Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik mimo woli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik mimo woli

anipla 00:46, 08 lut 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Gratulacje
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Margarete 15:02, 15 mar 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witam ,
zauroczona przemierzam strony twojego wątku. Jaka rozmaitośc roslin, jaki rozmach, jaka pracowitość... to widac i jakie efekty ! GRATULACJE!
Twoja opowieśc o ogrodzie, fotki i postęp w pracach widoczny na zdjeciach i efekt jest porażający i niezmiernie inspirujacy. Fajnie piszesz o swojej przygodzie z ogrodem, o swoich poczynaniach, o zwierzetach. Ja mimo że mam teren zielony obok domu ( od dawna...) ale zaniedbany, z przypadkowymi nasadzeniami dopiero od niedawna wpad lam na pomysł żeby cos z nim dobrego zrobic. Mam kwasolubne : rodoendron + azalie+modrzewnice + wrzosy, mam skalna skarpe, mam kilka iglaków ale marza mi sie trawy - twoja rabata traw jest cudna , na pewnofaluje na wietrze jak ocean... super.
Ja mam duzo mniejszy teren wiec u mnie wszystko musiałoby byc w mniejszej skali. Ale sa pewne podobieństwa bo ja też ze względu na juz wczesniej zrobione nasadzenia będe robis rabaty poprzeczne, takie wyspowe jak twoja rabata - ta pierwsza o której pisałas. Pozwolisz że wpadne do ciebie jeszcze po wiedze, po inspiracje, po pomysły ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
margi 20:12, 16 mar 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Byłam u Ciebie bajeczny masz ten ogród
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
GosiaJoanna 06:37, 09 maj 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
WOW juz tysiaczek minełaś Gratuluję



____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Gonia 21:24, 12 cze 2013


Dołączył: 11 cze 2013
Posty: 5
Przybiegłam sie przywitać. O jak tu pięknie, kolejny cudowny ogród, taki bym chciała, też jestem niecierpliwa i bardzo ruchliwa. Pasja ogrodowa dopadła mnie jesienią 2012roku i trwa nadal, ale ja raczkuję. Pozdrawiam i bedę zagladała
____________________
Gosia - Jeżowski ogród
Mala_Mi 21:32, 12 cze 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Przez przypadek (czytaj pomyłkę) zajrzałam do starego wątku, a tu tyle miłych wpisów
Kochani... ten tysiączek był dawno temu, a już stuknął kolejny tysiąc.. ale na nowym.. gdzie Was serdecznie zapraszam Ale bardzo dziękuję za miłe słowa i piękne kwiatki I widzę, że wiekszosć sie odnalazła na nowym
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2438-ogrodnik-mimo-woli-cd?page=1039#post_3

Gonia.. nie masz swego wątku ... zakładaj... zawsze się znajdzie ktoś kto ci coś podpowie czy odpowie.. z opisu jesteśmy charakterami bardzo podobne I w awatarku Góry.. kocham góry No i w grupie raźniej

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
mira 13:25, 17 lip 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ania jak będziesz jechać do Aliniak to w Oświęcimiu Zaborze jest Plantpol i tam powinnaś się zaopatrzyć w żurawki - ja tam nie byłam to nie wiem czy warto - może ktoś wie- ale jakbym potrzebowała dobre i dużo to bym tam zjechała

znów Ci stuknął tysiak i to na pewno mimo woli

pozdrawiam więc i gratuluje -

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gardenarium 09:43, 18 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wpadłam popatrzeć, podpowiedzieć, jakby co wysyłaj link, gdybym była na "doradę" potrzebna
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Nati 11:47, 28 lip 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
mam pytanie czy jak pies nasika na obwódkę z bukszpanu albo kulki to bukszpan już do wyrzucenia, chcę [posadzić ale trochę się boję psy sikają u mnie koło domu a mam tam część nie ogrodzoną tylko mały płotek ale i tak przechodzą.może coś wiesz na ten temat.pozdrawiam.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Kindzia 13:14, 28 lip 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Aniu Szybciorem meldunek : lilie posadzone dzisiaj o 6,30. Sąsiedzi nie widzieli
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies