, ale podobno dużo witamuny C zawierają.

Piękny stół do pięknych krzeseł pasuje super.

Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Martka 19:45, 15 lis 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
sylwia_slomczewska napisał(a)

Martuś jeśli się sprawdzi to za parę lat wymienimy bale to nie problem, ważne żeby zadziałało. Koszt bali z odzysku nie jest nie do udźwignięcia co kilka lat. Nasza donica z bali w podwórku ma już pięć lat i jeszcze się trzyma, co dwa lata impregnujemy ją, ze dwa jeszcze powinna dać radę potem trzeba będzie je wymienić pewnie. Gdyby tama 5 lat dała radę to już się będziemy cieszyćNiestety nie wolno mi tam zastosować innych materiałów.


Tak, 5 lat to już jest coś  tama wprowadziła klimat i świetnie teraz wygląda ten zakątek, jestem pod wrażeniem, jak efektywnie potraficie działać wspólnie to nie jest wcale oczywiste Podwyższone rabaty na takiej wysokości - to chyba prekursorskie
sylwia_slomc... 20:09, 15 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Alija napisał(a)


Sylwia, mam wrażenie, że Wasza doba jest rozciągliwa, jakim cudem taki ogrom pracy za Wami. Jesteście niesamowici, gratuluję i podziwiam.

Dzięki Emuś Się śmiał, że nas dwoje to jak innych pięciu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:11, 15 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Alija napisał(a)


Owocków się doczekałam, nie było ich wiele, dosłownie kilkanaście. Kwasiory straszne, ale podobno dużo witamuny C zawierają.

Piękny stół do pięknych krzeseł pasuje super.

Pozdrawiam serdecznie.

Ciekawe czy nasz kiedyś zakwitnie... swoją drogą mam cytryńca chińskiego , który drugi rok owocki ma, a boję się spróbować bo nie wiem czy je się na surowo czy trzeba przetworzyć jakoś.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:15, 15 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Martka napisał(a)


Tak, 5 lat to już jest coś  tama wprowadziła klimat i świetnie teraz wygląda ten zakątek, jestem pod wrażeniem, jak efektywnie potraficie działać wspólnie to nie jest wcale oczywiste Podwyższone rabaty na takiej wysokości - to chyba prekursorskie

No jak stoję na ziemi po zabraniu mułu to mi się donica górna kończy pod brodą, żeby sadzić na górze muszę stać na dolnej donicy tamy Martwię się tylko czy woda deszczowa przez ten muł po uzdatnieniu i rozluźnieniu będzie odpływać.... z drugiej strony w upały może lepiej wilgoć trzymać...no nic nie dowiemy się do pierwszych deszczy, a pierwsze mają być już w tym tygodniu.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:46, 15 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Wracając do początku listopada...



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:49, 15 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:53, 15 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040





____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:55, 15 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Oboje z Emusiem kochamy to drzewo



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 20:58, 15 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269



Piękny widok jednak brzozy to o każdej porze roku są ładne
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies