Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony zakątek z Antonówką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony zakątek z Antonówką

sylwia_slomc... 12:15, 15 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81248
AnnaMS napisał(a)
Driakiew i Rudbekia muszą troszkę poczekać.
A to foto-sesja Lobelii czerwonej i różowej wkomponowanej w rabatę hostową
- najpierw obie razem: jedna różowa i dwie czerwone (a miały być trzy różowe ...)

- różowa

- dwie czerwone z obu stron


Ślicznie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anna_g 12:32, 15 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
AnnaMS napisał(a)



Aniu dziękuję za porady w sprawie kopytnika. Nie wiedziałam, że on tak płytko powinien być. Na pewno jest w takim razie za głęboko posadzony - muszę go troszkę "podciągnąć" Poobserwuję go rzeczywiście i coś pokombinuję ale dzięki za informacje bo przynajmniej już coś wiem.
Bardzo fajne zakupy - ta hosta o czerwonych łodygach ciekawa - nie widziałam jeszcze takiej.
Widoczki u Ciebie jak zwykle cud, miód i malinka Lobelię w hostach pooglądałam - ja zawsze kupowałam tylko taką tą niebieską - te Twoje śliczne są. Chociaż oczywiście i tak na pierwszy plan na zdjęciach wysuwają się... hosty kwitną na lobeliowo. Pięknie masz (będę Ci to powtarzać do znudzenia)
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
AnnaMS 14:19, 15 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ślicznie

Dziękuję Ty też masz ślicznie tylko bardziej kwieciście bo masz dużo słoneczka i dużo miejsca, ogród wielki, kolorowy piękny
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
AnnaMS 14:26, 15 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
anna_g napisał(a)


Aniu dziękuję za porady w sprawie kopytnika. Nie wiedziałam, że on tak płytko powinien być. Na pewno jest w takim razie za głęboko posadzony - muszę go troszkę "podciągnąć" Poobserwuję go rzeczywiście i coś pokombinuję ale dzięki za informacje bo przynajmniej już coś wiem.
Bardzo fajne zakupy - ta hosta o czerwonych łodygach ciekawa - nie widziałam jeszcze takiej.
Widoczki u Ciebie jak zwykle cud, miód i malinka Lobelię w hostach pooglądałam - ja zawsze kupowałam tylko taką tą niebieską - te Twoje śliczne są. Chociaż oczywiście i tak na pierwszy plan na zdjęciach wysuwają się... hosty kwitną na lobeliowo. Pięknie masz (będę Ci to powtarzać do znudzenia)

Dziękuję Aniu Twój ogród też już się rozkręca, młodziutki ale już widać bardzo ładne rabatki, a Balbia wymiata
Host o czerwonych nóżkach jest wiele, o zielonych liściach, szaro-niebieskich i limonkowych ale te potrafią kosztować nawet 60zł. :-\
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
AgnieszkaW 16:37, 15 lip 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Aniu, wszystko śliczne, nowe nabytki super, z klasą. Wypatrzyłam kamienne poidełko na ogrodzeniu, śliczne jest
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AnnaMS 16:46, 15 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
AgnieszkaW napisał(a)
Aniu, wszystko śliczne, nowe nabytki super, z klasą. Wypatrzyłam kamienne poidełko na ogrodzeniu, śliczne jest

Dziękuję Agnieszko, perfekcyjna damo jak to na zdjęciach, musi być ładnie Poidełko jest na słupku oświetleniowym musi być wyżej żeby koty ptaszków nie dopadły ...
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
anabuko1 08:30, 16 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
AnnaMS napisał(a)
Witaj Aniu, pokazywałam lobelię którą wcisnęłam w hosty a nie hosty bo ileż można te liściory pokazywać Krwiściąg jest malutki i taki będzie, wysokość jego to zaledwie 20-30cm, Gosia ma tego olbrzyma, w szkółkach mieli tylko miniaturkę więc wzięłam to maleństwo

A ja tam mogę te hostki oglądać i oglądać.
No właśnie ten olbrzym Gosi siedzi mi w głowie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anna_g 10:03, 16 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
AnnaMS napisał(a)

Dziękuję Aniu Twój ogród też już się rozkręca, młodziutki ale już widać bardzo ładne rabatki, a Balbia wymiata
Host o czerwonych nóżkach jest wiele, o zielonych liściach, szaro-niebieskich i limonkowych ale te potrafią kosztować nawet 60zł. :-\


To może dlatego ich nie widziałam bo na taka strefę cenową przy hostach to nawet nie patrzę W szkolkach raczej nigdy nie rzuciły mi się w oczy
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
AnnaMS 10:42, 16 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
anna_g napisał(a)


To może dlatego ich nie widziałam bo na taka strefę cenową przy hostach to nawet nie patrzę W szkolkach raczej nigdy nie rzuciły mi się w oczy

Wyszukane gatunki host to raczej tylko przez internet można kupić :-\ Te zwykłe zielone o czerwonych nóżkach są w miarę tanie i tylko takie w szkółkach mają.
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
AnnaMS 10:50, 16 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
anabuko1 napisał(a)

A ja tam mogę te hostki oglądać i oglądać.
No właśnie ten olbrzym Gosi siedzi mi w głowie

Ja też mogę je oglądać bez przerwy (muszę ? ) bo oprócz jeszcze paproci to w sumie nic ciekawego nie mam kwiatuchów kolorowych u mnie jak na lekarstwo ...
Właśnie poluję na tego 'olbrzyma' ale jakoś go nie widzę ...
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies