Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

ElaS 23:05, 10 maj 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
gogo napisał(a)
Bardzo ładnie z tymi czerwonymi akcentami, ale daj bliższe zdjęcia ławeczki i stołka.
Chcę na nich posiedzieć i napawać się widokami

A proszę siadaj. Patrzaj. Chociaż teren "rekreacyjny" tak go nazwałam ze względu na miejsce ogniskowe czeka na pomysł. W to lato pewnikiem dopracuję temat.

____________________
Malwowy ogród
ElaS 23:09, 10 maj 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
anabuko1 napisał(a)

Bardzo ładne kompozycje donicowe ,
Nowe roślinki,, fajnie.Ęmuś już się pewnie przyzwyczaił do ciągłych nowych zakupów roślinnych


A zostawiłam dla niego 3 krzewki do wsadzenia z wyznaczoną już miejscówką. Hahaha bardzo się ucieszył jak przyjechał. Powiedział "piwo kobieto" potem będą pertraktacje
____________________
Malwowy ogród
sylwia_slomc... 23:15, 10 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81645
ElaS napisał(a)
Biały zakątek w tym roku będzie inny. Pomalowałam kosz. Kwiaty różowe z czerwonym oczkiem. Chociaż nie wiem czy zostawię.


Ślicznie I nowa rabatka widzę powstaje Jaki jest na nią dalszy plan?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AniazUroczyska 00:28, 11 maj 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
ElaS napisał(a)


A zostawiłam dla niego 3 krzewki do wsadzenia z wyznaczoną już miejscówką. Hahaha bardzo się ucieszył jak przyjechał. Powiedział "piwo kobieto" potem będą pertraktacje

Ach ci mężczyźni! Rozbawiłaś mnie tym tekstem
AniazUroczyska 01:26, 11 maj 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Dosadzałam w tym roku maliny( Polana, Polesie) , zostawiłam sobie jeszcze miejsce na żółte i czarne. Pamiętam ,że Ty jesteś zachwycona tymi czarnymi. Jaką odmianę byś poleciła?
Doranma 08:35, 11 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
ElaS napisał(a)



No,no, no .... Zaczyna się wyłaniać jakiś kształt ☺ Dużych rozmiarów rabata - będzie duży efekt ☺ Nowe rośliny piękne. Radziłabym tylko jak najszybciej przesadzić zioła i kwiaty do dobrej ziemi w donicach - podłoże, w którym są hodowane na sprzedaż nie nadaje się do dalszej uprawy.
Kosz pomalowany na biało od razu nabrał urody ☺ Dzielnie działasz!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anabuko1 10:31, 12 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23471
ElaS napisał(a)
Biały zakątek w tym roku będzie inny. Pomalowałam kosz. Kwiaty różowe z czerwonym oczkiem. Chociaż nie wiem czy zostawię.


Świetny masz ten biały zakątek.
I klatka jaka fajna.
Przypomniałaś mi,ze swoich jeszcze nie wyjęłam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sierotka 20:09, 12 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Poznaję Twoje dzieła i zakamarki ogrodowe Pięknie jest
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
ElaS 20:41, 13 maj 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
AniazUroczyska napisał(a)
Dosadzałam w tym roku maliny( Polana, Polesie) , zostawiłam sobie jeszcze miejsce na żółte i czarne. Pamiętam ,że Ty jesteś zachwycona tymi czarnymi. Jaką odmianę byś poleciła?

Nie wiem jaką mam odmianę czarnej maliny. Sadzonki dostałam. Nie miałam nawet pojęcia co z nich wyrośnie. Wsadziłam i czekałam 3 lata. A potem wpadłam w zachwyt
____________________
Malwowy ogród
ElaS 20:45, 13 maj 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Miałam przerwę w ogrodzie. Po jednym dniu w mieście, wjechałam na wieś i nawet nie rozpakowałam auta tylko pobiegłam do lilaków. Usiadłam i trwałam w ich woni
Uwielbiam też kwitnącą pigwę, te różowe kwiatki - cudowne.
____________________
Malwowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies