Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój skromny ogródeczek ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój skromny ogródeczek ...

hanka_andrus 11:21, 22 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
U nas już się popsuło......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
karolciab93 11:59, 22 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
czyli pogoda nie rozpieszcza .. ale za to zauwazylam ze mnostwo drzew juz sie zazielenilo az milo popatrzec
____________________
Mój skromny ogródeczek
popcorn 14:11, 22 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
U nas dzisiaj piękna pogoda A u Was?
pozdrówka!
____________________
Mój nowy ogródek
majkel0326 22:38, 22 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
U nas też było dziś pięknie i słonecznie,nie narzekam
Karolciu,strasznie jestem ciekawa fotek Twoich warzyw.Wiesz,dla mnie warzywa są równie ważne jak rośliny ozdobne,choć jest z nimi,moim zdaniem,duuużo więcej pracy.Lubię podglądać jak to wygląda u innych Ja w tym roku też mam więcej warzywnika niż ubiegłe lata,jest co robić,oj!
____________________
Maja - Moje roślinki
Celina 09:12, 23 kwi 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Dzień dobry Karolciu.Coś tam dzisiaj siejesz?
____________________
Celina - Moje poletko
popcorn 09:50, 23 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Karolciu pokaż warzywniaczek!
miłego dnia!!
____________________
Mój nowy ogródek
majkel0326 10:56, 23 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Karolcia,co dziś planujesz w ogródku? Pogoda dopisuje?
____________________
Maja - Moje roślinki
karolciab93 13:09, 23 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Witajcie dziewczyny! Pogoda niestety jak na złość sie popsula .. wczoraj do godziny 18 bylo pieknie, cieplo i slonecznie.. ale wystarczyla chwilka i niestety zaczelo padac.. Padalo nawet w nocy i to dosc konkretnie.. no i dzis caly poranek .. dopiero teraz pojawia sie sloneczko .. a wiec niestety z sianiem czegokolwiek musimy czekac, nie da rady wejsc w pole bo zbyt duze bloto.. w ogrodku tez nic nie zrobie, bo blotko straszne a i zasialam trawe wiec nie chce zbyt deptac i zbierac nasionek pod butami za to zerknelam do niego po powrocie i zauwazylam ze lilie cudnie schodza juz sie nie moge doczekac az zakwitna, sa dla mnie wielka niespodzianka bo kompletnie nie pamietam jakie maja kolory
wczoraj bylam w biedronce i uwaga od 30 kwietnia beda w biedronce takie oto roslinki : hortensja, męczennica, bluszcz hedera, powojnik, rh i hosty .. kazda szutka po 6 zlotych powiedzcie mi co oplaca sie kupic a co nie ? bo nie wiem w jakich cenach sa te roslinki planuje oczywiscie atak na biedronke z samego rana, mimo ze to 14 km ode mnie ale po prostu musze sobie cos kupic bo mnie strasznie kusi heh
uciekam zaraz podlewac roslinki w domu, bo wczoraj nie mialam na to czasu a sloneczko im dogrzewalo czyli gdzies ok godzinka z glowy bo zanim caly dom oblece to oj..
pozdrawiam Was serdecznie i dziekuje za odwiedziny
aa i zdjecia warzywek oczywiscie zrobie , ale u nas nie mamy wytyczonego miejsca na warzywniak tylko po prostu na jednym z pol stosujemy oczywiscie plodozmian a wiec tam gdzie rok temu byly warzywa sa ziemniaki a warzywa sa gdzie indziej wiec na razie nie ma sensu pokazywac Wam zdjec samej ziemi jak juz posadzimy i cos zacznie wyskakiwac to zrobie oczywiscie zdjecie aa i cebula i czosnek juz szaleja byly posadzone jako piewsze przez tate
____________________
Mój skromny ogródeczek
karolciab93 18:32, 23 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
A jednak wolny czas spędziłam grzebiąc w ziemi zauwazyłam ze trawa powoli rusza no i doznalam olbrzymiego uczucia szczęscia mama kupiła 22 cebulki mieczyków jakbyście widziały moją radość heh oczywiscie od razu pobiegłam wsadzić podzielilam je w dwa rozne miejsca bo niestety nie mialam pomyslu gdzie je dac ale jak mi sie nie spodoba to za rok beda gdzies indziej ale sie ciesze ! do tego przekopalam miejsce pod dalie z obornikiem byc moze jutro juz je posadze no i posialam trochu nasion od Hani uff takie małe a cieszy heh na podlanie roslin w domu poszlo mi ponad 18 litrow wody specjalnie sprawdzalam cale szczescie ze mamy wlasna studnie
uciekam sie cos pouczyc jutro podobno ma byc sloneczko .. oby !
____________________
Mój skromny ogródeczek
majkel0326 19:15, 23 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Karolcia,ale się dzieje u Ciebie!!! Ciągle coś robisz Fajnie,że masz mieczyki I dzięki za info o roślinach w biedronce,zajrzę co tam mają,może akurat coś wybiorę.
____________________
Maja - Moje roślinki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies