Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Urszulla 00:07, 27 lis 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
I jak tu żyć? ......też sobie to pytanie zadaję.........tylko ciekawe dlaczego mój M. jak my siedzimy zachowuje się jak kobieta i nas goni do różnych prac? albo wynajduje ciągle żeby mu pomagać?????
masz jakieś zdanie na ten temat?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Mala_Mi 00:11, 27 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)

Gorzej jak pudełko Nicości trzeba wszczepić razem ze zmiana płci
Oj Bogdzia fajne wynalazła... uśmieliśmy się z tego z M ...






Pudełko nicości jest tylko dla mężczyzn wiec jak ktoś chce je koniecznie mieć to i zmiana płci pewnie jest konieczna.


A my to chyba mamy w głowach inne pudełko.... ogrodowiskowe...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
monteverde 00:11, 27 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
asc napisał(a)
A jak będzie źle to mykniemy do Pudełka Nicości
Jeszcze wtorek, środa, czwartek, piątek.... możecie się śmiać, ale ja lubię pracować i należę do pracoholików, ale co za dużo to niezdrowo nawet dla pracoholika .... Od szkoły nie liczyłam kiedy się tydzień skończy, a i w szkole też nie liczyłam tak bardzo bo ... lubiłam chodzić do szkoły

I jeszcze z dzisiejszego sprintu po ogrodzie... świetny berberys, ma być miniaturowy, wogle nie gubi jeszcze liści.... Dream Orange czy jakoś tak się zwie..


I róże..... jak zawsze szalone do samego końca...



Piękne te róże Aniu a jak się nazywa ?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 00:15, 27 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Urszulla napisał(a)
I jak tu żyć? ......też sobie to pytanie zadaję.........tylko ciekawe dlaczego mój M. jak my siedzimy zachowuje się jak kobieta i nas goni do różnych prac? albo wynajduje ciągle żeby mu pomagać?????
masz jakieś zdanie na ten temat?

Mnie nie wciągać w dyskusje.... bo ja mam rożne poglądy...... czasami inen od innych i mnie Danusia z Forum przegoni ...... ale może to wada genetyczna, a może ktoś te pudełka poprzestawiał.... i się dotykają???? Hmmmmm Do mojego teoria pasuje I do mnie chyba też....
Ot.... wniosek??? Genetyka sprawna...

Mira, Aniu ......... i reszta... mój jesienny bukiecik... Nie patrzeć na bałagan na stole.... tzn artystyczny nieład...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Urszulla 00:16, 27 lis 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
asc napisał(a)


Gorzej jak pudełko Nicości trzeba wszczepić razem ze zmiana płci
Oj Bogdzia fajne wynalazła... uśmieliśmy się z tego z M ...






Pudełko nicości jest tylko dla mężczyzn wiec jak ktoś chce je koniecznie mieć to i zmiana płci pewnie jest konieczna.


A my to chyba mamy w głowach inne pudełko.... ogrodowiskowe...



Ogrodowiskowe i to jak............ale tam jest dopiero plątanina..........mózg mi się czasem kopci od tych pomysłów, zajawek i innych inspiracji
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
monteverde 00:18, 27 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
grembosia 00:23, 27 lis 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Bukiet fajny, ale kaneczka jeszcze fajniejsza
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Mala_Mi 00:24, 27 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Aniu... te róże to najprawdopodobniej.... o kurcze.... muszę do zapisów skoczyć... oj mi się nie che..... ale chyba Elmshorn..... poszukałam.... Elmshorn. Moje są kupowane w małej szkółce jako "różowa" .Dziewczyny pomogły mi poszukać jakiś róż podobnych, jedną wiosną kupiłam w Rosarium... i wyglądają tak samo..... nie kopczykowane, nie okrywane, rosną.. wymarzając do ziemi co drugi rok.... bo od 2008 roku dwa razy wymarzły prawie do ziemi... ale takie są w drugi rok po wymarznięciu i odbiciu Ponad 2 metry wysokości... ja je uwielbiam..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 00:36, 27 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Oj, oj oj... ale gości.. nocne marki.... te neurony was tak niosą po nocy...... bo wszystkie pudełka ogrodowiskowe się muszą łączyć ...
Na dobranoc i miłe sny....... ja kończę i myk, myk.... do tego co bardzo lubię
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Martek 00:54, 27 lis 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
asc napisał(a)

Wróć !!!!!!!Pięknie śpiewa chłopak posłuchaj ,nie czytaj ))))))))))))

Mi nie chodzi, o to, że brzydko..tylko smutno... jak ma m stresy to.... moja terapia mówi, że aby przetrwać trzeba uciekać od wszystkiego co dołuje Porcję dziś narzekań wykonałam..... na pół dnia prawiłam humor różnicami w budowie mózgów kobiety i mężczyzny.. jeszcze się śmieję z tego..... Tylko z czego tu cholercia się śmiać..... jak to sama prawda


Trzeba się śmiać skoro głową muru nie rozwalisz
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies