Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

noemi 15:26, 07 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Oooo moje zawilce , szukam ich właśnie w taki kolorze ... a Novalis jest śliczna , taka bajkowa róża i tło dla niej jest bardzo ważne ... jak jest źle dobrane to ma kolor nie bardzo ...

buziak
____________________
ogród magdalenka
Konstancja30 16:18, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ana_art napisał(a)
oooo ale cudnie mieliście, piękne zdjęcia super relacja.
Zazdraszczam tego rdestu i jasnoróżowych zawilców
WIdzę ze sie rozjeżdżacie to tu to tam to tak nieśmiało powiem, ze lada moment u nas ma być święto kukurydzy w Szepietowie... może reflektujecie???? a i zapewniam Szepietowo nie jest rozkopane ani jak Łódź ani jak Kielce


ewa004 napisał(a)
Iza uwielbiam Cię czytać cały czas mam banana


Ana z zawilców cieszę się jak dziecko ... rabata leśna będzie z nimi bossska ... z nimi i rdestem ale jeszcze nie mam co do rdestu skonkretyzowanego być albo nie być ...
co do Szepietowa się nie wypowiem ... sama ... zobaczymy co Kasia na to ... ale nigdy nie mów nigdy

Ewunia banana mam i ja ... ale ze wspomnień

Marzena2007 napisał(a)
Po co Wam róże w bagażniku? Naważniejsza była atmosfera z akcentem na O!


atmosfera była taka, że do tej pory chodzę z bananem na twarzy ... niestety wyjazd był spontaniczny i z młodzieżą ... nie zawracałyśmy głowy już umówionym dziewczynom z grupy łódzkiej ... jedynym śladem po "naszych" był pusty stragan z różami ... czytałam ich relacje i mocno buziam

noemi napisał(a)
Oooo moje zawilce , szukam ich właśnie w taki kolorze ... a Novalis jest śliczna , taka bajkowa róża i tło dla niej jest bardzo ważne ... jak jest źle dobrane to ma kolor nie bardzo ...

buziak


Magduś sam kwiat jest zjawiskowy ... faktycznie diabeł tkwi w szczegółach a w tym ... konkretnym przypadku szczegółem jest towarzystwo ... szukam Novalis na rabatach i tu http://www.pinterest.com/pin/285697170086253726/ podoba mi się zdecydowanie bardziej ... poluje też na kadry z nią u Ciebie i Gabisi ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:53, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
w czasie święta miał miejsce konkurs na najpiękniejszą różę ogrodową ... róże miały numerki i każdy mógł wybrać swój typ ... niestety drugiego dnia wiele róż było mocno zmęczonych i ich kompozycje na tym ucierpiały ... kilka zabrałam ze sobą w aparacie ... i wklejam ku pamięci





ta księżniczka może być dobrym towarzystwem dla Novalis ... tak gdybam ... tylko







prześliczna soczysta Astrid ...



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:53, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Ascot ... absolutny must have !!!



kolejna burgundowa dama i kolejne must have





na tę zagłosował Przemysław o ile siem nie mylę ...





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:53, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Kasia nie mogła odejść od tej ...







niekwestionowana królowa ...





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:53, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ja oszalałam dla ... kolejna w moim gdybaniu do towarzystwa dla Novalis







____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:53, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Angela zatrzymała mnie tuż przed odejściem ... posadzona w szpalerze ... o prostym pokroju i subtelnych kwiatach w bogatych gronach kazała na siebie spojrzeć ...








____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:53, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
nigdy nie mów nigdy ... nie mój kolor niby a nie mogłam oderwać oczu ... Lady of Shalott





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 17:00, 07 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zarówno moja Ascot jak i Princess Alexandra of Kent mają inny kolor niż na zdjęciu. Jednakźe obei są piekne i rosną u mnie obok siebie

Zawilce też wczoraj kupiłam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 17:05, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Zarówno moja Ascot jak i Princess Alexandra of Kent mają inny kolor niż na zdjęciu. Jednakźe obei są piekne i rosną u mnie obok siebie

Zawilce też wczoraj kupiłam


to jest najgorsze ..., że nie można zabrać tych kolorów z sobą ... a aparat żeby wyjść z siebie i stanąć obok je przekłamuje ... dlatego cenne są takie informacje !, że te panie konweniują z sobą i to pięknie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies