Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

Mala_Mi 08:40, 14 kwi 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ha, ha, ha.. "królowa ogrodu"ha ha ha... ale wino robiłam podobnie.. i nigdy więcej
Za to w dziwnych piżamkach namietnie paraduję.. i najchętniej mogę w nich siedzieć cały dzień
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Nowalijka 22:00, 15 kwi 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Witaj Elu. Zacznę od początku, ja też mam na imię Ela a pierwsza litera mojego nazwiska to S, juz coś nas łączy, też kocham wieś choć jej nie mam (ale wierzę że marzenia się spełniają, tylko trzeba im pomoc). Kolejna rzecz to tak jak Ty, jak sobie coś wymyślę, to nie ma bata, zaraz muszę działać. Malwy, to piękne kwiaty, symbol sielskich ogrodów. Ja trzy lata temu wysiałam czarną malwę, piękna jest. Teraz czekam na kolejne, kolorowe. Pies słodki. Witaj wśród pozytywnych szaleńców.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
ElaS 20:58, 16 kwi 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Hej Nowalijko ahoj kretiku
chociaż przyznam, że krety demolują moje podwórko. Jak wracam po zimie na wieś, to śmieję się, że prowadzę pensjonat dla tych podziemnych stworków.
____________________
Malwowy ogród
ElaS 21:03, 16 kwi 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Matko, jak ja się dzisiaj natyrałam. I czy coś widać? Patrzam, patrzam i nic się przecież nie zmieniło. Chociaż rabaty przy stodołach wypielone, kanciki zrobione. Płotki wstawione i słoneczniki wysiane.
Kabelek od aparatu zdechł. Zdjęć aktualnych nie będzie.
Posiłkuję się tym, co mam na kompie wgrane.



a to mój Szarek, typowy dachowiec, włóczykij straszny

____________________
Malwowy ogród
AniazUroczyska 01:45, 17 kwi 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Taka to niewdzięczna praca , narobi się człowiek a efektów brak

Pięciornik śliczny!
ElaS 18:43, 18 kwi 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Niestety, przymrozki moje kwiaty na magnolii nie oszczędziły.



Na poprawę nastroju kupiłam sobie kolejną. Jestem Zuzanna



____________________
Malwowy ogród
ElaS 18:46, 18 kwi 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Od koleżanki z pracy dostałam pigwowca, pięknie kwitnie każdego roku.


dosadziłam kolejne krzewy pigwowców ale one nie mają takich okazałych kwiatów jak ta odmiana.
____________________
Malwowy ogród
ElaS 18:51, 18 kwi 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Dzisiaj pierwszy dzień widać u mnie wiosnę.




Posiałam w doniczkach zioła, jakiś "szkodnik" wygrzebał ziemię z doniczek - hmm. Kot, pies czy co to może być?


____________________
Malwowy ogród
Poppy 21:57, 18 kwi 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Witaj Elu, i zdradz przepis na malwy. Moje mnie nie lubia, lapia rdze, ciagle. Bez znaczenia, czy dbam o nie, czy nie, czy sama sieje, czy one sei sieja.
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
ElaS 07:42, 19 kwi 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Poppy napisał(a)
Witaj Elu, i zdradz przepis na malwy. Moje mnie nie lubia, lapia rdze, ciagle. Bez znaczenia, czy dbam o nie, czy nie, czy sama sieje, czy one sei sieja.

Dzień dobry,
przepis na malwy? Nie wiem czy mam. Może słaba, piaszczysta ziemia
Moje malwy też mają rdze. Nie przejmuję się tym zbytnio. Wysiewają się same. Znajduje młode malwy to tu, to tam i wsadzam gdzie mam wolne miejsce. I tak się kręci


____________________
Malwowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies