Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

katel 10:46, 30 kwi 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
vita napisał(a)

Mam straty, ale takie do nadrobienia, jak to z bylinami. Kwiaty dwóch magnolii straciłam, ale tak bywa

Same kwiaty to się przeboleje, gorzej jak cała roślinka pada - kwiaty magnolii podziwiać będziemy za rok
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Gruszka_na_w... 10:12, 01 maj 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
vita napisał(a)



Nie planuję obwódek w warzywniku, lubię pracować zamaszyście, a obwódki to jednak ograniczenie i dodatkowe godziny pielęgnacji.


Ufff, jak to dobrze, że też tak lubisz. Już nie czuję się taka osamotniona w swoim sceptycznym podejściu do skrzyń wszelakich wysypanych wokół żwirkiem zwanych ogrodem warzywnym.
Udanej majówki życzę!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Filomena 10:30, 01 maj 2017


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Szyjesz - moc talentów w Tobie!
____________________
Filomena-w zielonej aptece
Justyna 21:06, 02 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Jakbyś miała na zbyciu nasionka tej białoobrzeżonej miesięcznicy, chętnie przygarnę, bo bardzo mi się podoba
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
katel 06:40, 22 maj 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Dotarł deszcz? U nas miało padać i nie ma ani kropelki
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
magda19831 13:47, 22 maj 2017


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Szukając w internecie informacji o śmiałku darniowym goldschleier trafiłam na Twój wątek. Możesz mi powiedzieć jakie masz z nim doświadczenie? Czy ogólnie polecasz? Planuje posadzić go jako poletko za plecami brzóz doorenbos i sypnąć w niego nasionka werbeny.
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
Pszczelarnia 08:26, 23 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Ufff, jak to dobrze, że też tak lubisz. Już nie czuję się taka osamotniona w swoim sceptycznym podejściu do skrzyń wszelakich wysypanych wokół żwirkiem zwanych ogrodem warzywnym.
Udanej majówki życzę!


.

Puk, puk. Czy rzodkiewka i sałata już zjedzone?

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pola 20:52, 23 maj 2017


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Macham, i o fotki warzywniaka proszę....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
vita 10:20, 26 maj 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4073
Anda napisał(a)
Witam sie Vito u Ciebie w wątku Zaglądam tu od jakiegoś czasu cichaczem. Masz piękne i mało spotykane rośliny w ogrodzie.
Mam tą ożankę od zeszłego roku. Obserwuję ją na razie. Ładnie przezimowała. Jest zimozielona.


Witaj Ando Z pewnością klimat masz łaskawszy i z wieloma roślinami możesz eksperymentować, mnie porażki często spotykają, ale nie poddaję się. Póki co Jakąś ożankę ostatnio nabyłam, tylko jaką? Ogrodowy sezon zaczyna galopować i łatwo się pogubić.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
sylwia_slomc... 10:26, 26 maj 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
vita napisał(a)
Sylwio Jestem zadowolona z pracy przy warzywniku. Ale będę się musiała trochę przyzwyczaić, ścieżki dosyć szerokie zrobiłam, ale z trudem manewruję taczką. Chyba wolę więcej swobody przy robocie

Jano Trochę humoru przy tym dramacie pogodowym wskazane
I u Ciebie i u Sylwii niewesoło, ja też każdego ranka odliczam straty mrozowe. Mam dosyć!

Miro Coś mi się zdaje, że Margaretka nie da rady kopnąć, ale niech wypowie się sama

Czasem tak jest, że niektóre trudności wychodzą dopiero w trakcie użytkowania
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies