Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Dorota321 18:25, 24 sty 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
Doczytałam o trzecim wysiadywaniu jajek u ozdobnych ptaszków, powspominałam porównania z było i jest w ogrodzie. Zastanawiam się skąd będziesz brała wodę do tego dużego zbiornika, który ma być zabudowany deskami. No i widzę, że remont w domku posuwa się powoli do przodu.
Pozdrawiam i życzę dużo sił i zdrowia.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
sylwia_slomc... 18:27, 24 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81574
Anusia2 napisał(a)
Piękne oczary u nas temperatury od trzech dni na plusie.

U nas o 9 rano było -9 stopni.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:29, 24 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81574
Dorota321 napisał(a)
Doczytałam o trzecim wysiadywaniu jajek u ozdobnych ptaszków, powspominałam porównania z było i jest w ogrodzie. Zastanawiam się skąd będziesz brała wodę do tego dużego zbiornika, który ma być zabudowany deskami. No i widzę, że remont w domku posuwa się powoli do przodu.
Pozdrawiam i życzę dużo sił i zdrowia.

Podepniemy do niego rynny z woliery i chatki Dorotko, teraz były beczki podpięte, ale Emuś wody nie wylał nie odwrócił i już z jednej woda ucieka, znowu będzie na dynieA upominałam Go kilka razy że trzeba wylać i odwrócić do góry dnem....pamięci i czasu zabrakło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Juzia 09:08, 25 sty 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38388
sylwia_slomczewska napisał(a)

Juzia okulary na nos
Troszkę go widać


SPokojnie! Jeszcze widzę hehe
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 09:22, 25 sty 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38388
Gąski wróciły!
MI się bardzo podobają. Duuużo ładniejsze niż te nasze

Nie rozumiem tych ich odstrzałów "bo zagrażają rodzimym gatunkom". Ludzie to się muszą do wszystkiego wpierdzielać. A Polacy to już w szczególności. Wepchną się tam gdzie ich nie chcą.
Przecież te gęsi same przyleciały. NIkt ich tu nie ściągną samolotem. Widać taka kolej rzeczy. Naturalna. Nawet jak nasze miałby wyginąć. To co? Dużo gatunków zwierząt już wyginęło. Na siłę się tego nie zatrzyma.

Taki jest człowiek. Musi czuć się ważny...
I se humor popsułam.


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
April 09:49, 25 sty 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Sylwia, Wy to nie umiecie spokojnie na siedzeniu posiedzieć Ciągle coś zmienianie, budujecie, przebudowujecie, udoskonalacie. Podziwiam chęci no i zdolności. To to trzeba jeszcze dryg do tego mieć.
Oj zimno miałaś. U mnie na szczęście parę stopni cieplej. Jak ja chcę wiosnę już, natychmiast
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gardenarium 13:16, 25 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No na widok oczaru to oniemiałam z zachwytu, jak one was lubią.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 18:27, 25 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81574
Juzia napisał(a)
Gąski wróciły!
MI się bardzo podobają. Duuużo ładniejsze niż te nasze

Nie rozumiem tych ich odstrzałów "bo zagrażają rodzimym gatunkom". Ludzie to się muszą do wszystkiego wpierdzielać. A Polacy to już w szczególności. Wepchną się tam gdzie ich nie chcą.
Przecież te gęsi same przyleciały. NIkt ich tu nie ściągną samolotem. Widać taka kolej rzeczy. Naturalna. Nawet jak nasze miałby wyginąć. To co? Dużo gatunków zwierząt już wyginęło. Na siłę się tego nie zatrzyma.

Taki jest człowiek. Musi czuć się ważny...
I se humor popsułam.



Do tych samych wniosków stale dochodzę...... a jak wczoraj w TV zobaczyłam tego żubra uplątanego w drut kolczasty na granicy to mnie krew nagła zalała... Człowiek to bydlę, często mi wstyd, że jestem tego gatunku....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:29, 25 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81574
April napisał(a)
Sylwia, Wy to nie umiecie spokojnie na siedzeniu posiedzieć Ciągle coś zmienianie, budujecie, przebudowujecie, udoskonalacie. Podziwiam chęci no i zdolności. To to trzeba jeszcze dryg do tego mieć.
Oj zimno miałaś. U mnie na szczęście parę stopni cieplej. Jak ja chcę wiosnę już, natychmiast

Dzisiaj całą tą płytę betonową ( bo to nie wylewka) potraktowałam środkiem grzybobójczym Wolę mieć pewność, ze mi żaden grzyb potem na ściany wychodził nie będzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:30, 25 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81574
Gardenarium napisał(a)
No na widok oczaru to oniemiałam z zachwytu, jak one was lubią.

Po ostatnim mrozie frędzelki mu pomarszczyło, ale dzisiaj mróz popuścił, patrzyłam nie brązowiejąZnaczy mróz im nie straszny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies