Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

LIDKA 21:56, 07 mar 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7331
Będzie Super z tymi płytkami.
Ja też kocham cegłę i mam ją w kuchni nad blatami i ścianę w salonie. Cegła robi klimat.


Sylwia sadzić mieczyki w koszyczkach? Nornice mam I jak głęboko?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
sylwia_slomc... 14:15, 08 mar 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Basieksp napisał(a)
Bardzo ładne te płytki te dwa pomysły super, ale jak dla mnie ten pierwszy z tymi cegłami ekstra, no bardzo mi się podoba, ale będzie ładnie
mnie się też ten pierwszy mega podoba i chciałabym, żeby nam wyszło podobnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:17, 08 mar 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
LIDKA napisał(a)
Będzie Super z tymi płytkami.
Ja też kocham cegłę i mam ją w kuchni nad blatami i ścianę w salonie. Cegła robi klimat.


Sylwia sadzić mieczyki w koszyczkach? Nornice mam I jak głęboko?

Nie sadzę w koszyczkach, zawsze wprost do ziemi i z moich obserwacji bo ja sadzę mieczyki w towarzystwie dalii to nornica zawsze dalię wybierała, a mieczyki bardzo rzadko. U mnie mieczyki w łące też sadzę tam nornic pełno, a jednak im chyba słabo smakują.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 14:44, 08 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10340
sylwia_slomczewska napisał(a)
mnie się też ten pierwszy mega podoba i chciałabym, żeby nam wyszło podobnie


Myślę, że może nie tak samo ale coś ładnego napewno Wam wyjdzie, tym bardziej obserwując to co już sami, do tej pory zrobiliście
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
DariaB 16:00, 08 mar 2023


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Bardzo zaawansowane wiosenne kwiatki już u Ciebie płytki świetne, na pewno wyjdzie super! I te surowe drzwi też mi się bardzo podobają
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
sylwia_slomc... 20:45, 08 mar 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Basieksp napisał(a)


Myślę, że może nie tak samo ale coś ładnego napewno Wam wyjdzie, tym bardziej obserwując to co już sami, do tej pory zrobiliście

Mam już upatrzony okap nad kuchenkę, który będzie pasował, ale z kupnem musze jeszcze z rok poczekać
https://www.leroymerlin.pl/kuchnie/okapy-kuchenne-i-wentylacja/okapy-kominowe/okap-kominowy-wk-4-rustica-bari-90-cm-akpo,p254631,l679.html
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:50, 08 mar 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
DariaB napisał(a)
Bardzo zaawansowane wiosenne kwiatki już u Ciebie płytki świetne, na pewno wyjdzie super! I te surowe drzwi też mi się bardzo podobają

Wiosny w ogrodzie coraz więcej Serduszka, orliki, ożanki, miodunki, fiołki coraz więcej roślin startuje...
a ja dopiero z podwórka ze sprzątaniem wychodzę, ale jeszcze muszę wrócić z cięciem róż, jabłoni i clematisów...
trzy tygodnie mi zajęło sprzątanie rabat w podwórku, po dwie godzinki dziennie bo na więcej czasu brak
Nim dotrę na górę ogrodu to czas na cięcie krzewów się skończy Ale teraz głównie sama w ogrodzie pracuje bo Emuś jak wraca to już jest zupełnie ciemno. A jak się zrobi jaśniej to już na tapetę wjedzie kosiarka i trawniki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 21:04, 08 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Na południu trochę cieplej teraz…u nas zima .
Przy 2-3 stopniach, w porywach do 5 nie chce mi się wychodzić. Zresztą prognozy nie przewidują jakichś wielkich ociepleń w najbliższym czasie, więc i rośliny przystopują z rozwojem.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 22:06, 08 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10340
sylwia_slomczewska napisał(a)

Mam już upatrzony okap nad kuchenkę, który będzie pasował, ale z kupnem musze jeszcze z rok poczekać
https://www.leroymerlin.pl/kuchnie/okapy-kuchenne-i-wentylacja/okapy-kominowe/okap-kominowy-wk-4-rustica-bari-90-cm-akpo,p254631,l679.html


Będzie pasował mi bardzo podoba się taki styl, do tego kuchnia kaflowa nawet myślałam kiedyś o takim starym kuchennym kredensie, w szopce u mojej mamy taki stoi do odnowienia, ale ja mam tak jak kiedyś 10 lat temu się urządzało i ni jak on by mi pasował, musiałabym dużo zmienić by to jakoś pasowało, ale może kiedyś?
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:18, 08 mar 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Agatorek napisał(a)
Na południu trochę cieplej teraz…u nas zima .
Przy 2-3 stopniach, w porywach do 5 nie chce mi się wychodzić. Zresztą prognozy nie przewidują jakichś wielkich ociepleń w najbliższym czasie, więc i rośliny przystopują z rozwojem.

U nas od jutra podobno leje....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies