Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 18:34, 02 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82616
Agatorek napisał(a)
Piękne rymowane życzenia i piękne obrazki do nich
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Dzięki i nawzajem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:36, 02 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82616
basia3012 napisał(a)
Sylwio, dzisiaj z wnukami wspominaliśmy Twoją anegdotkę o klusi co ma łocy i się na mnie bocy.
(Przepraszam, że tak ni w pięć ni w dziewięć ani do tematu.) Ale pocieszna jest więc dla humoru można sobie przypomnieć.

Ta historia wydarzyła się naprawdę gdy moja druga babcia była jeszcze małaczyli jakoś w czasie wojny....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 18:36, 02 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10540
Piękny ten Wasz ogród taki spokojny I takiego spokoju Wam życzę na ten Nowy Rok, żebyście mogli trochę zwolnić tempo, przysiąść na jakijś ławeczce w ogrodzie i cieszyć się chwilą
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:40, 02 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82616
Gardenarium napisał(a)
Twoje ekspansywna róża rośnie na mojej altanie, nie mogę się doczekać kwiatów róż w różance.

Ona już po pierwszym sezonie powinna Ci pokazać jakie ma tempo wzrostuOna bardziej krzaczasta parkowa niż pnąca, ale u mnie na drzewo włazi. Inna świetną szybko rosnącą obficie kwitnącą i zdrowiutką mogę Ci polecić, kolor różowy w kierunku zaciągania niebieskim ( o ile mnie rozumiesz) Parenian blue - z małego patyczka już połowę dachu na chatce zakryła
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:42, 02 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82616
Basieksp napisał(a)
Piękny ten Wasz ogród taki spokojny I takiego spokoju Wam życzę na ten Nowy Rok, żebyście mogli trochę zwolnić tempo, przysiąść na jakijś ławeczce w ogrodzie i cieszyć się chwilą

Obawiam się, że z tym przysiadaniem to w sferze marzeń zostanie na razie bo do opieki nad ogrodem i odmulania doszedł remont i przebudowa domu Ale za życzenia i pochwały bardzo dziękuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:15, 02 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82616
Nie znalazłam zimowej tegorocznej fotki hoteliku dla owadów, a poprzedni avatar był mocno nieaktualny więc tym razem żuraw na jakiś czas bo i ja się czuję ostatnimi czasy jakbym na jednej nodze balansowała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 20:30, 02 sty 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19136
Sylwuś
piękne fotki zimowe u Ciebie ,za życzenia dziękuję i dla Was Życzę mocno Zdrówka przede wszystkim i Spełnienia wszystkich planów tegorocznych
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 20:33, 02 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82616
Dzięki Madzia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 22:15, 02 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10350
Sylwia, szczęśliwości, radości duuuużo zdrówka i samych życzliwych ludzi wokół siebie, udanego remontu tego Wam życzę na cały 2022 rok.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Anda 09:54, 03 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33823
Ogród w zimowej odsłonie wygląda rewelacyjnie, śliczne fotki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies