Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 14:47, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
nie udało się oddać w obrazie tego co oko widziało ... przenikające się w tych kompozycjach kontrasty i uzupełniające się odcienie ... gra kształtów ... maestria godna róży ... długo jeszcze będę skanowała zdjęcia ... wyszukiwała w nich podpowiedzianych rozwiązań na rabaty ...










____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:47, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
królowa miała być tylko jedna ... ale jak sobie poszła między lud ... ...








tak ale jesteśmy w mieście, które ma leworęcznego Marszałka zatem dlaczego nie zdetronizować gwiazdy ... ... ... to siem z Kasią zainstalowałysmy i królowe były dwie ...





a potem się okazało, że król jest jeden ...



na koniec pamiątkowe zdjęcie i na stragany ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:47, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ok godziny 15 na stoisku rosa-ćwik była już li tylko niemal urocza pani sprzedająca ... róż wymarzonych nie było ale jak miały być jak grupa łódzka w mocnym składzie wymaszerowała grubo przed nami z pełniuśkim bagażnikiem ...

Przemysław nam się na chwilę zapodział ... jak się odnalazł był już w towarzystwie zacnie egzotycznym ... figa, jakiś całoroczny pomidore i półtorakilogramowa (kiedyś ) cytryna bendom mieszkać w Marzyszu ...

taki był zadowolony z egzotyki Przemko



a tak się cieszy Kasia



Kasia nie wyjechała bez róży ... kupiła przepiękną okrywową purpurę "Apacz" ... foty nie mam ale Kasia pokaże przecież

obie za to nakupiłyśmy zawilców japońskich ... ale one cudne som !!! ... ja musiałam jeszcze zabrać z sobą rdest w absolutnie moim wybarwieniu ...



spotkałysmy "naszego Pana Trawkę" ... i umówiłyśmy się za dwa tygodnie już na naszym terenie ... targi bendom

wtedy zaadoptujemy wiele a na bank lewizję ... urzekła nas obie

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:47, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
dzień był gorący ... emocji wiele ... jeszcze więcej wrażeń ... skwer i staw pozwoliły na odrobinę wytchnienia








i zachwycająca Nowalis ... kwiat piekny ale z kolorem mam dysonas ... może kiedyś go zrozumiem ...





tonęła w takim skarbie

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:47, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260










____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:47, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260






i sobie poszliśmy ...
w drodze powrotnej usiłowałam się utopić w łyku mineralnej - ale mi nie dali ... Przemko wwiózł nas w las i Kasia chciała wymiotować ale nie wwiózł bo ona chciała tylko ona chciała z tego, ze on wwiózł ... ale też jej nie daliśmy ... bez ekscesów dotarliśmy do domków

a dziś rano piłam kawkę w takim kubasku

dziękuję Wam kochani i za kubek i za fantastyczną sobotę z różami



jeżeli ktoś odetchnął, że to koniec to nic bardziej mylnego ... mam jeszcze kilka zdjęć z różami w konkursie ale to zostawiam na potem ... obowiązki wzywają
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ewa004 14:54, 07 wrz 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Iza uwielbiam Cię czytać cały czas mam banana
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
ana_art 15:14, 07 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
oooo ale cudnie mieliście, piękne zdjęcia super relacja.
Zazdraszczam tego rdestu i jasnoróżowych zawilców
WIdzę ze sie rozjeżdżacie to tu to tam to tak nieśmiało powiem, ze lada moment u nas ma być święto kukurydzy w Szepietowie... może reflektujecie???? a i zapewniam Szepietowo nie jest rozkopane ani jak Łódź ani jak Kielce
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 15:14, 07 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
dubel z wrażenia
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 15:17, 07 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Po co Wam róże w bagażniku? Naważniejsza była atmosfera z akcentem na O!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies