Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

gierczusia 16:32, 12 sie 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Tess napisał(a)


Dla Nawigatorki elata aurea. Wprawdzie miałam zmierzyć, ale zrobiłam to bardziej obrazowo. To ta niedzielona w ub. roku jesienią. Miarka - 1,5 litrowa butelka (nieco spłaszczona, bo maszerowałam z nią do pojemnika na odpady segregowane)

Wysokość:




Szerokość:



Wiem,źe to zamierzchłe czasy,ale ten opis Teresko jest super ...szukam własnie trawy przewieszającej się , ale niewysokiej i żółtawej Twoje zdjecie jest takie precyzyjne..norrrmalnie wielkie dzieki

Pozdrawiam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
magnolia 17:17, 12 sie 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
wiesz co?- pięknie masz.
Twój ogród ma rzadki urok.
Bardzo lubię podkrzesane stare iglaste i ogrody z półcieniem.
I układasz bardzo ładnie rosliny.
____________________
Pszczelarnia 17:37, 12 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Palisadki ... .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Joku 20:53, 12 sie 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Tylko 200 m? Normalnie, zatkało mnie. Wyobraziłam sobie twoje drzewa na moim kawałku ziemi, bo mam podobną wielkość. Tym bardziej jestem pełna podziwu że można takie cudo wymodzić. Idę liczyć twoje drzewa .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Matka 21:00, 12 sie 2015


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Pozdrowienia
____________________
U Matki
Tess 21:33, 12 sie 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Kasya napisał(a)


ja chyba bede wbijac mlotkiem w ziemie...nie wiem czy by mi darowal jakbym wywaliła
ale ja mam tak z 5 cm nad powierzchnie

A jak myślisz, dlaczego u mnie były tak wysoko? Bo eM by mnie chyba (wówczas) zabił, jakbym mu głębiej kazała palisadować
agniecha973 napisał(a)
O ja pierniczę, jakie efekty! Jednak trzeba wracać do starych zdjęć, żeby sobie uświadomić ile człowiek zdziałał. Niesamowite! Brawo!!!

O tak, koniecznie trzeba. Szczególnie powinny robić to osoby, które uważają, że nie mają efektów. Powiem, nieskromnie być może, że ja różnicę widzę i akceptuję. Choć oczywiście, widzę też potrzeby i braki.
gierczusia napisał(a)

Wiem,źe to zamierzchłe czasy,ale ten opis Teresko jest super ...szukam własnie trawy przewieszającej się , ale niewysokiej i żółtawej Twoje zdjecie jest takie precyzyjne..norrrmalnie wielkie dzieki

Pozdrawiam

Prawda? Obrazowy. Elata jeszcze wyżej rośnie, jeśli jest niedzielona. Ona dobra jest do cienia/półcienia. W słońcu da radę, jeśli zapewnisz jej odpowiednią wilgoć.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 22:09, 12 sie 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
magnolia napisał(a)
wiesz co?- pięknie masz.
Twój ogród ma rzadki urok.
Bardzo lubię podkrzesane stare iglaste i ogrody z półcieniem.
I układasz bardzo ładnie rosliny.

Dziękuję, MAgnolio Sprawiłaś, że się zarumieniłam.
Pszczelarnia napisał(a)
Palisadki ... .

No.
Joku napisał(a)
Tylko 200 m? Normalnie, zatkało mnie. Wyobraziłam sobie twoje drzewa na moim kawałku ziemi, bo mam podobną wielkość. Tym bardziej jestem pełna podziwu że można takie cudo wymodzić. Idę liczyć twoje drzewa .

Jolu, mam obecnie 5 drzew. W tym oczywiście najwieksze z nich to cyprysik nutkajski,

Bogda - odpozdrawiam

Wszystkim bardzo dziękuję z miłe słowa
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
babka 23:01, 12 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
A ja dziękuję za wstawkę u mnie
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Gabriela 23:02, 12 sie 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Super, jestem pod wrazeniem. Bo jednak duze drzewa w ogrodzie to jest to. Podkrzesane zyskaly lekkosc a Ty duzo miejsca do sadzenia. Piękne wszystko.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Jana 23:41, 12 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Ja też jestem pod wielkim wrażeniem. Widać ogrom pracy jaki włożyłaś i nowe trendy jakie wyznczyłaś sobie w ogrodzie. A podkrzesane drzewa wyglądają na bardziej zadbane...
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies