Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

Rumianka 13:19, 09 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
I ja witam się w Twoim "Malwowie"...Też lubie malwy, ale one mnie chyba nie... Otóż 3 lata temu wysiałam nasionka i co roku wyrastaja roslinki tylko do 15 cm "wysokosci" i dalej ani w ząb... Zapowiada się ciekawie w Twoim ogrodzie, a zakątek z krzesełkami cudny...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Jola_M 14:09, 09 kwi 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Elu - imienniczko mojej Mamy witam Cię serdecznie, życzę Ci dużo siły, masz ogród z pięknymi zacisznymi zakątkami - takimi jak mi się marzą...
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
akwarela 14:29, 09 kwi 2019


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 430
Dzień dobry kochana, jak fajnie się czyta twoje wpisy. Zazdroszczę leśnego zakamarka, świetne miejsce na przycupnięcie. Wspaniale! Dodaję do obserwowanych i będę zaglądać.
____________________
Zapraszam serdecznie http://www.ogrodowisko.pl/watek/4285-akwarela-w-ogrodzie
anabuko1 16:21, 09 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
ElaS napisał(a)
Przeglądając zdjęcia z ogrodów wpadłam na taki pomysł i zaraz musiałam zrealizować.

Bardzo ładna aranżacja
I piesio śliczny
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gosialuk 17:59, 09 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Ciekawie się zapowiada. Ja lubię wszystkie kwiaty. Lubię jak ogród jest kolorowy i kwitnący. Bardzo ciekawy bluszcz stanowi tło tej aranżacji z aksamitkami. A może to nie bluszcz? Pozdrawiam i będę zaglądać.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ElaS 18:17, 09 kwi 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Rumianka napisał(a)
I ja witam się w Twoim "Malwowie"...Też lubie malwy, ale one mnie chyba nie... Otóż 3 lata temu wysiałam nasionka i co roku wyrastaja roslinki tylko do 15 cm "wysokosci" i dalej ani w ząb... Zapowiada się ciekawie w Twoim ogrodzie, a zakątek z krzesełkami cudny...


Rumianko, malwy bywają kapryśne. Rosną tam gdzie chcą. I zauważyłam, że jak zbytnio o nie się dba, to gorzej rosną.
____________________
Malwowy ogród
ElaS 18:19, 09 kwi 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Jola_M napisał(a)
Elu - imienniczko mojej Mamy witam Cię serdecznie, życzę Ci dużo siły, masz ogród z pięknymi zacisznymi zakątkami - takimi jak mi się marzą...

Ogród dumnie brzmi. Dziękuję Jolu. Ja to chyba mam takie większe podwórko

____________________
Malwowy ogród
ElaS 18:23, 09 kwi 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
akwarela napisał(a)
Dzień dobry kochana, jak fajnie się czyta twoje wpisy. Zazdroszczę leśnego zakamarka, świetne miejsce na przycupnięcie. Wspaniale! Dodaję do obserwowanych i będę zaglądać.


Akwarelo dziękuję za wizytę
Lasy mam dookoła ale nie ma to jak własny "leśny zakamarek".

____________________
Malwowy ogród
ElaS 18:28, 09 kwi 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Gosialuk napisał(a)
Ciekawie się zapowiada. Ja lubię wszystkie kwiaty. Lubię jak ogród jest kolorowy i kwitnący. Bardzo ciekawy bluszcz stanowi tło tej aranżacji z aksamitkami. A może to nie bluszcz? Pozdrawiam i będę zaglądać.


Dziękuję Gosiu za odwiedziny. Znam Twój ogród. Tło stanowi winogrono. Przy każdej drewnianej budowli mąż je sadzi. To przy krzesłach akurat jest takie zwykłe altanowe. Ma różowe owoce, słodkie, mało smaczne.
Mam też inne odmiany. Z dużymi ciemnymi gronami.

____________________
Malwowy ogród
dana1s 18:49, 09 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dzień dobry
Przeczytałam Twoją historię, trudne chwile za Tobą, a wszystkie piękne przed !
Widać, że ogród daje Ci tyle siły, żeby codziennie wstać i pozytywnie patrzeć w przyszłość. To jest ogromna siła natury.
Czasami na pytania po co się zaharowuję w ogrodzie ? Odpowiadam, że czerpię z tego siłę.
Ja też miałam bardzo trudny okres w życiu wiem, że z Twoimi przeżyciami nieporównywalny, ale dla mnie wtedy to był to prawie koniec świata, a ogród przywrócił mi radość życia
witaj wśród ogrodomaniaków!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies