Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik mimo woli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik mimo woli

zawitka 08:26, 23 paź 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Aniu gratujacje Ty ogrodnik mimo woli aż musiałam przypomnieć sobie Twój przepiękny ogród Wsystko przemyslane a kolory ! ! Super Pozdrawiam i idę jeszcze raz popatrzeć Pozdrawiam i gratulki
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Nati 09:23, 23 paź 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
hej co byś zaproponowała na to miejsce jeśli mogę się poradzić -bardzo widoczne, będę wdzięczna za podpowiedź
zdjęcie od edytki fajnie obrazuje widok małego miejsca do obsadzenia obecnie jest tam wszystko planowo ma być duża lime light kulki z bukszpanu i lime marmalade na obwódkę ale pomyslałm że jest to pierwsze miejsce przed domem które powinno przyciągać wzrok np. duży świerk brewera chociaż on po latach będzie chyba za duży albo zimozielone drzewko jakieś ciekawe bo tymi charakteryzuje się mój ogródek , bonsai duży byłby fajny ale nie doczekam się go zanimurośnie a na gotowy mnie nie stać albo ciekawe liściaste pomóżcie bo szukam zmian chyba że limki tutaj będą super
eda napisał(a)
drewno drewno dodaje uroku
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Kamajla 09:41, 31 paź 2013


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Witaj
otworzyłam Twoją wizytówkę i w pierwszej kolejności popłakałam się ze wzruszenia (jak zawsze, gdy historia ze zwierzakiem w tle ), chwilę potem zrobiłam WOW jak zobaczyłam zdjęcia ogrodu, a następnie jeszcze jedno wow na widok SPA Pięknie masz.
Pozdrawiam, Kamila

P.S. Będę sobie zaglądać do Ciebie
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
EPODLAS 20:39, 03 lis 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Aniu, u nas dzisiaj prawdziwa jesienna listopadowa pogoda. Całe popołudnie pada, mimo to pozdrawiam cię ciepło. Ma, nadzieję, że odpoczęłaś w weekend pracusiu
____________________
Mój ogród
gaga 11:07, 03 sty 2014


Dołączył: 04 gru 2013
Posty: 396
Witam tak pięknie że trudno wyjść z Twojego ogrodu.Będę zaglądać i uczyć się.Serdecznie pozdrawiam.
____________________
........mój ogród to moje życie. Witam i pozdrawiam - Grażyna.
EPODLAS 14:14, 04 sty 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Aniu, jak tam twoje ciemierniki? Pamiętam, że masz ich sporo, i takie dorodne. Nie biorą się do kwitnienia w taką pogodę? Ja dzisiaj widziałam kwitnące bratki. Fajna jest taka pogoda, ale ja lubię śnieżną zimę i na nią czekam. Ale może po wiośnie będzie wiosna!!!!!
____________________
Mój ogród
Enya73 15:39, 13 sty 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Nie wiem teraz czy do właściwego Twojego wątku trafiłam Mała Mi Chcę Ci podziękować mała wielka kobieto za cudowne, energetyczne spotkanie i wszelkie instrukcje narciarskie Imponujesz mi pod każdym względem i dajesz takie pozytywne bodźce.

Odetchnęłam z ulgą, że przygoda z samochodem zakończyła się sukcesem

Buziaki i pozdrowienia
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
monteverde 11:51, 19 sty 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
A ja dzisiaj wlazlam do Ciebie na 400 którąś stronę i patrzę a tam wszystko tak kwitnie, myślę, ale w tym Rzeszowie ciepło, że wszystko ruszyło a potem patrzę a to nie ta stronka, pozdrawiam świeżo upieczoną Babcię
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Modraszek 22:34, 25 sty 2014

Dołączył: 22 gru 2013
Posty: 20
Ja też dzisiaj przejrzałam wizytówkę. Przepiękny ogród. Jeśli dobrze zrozumiałam to powstawał w 3 lata. Czy u Ciebie Aniu nie był kręcony jeden z odcinków Mai w ogrodzie? Pozdrawiam
____________________
Ogród na glinie
paulina_wero... 21:50, 09 mar 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Witam. Super masz rozpoznawane klomby. Piękne rośliny i śliczna działaczka. Pozdrawiam i zapraszam na moją dzialeczkę.
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies