Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Rumianka 21:35, 16 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10256
Mnogość roślin zachwycająca...Jednak tych przemarzniętych szkoda, ale zawsze po zimie są jakieś straty. Kwitnąca wiosna zachwyca w każdym calu, jest pięknie i tak zielono jak latem. Wiosna przyszła zdecydowanie za szybko i teraz rośliny kwitną na wyścigi...
a za pasem czają się znowu niskie temperatury...żeby tylko rosliny nie ucierpiały.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
ryska 21:54, 16 kwi 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
U mnie powojnik Mayleen drugi rok z rzędu przemarzł. Oczywiście po tamtej zimie wypuścił kilka pędów. Twój rubens pewnie od korzenia też wypuści.
Ogród masz wspaniały, okolica oczka przepiękna.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
sylwia_slomc... 00:23, 17 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Nazwa znaleziona dzięki pomocy Hani i potwierdzona. Dzięki dziewczyny, zapisana na listę zakupów jesiennych.

Jest śliczny. Kwitnie gdy te zwykłe żółte przekwitną.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:25, 17 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Rumianka napisał(a)
Mnogość roślin zachwycająca...Jednak tych przemarzniętych szkoda, ale zawsze po zimie są jakieś straty. Kwitnąca wiosna zachwyca w każdym calu, jest pięknie i tak zielono jak latem. Wiosna przyszła zdecydowanie za szybko i teraz rośliny kwitną na wyścigi...
a za pasem czają się znowu niskie temperatury...żeby tylko rosliny nie ucierpiały.

Też o tym myślę, mam nadzieję, że tak źle jak zapowiadają nie będzie. Drzewa pewnie oberwią najbardziej, ale może koronami osłonią to co pod nimi...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:27, 17 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
ryska napisał(a)
U mnie powojnik Mayleen drugi rok z rzędu przemarzł. Oczywiście po tamtej zimie wypuścił kilka pędów. Twój rubens pewnie od korzenia też wypuści.
Ogród masz wspaniały, okolica oczka przepiękna.

Czekam jeszcze go nie ścinam. Powojniki choć wcześnie zaczynaly startować, to słabo puszczają teraz. Wielu jeszcze nie cięłam bo tylko dołem zaczęły odbijać i czekałam czy coś z góry też wypuszczą. W ogrodzie chyba nie można się przyzwyczajać za bardzo do trwałości elementów. Bo co sezon to inny i inaczej się zachowują.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 07:23, 17 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Nie będę cytować fotek, bo wszystko mi się podoba cudne kadry ogrodowe. Oh, jak ja lubię wasz ogród szaleństwo ekspresowego kwitnienia trwa, sama już nie nadążam za tymi roślinami w tym roku... Szkoda wielka tej Montany, u Ciebie to już potwór był. Szklarenka też powstaje, superowo i już nam tęskno za Wami, chyba mus zaplanować jakieś spotkanie jak się choć trochę ociepli
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Juzia 09:31, 17 kwi 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38594
sylwia_slomczewska napisał(a)

No ja jestem ciekawa czy Byś tak u siebie przeszła nad tym obojętnie


Zależy gdzie u siebie

Na nowym planuję mieć wywalone Hahaha!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 09:34, 17 kwi 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38594
sylwia_slomczewska napisał(a)

Juzia, to Ty musisz do mnie przyjechać i zobaczyć w realu, bo wiesz, ze fotki to fotki
Wystarczy pozwolić się roślinom siać gdzie chcą i nie mieć kiedy lub nie mieć jak ( w tym przypadku) wyrwać chwastów z korzeniami. Naturalizacja natychmiastowa



I to już? Mówisz że będzie tak ładnie jak u Ciebie???
NIe wierzę...

Ciut daleko do Ciebie Może kiedyś... jak będę na urlop w góry jechać


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
sylwia_slomc... 09:50, 17 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Monia81 napisał(a)
Nie będę cytować fotek, bo wszystko mi się podoba cudne kadry ogrodowe. Oh, jak ja lubię wasz ogród szaleństwo ekspresowego kwitnienia trwa, sama już nie nadążam za tymi roślinami w tym roku... Szkoda wielka tej Montany, u Ciebie to już potwór był. Szklarenka też powstaje, superowo i już nam tęskno za Wami, chyba mus zaplanować jakieś spotkanie jak się choć trochę ociepli

Monia koniecznie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:51, 17 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Juzia napisał(a)


Zależy gdzie u siebie

Na nowym planuję mieć wywalone Hahaha!

A charakter Ci pozwoli? Bo są osoby co by chciały, ale charakter nie pozwala
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies