Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

vita 12:34, 28 maj 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
malkul napisał(a)
wygląda jak pantofelek


Pantofelek, bucik, obuwik, tak!
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 12:42, 28 maj 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
mirkaka napisał(a)
Ależ to piękna roślina
Obuwiki Cieszę się że trafiłam na ich sesję zdjęciową.
Vito, kilka taczek dziennie wozisz ? Uważaj , ja między innymi tak załatwiłam swoje stawy biodrowe. Też wydawało mi się że wszystko mogę.
Warzywnik fajny, jak tam ziemniaki już powschodziły?


Piękna!
Wiedziałam, wiedziałam, że ktoś zapyta o ziemniaki Niewiele posadziłam, ale już wzeszły! W lipcu będzie uczta, bo jeszcze nigdy i nigdzie nie smakowały mi młode ziemniaki z targu. Dzięki Mirka za przestrogę, należę do tych naiwnych, co to wydaje się im, że jeszcze wszystko mogą. Taczki ładuję do 3/4, już Filomena mnie przestrzegała, w razie czego Filomeno pomóż
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 13:01, 28 maj 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
Dwa lata czekał ten żeliwny element na montaż w płocie. Osadzony, i jestem bardzo zadowolona. Niestety, w trakcie montażu musiałam stać przy patelni z risotto i nie obyło się bez strat w roślinach. Zmilczę
Z prawej hortensja pnąca, gatunek, z lewej 'Mirranda'. Chybiona odmiana, bo za żadne skarby pnąć się nie chciała! Parę lat pozwoliłam się jej płożyć, w tym roku oderwałam z podłoża i przyszpiliłam w pionie. Chyba zaakceptuje nową orientację, a ja zyskam trochę barwy w cieniu.





____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Wendy79 18:23, 28 maj 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Ależ ja kocham klimat Twojego ogrodu! Na prawdę zrezygnowałabyś z angielskiego stylu na rzecz nowoczesności? Nie no, nie wierzę.
Lubię takie warzywne, jak u Gruszki, Gosi, u Ciebie, z trawiastymi ścieżkami, ale mój rozmach przy pracach ziemnych jest taki, że nie wiem kto by mi tą ziemię z trawy ściągał, a nie zniosłabym takiego widoku I tak mam klimat wiejski ale coś mam przedziwne wrażenie, że sąsiedzi go już odwzorowują, co usłużnie doniósł mi eM. kilka tygodni temu...
Żeliwny element w płocie boski!

Ps. Czy ja zle załapałam, czy masz derenie jadalne prowadzone w szpalerze?
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Agania 20:40, 28 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Niebywała przygoda z risotto...opowiedz jednak o kole z żeliwnym ornamentem i jego posadowieniu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gruszka_na_w... 22:27, 28 maj 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Świetna miejscówka: pokryte mchem i porostami drewno, pnące hortensje i cudowny żeliwny detal. No i ta ławeczka. Zajmuję!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
katel 22:58, 28 maj 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Pięknie wyszło .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Filomena 08:43, 29 maj 2017


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Też czekałam na realizację tego pomysłu.
Wiedziałam, że wyjdzie przepięknie, wysmakowanie, lekko, pomysłowo, zaskakująco, zachwycająco i niepowtarzalnie.
Muszę sięgnąć po Wielki słownik języka polskiego, szkoda, że nie skończyłam polonistyki, moja wypowiedź byłaby pełniejsza
____________________
Filomena-w zielonej aptece
Filomena 08:45, 29 maj 2017


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
A ja tu jeszcze zachwyty nad warzywnikiem roztaczam
____________________
Filomena-w zielonej aptece
magnolia 09:42, 29 maj 2017


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
świetny ten żeliwny element na surowym płocie.
I otoczenie bardzo klimatyczne, ławka, cienioluby...
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies