Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 17:29, 23 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Anusia2 napisał(a)
Melduję się Sylwia u Ciebie po dłuższej nieobecności. Piękne zimowe zdjęcia.

Miło Cię widzieć ponownie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 17:29, 23 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Oj, sił będzie potrzeba, początek najważniejszy, dalej będzie z górki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 17:31, 23 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Basieksp napisał(a)
Oby siły Wam szybko wróciły trzymam kciuki bażanty prawie jak pawie tak paradują, takie dostojne

Tak paradują tylko wieczorem jak się do ogrodu skradają by na drzewach przenocowaćSiły przy remoncie kluczowa rzecz, ale żyjemy to i siły wrócą może
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 17:31, 23 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
jolanka napisał(a)
Oj, sił będzie potrzeba, początek najważniejszy, dalej będzie z górki

Oby
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 17:38, 23 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
sylwia_slomczewska napisał(a)

W tym roku jeszcze nas czeka rozwałka pieców i komina i jeszcze jedna podłoga do rozebrania. Chcielibyśmy elektrykę rozprowadzić i chociaż wylewki zrobić. Zimą może uda się regipsy pozakładać, a jak nie to w kolejnym sezonie

Zaplanowany zakres robót szeroki, ale po każdym wykonanym fragmencie remontu zawsze robi się bliżej do końca...znam ten ból, bo my remontowaliśmy 2 lata, ale muszę przyznać, że nie denerwował mnie ciągnący się remont, bo już na starcie nastawiłam się na długi remont, bo też wymienialiśmy dosłownie wszystko...Ale udało się...i jest ok i po naszemu... Tego życzę i Wam.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 17:43, 23 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Rumianka napisał(a)

Zaplanowany zakres robót szeroki, ale po każdym wykonanym fragmencie remontu zawsze robi się bliżej do końca...znam ten ból, bo my remontowaliśmy 2 lata, ale muszę przyznać, że nie denerwował mnie ciągnący się remont, bo już na starcie nastawiłam się na długi remont, bo też wymienialiśmy dosłownie wszystko...Ale udało się...i jest ok i po naszemu... Tego życzę i Wam.

Ja się nastawiam na 10 latkę, ale wiadomo, że chciałabym tam zamieszkać jak najszybciej się da
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 17:53, 23 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ja się nastawiam na 10 latkę, ale wiadomo, że chciałabym tam zamieszkać jak najszybciej się da

Oj to długo 10 lat...długo to, ale biorąc pod uwagę obecne i galopujace ceny materiałów budowlanych oraz ich brak na rynku, to może być różnie, portfel chudnie wówczas w oczach... czego oczywiście Wam nie życzę...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 18:08, 23 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Rumianka napisał(a)

Oj to długo 10 lat...długo to, ale biorąc pod uwagę obecne i galopujace ceny materiałów budowlanych oraz ich brak na rynku, to może być różnie, portfel chudnie wówczas w oczach... czego oczywiście Wam nie życzę...

10 latka głównie dlatego, ze prawie połowę domu trzeba dopiero wybudować, a robić mamy zamiar sami więc się nam zejdzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 18:12, 23 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
sylwia_slomczewska napisał(a)

10 latka głównie dlatego, ze prawie połowę domu trzeba dopiero wybudować, a robić mamy zamiar sami więc się nam zejdzie

To rzeczywiście potrwa...wobec tego życzę Wam dużo zdrowia, sił i wytrwałości... I grubego portfela.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Anusia2 18:22, 23 sty 2022


Dołączył: 23 sty 2022
Posty: 239
Sylwia widzę duużo pracy przed Wami. Ja już przerabiałam remont mieszkania i budowa domu. Na tym poprzestanę. Trzymam kciuki.
____________________
Skandynawia po krzyżacku 2 ;Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies