Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

gogo 19:26, 26 paź 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
A ja narzekam na wagę Gucia, 5 kg szczęścia, bo lubi być noszony
I u mnie są gonitwy i bitki, też bez pazurków, ale obcinam, bo moje lubią nas " deptać "
Dobrze pamiętasz, jabłonka to pendula
Dla mnie będą kwiatuszki wiosną, a jabłuszka dla ptaszków, na co liczę
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Ania111 19:33, 26 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
KasiaLangier napisał(a)


Generalnie maine coony są bardzo przyjacielskie i łagodne. Każdy kot ma inny charakter. Karlos jest łagodny jak baranek Już bardziej charakterna jest Krysia, ale nigdy jeszcze łapy nie podniosła, tylko niekiedy głośno wyraża swoje niezadowolenie. Z Karlosem niekiedy się "biją" ale bez pazurów, bo..pazurów kotom nie obcinam


Kasiu .
Cudowne te kotki
Jak Przytulanki
____________________
Ania Spelnione marzenie
KasiaLangier 19:15, 28 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
gogo napisał(a)
A ja narzekam na wagę Gucia, 5 kg szczęścia, bo lubi być noszony
I u mnie są gonitwy i bitki, też bez pazurków, ale obcinam, bo moje lubią nas " deptać "
Dobrze pamiętasz, jabłonka to pendula
Dla mnie będą kwiatuszki wiosną, a jabłuszka dla ptaszków, na co liczę


Gucio to też niezły grubasek Karlosa noszę do woliery, fajnie się nastawia, żeby łatwej było mi go podnieść. Stara się być bardzo delikatny i pazury z reguły pochowane, ale jak to chłop, niekiedy niezręczność się zdarzy i ..jestem porysowna Te jabłonki naprawdę cieszą
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 19:19, 28 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Ania111 napisał(a)


Kasiu .
Cudowne te kotki
Jak Przytulanki

Aniu, kofam swoje koty, chociaż dzisiaj nad ranem miałam zabójcze instynkty. Niestety sztuczna zmiana czasu powoduje zakłócenie naturalnego rytmu i zwierzęta znoszą to chyba nawet gorzej niż my..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 19:26, 28 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
No i stało się, dzisiaj wróciłam z pracy i ..już było ciemno i ..zimno. Miałam nadzieję, że w weekend zdążę zrobić wszystkie zaległe prace w ogrodzie. Niestety tak się nie stało..Byłam tak zmęczona, że w niedzielę nawet na forum nie zajrzałam tylko padłam o godzinie 19 i ..obudziłam się w poniedziałek
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 20:31, 28 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Najważniejszym wydarzeniem weekendu było to, że dotarł długo wyczekiwany klon Red Sunset. Przybył całkiem łysy, nie było nawet tego ostatniego listka, które widziałam w szkółce, ale koronkę ma całkiem ładną

W sobotę został posadzony i ślicznie ustabilizowany

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
sylwia_slomc... 20:40, 28 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Prześliczny koteczek, choruje na ta rasę i na norweskiego leśnego, marzą mi się na ogrodzie kiedyś
Bardzo ładny okaz klonika dorwałaś , ma bardzo fajnie już ukształtowaną koronę i pieniek mocny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
KasiaLangier 11:12, 29 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
sylwia_slomczewska napisał(a)
Prześliczny koteczek, choruje na ta rasę i na norweskiego leśnego, marzą mi się na ogrodzie kiedyś
Bardzo ładny okaz klonika dorwałaś , ma bardzo fajnie już ukształtowaną koronę i pieniek mocny


Ja boję się wypuścić moje koty, obawiam się, że je stracę. Nie są chyba przystosowane, żeby sobie dać radę z zagrożeniami. Słyszałam, że norweskie leśne są sprytniejsze i mają silną potrzebę wolności. Chociaż miała moja znajoma i szybko go straciła..

Klon wyczekany miało to być nieduże drzewko, a okazało się jak widać W sumie jestem bardzo zadowolona

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Agania 13:09, 29 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękny klon Kasiu a za nim widoki
Moja córcia ma szylkretową maincoonkę, ale to dzikuska jest nie pozwoli się pogłaskać, osobliwy charakterek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Pszczelarnia 13:17, 29 paź 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Klon z sercem od razu. Piękny okaz. Już pięknie się prezentuje.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies