Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

KasiaLangier 11:41, 09 lut 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Agania napisał(a)
Kasiu piękne zimowe kadry, cudnie wygląda ta ośnieżona biała pergola i ogród z oświetleniem
TM jest super musisz mieć, żeby się przekonać dużo więcej mam czasu dla siebie, sporo teraz piekę, sypiesz składniki, bzzium i chlebek jest, albo pyszna chałka... w razie pytań służę pomocą

Co tam u kudłaczy?
Pozdrawiam


Zimą pod pierzynką śniegu ogród wygląda bajkowo.
Dzięki za info o TM, trochę się ważę, bo wszyscy najbardziej chwalą wypieki, które staram się wyeliminować z diety

Krysia i Karlos czas spędzają na spaniu i śpiewaniu do ptaków )) Pozdrawiamy serdecznie

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
April 12:09, 09 lut 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Kasiu, super szyszunia
I masz futra puchate. Maine coony czy norweskie?

Zaznaczam wątek i zaczynam od początku, tak jak lubię
____________________
April April podbija las Mazowsze
KasiaLangier 12:24, 09 lut 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
April napisał(a)
Kasiu, super szyszunia
I masz futra puchate. Maine coony czy norweskie?

Zaznaczam wątek i zaczynam od początku, tak jak lubię


Maine coony Dzięki za odwiedziny
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Alija 19:29, 09 lut 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Chociaż śniegu mamy już wszyscy w nadmiarze, to i tak zachwycam się twoimi zdjęciami. Ogród wygląda bajkowo, fantastycznie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 19:30, 09 lut 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
A koty rozkoszne!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Aurelllia 20:06, 09 lut 2021


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Moja kotka też śpiewa na ptaki a że ma karmniki powieszone na śliwce, którą widać bardzo dobrze z okna to przesiaduje na tym parapecie non stop
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
marba 12:25, 10 lut 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Widzę, Kasiu, że odliczasz czas do wiosny. Ja też. Nie lubię zimy, no, może gdy jest biała, krótka i najlepiej oglądana przez okno. Twój ogród pięknie wygląda o każdej porze roku, pod śnieżną kołderką też.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
KasiaLangier 16:55, 10 lut 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Alija napisał(a)
Chociaż śniegu mamy już wszyscy w nadmiarze, to i tak zachwycam się twoimi zdjęciami. Ogród wygląda bajkowo, fantastycznie.


Dziękuję, zdjęć robię mnóstwo, bo szczerze przyznam, że lubię i doceniam ten biały puch Wokół jest tak czysto i cicho Tylko ptaki urzędują na stołówkach

Ostatnio przyleciał na rajskie jabłuszka nowy gość. Świetnie się zlał z tłem . Z tyłu w irgach urzędują kosy


Może ktoś wie, co to za ptaszek ?


Już wiem, to kwiczoł

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 17:00, 10 lut 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Aurelllia napisał(a)
Moja kotka też śpiewa na ptaki a że ma karmniki powieszone na śliwce, którą widać bardzo dobrze z okna to przesiaduje na tym parapecie non stop


Moje koty też dyżurują na parapecie Pozdrawiam

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 17:34, 10 lut 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
marba napisał(a)
Widzę, Kasiu, że odliczasz czas do wiosny. Ja też. Nie lubię zimy, no, może gdy jest biała, krótka i najlepiej oglądana przez okno. Twój ogród pięknie wygląda o każdej porze roku, pod śnieżną kołderką też.


Miło Cię gościć Basiu, po przerwie Na wiosnę czekam i odliczam mimo, że taka biała zima mi się podoba. Szarość ponad pół roku jest dla mnie gorsza do przetrwania. Chociaż w tamtym roku o tej porze rozpoczęłam już polowanie na ciemierniki Nawet miały już kilka pąków, ale wszystko jest pod śniegiem.
Tak wygląda przedogródek o tej porze. Czy irgi się przyjęły ?


A tak wygląda odśnieżanie podjazdu


____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies