Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Martek 00:55, 27 lis 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ta róża faktycznie cieszy i niezawodna
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
betysia 06:32, 27 lis 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Anus...wtorek rano....i ...jak zawsze zjawiam sie Ja!
Witaj kochana moja!!!!!
doczytalam....i poogladalam....ja nie wiem jak ty to robisz zawsze jakies fotko, powinnas dostac medal za wzor ogrodnika!!!!!!!
ja ostatnio cos czasu malo mialam na ogrod....ale normalnie sie zbiore i cos tam jeszcze wyszukam...bo Danusia mi watek zamknie hihi , co za ogrodnik bez ogrodu!!!!!
tuliskam i na roze napatrzec sie nie moge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps
i po kawusi....
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Agacia 07:23, 27 lis 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Aaaniuuu, ałuuuuu, storczyk mi marnieje! Kwiaty zbierają do środka płatki, te płatki jakieś liche się robią, wyglądają jakby więdły, zaczyna się od tych pierwszych kwiatów od dołu. Poza tym jak go kupiłam storczyk miał 2 pąki, jeden tego samego dnia rozkwitł, a drugi usechł i odpadł Korzenie jeszcze niezupełnie szare, ale zrobiłam im już dziś półgodzinne moczenie w odstanej wodzie. Dać nawozu?
____________________
~ W ogrodniczkach ~
kasik778 09:55, 27 lis 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
asc napisał(a)

Anek, pewnie nogi Ci też urosły od komplementu Danusi? Ściskam. Dzięki za widoki.

Mi ostatnio to tylko rośnie ...w szerz..... jeszcze miesiąc posiedzę i będzie ze mnie kulka... w ramach poprawiania nastroju i walki ze stresem...... otworzyłam trufle z czekoladą.... wielkie pudło.... i jem.... Ja nie jadam słodyczy... raz na miesiąc kawałek.. albo rzadziej... prawie pół zjadłam... bo naukowo dowiedziono, że czekolada ma dobroczynne właściwości na samopoczucie i stres


Aniu czekolada wyzwala endorfiny, hormony szczęścia

Ja zawsze po zimie wpadam w panikę, jak patrzę na wagę, dlatego w tym roku, żeby uniknąć stresu ani razu na nią nie weszłam
____________________
Milka 11:26, 27 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A ja pudełko nicości mam, nic tylko wychodzi, że w połowie jestem mężczyzną, lub bardziej profesjonalnie...endogeniczna jestem!
w nicośc popadam jak facet, a mój M. pyta mnie o czym myślisz, a ja że o niczym...zmiana płci nie jest konieczna!!

trawki i róża cudniaste!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 14:05, 27 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jestem cały czas.. czytam..tulam , buziam..... bo na nic więcej nie ma czasuuuuuu .....

Dziękuję w imieniu róży za komplementa....

Betysiu... nie masz czasu na ogród bo przecież kominkujesz.... a ja obserwuję poczynania... na kawkę też nie mam czasu wskoczyć ..ale kontrolę prac budowlanych przeprowadzam

Agacia.. daj foto storczyka do diagnozy medycznej..... ale jeżeli liście zdrowe, korzonki też..to storczyki o tej porze roku potrafią tak się zachowywać.. że gubią kwiaty..... nie lubią zimna i przeciągów... i nie mówię, że ty go załatwiłaś. ,.. w sklepie, w transporcie mogli je załatwić Zgubi kwiaty zakwitnie drugi raz.. o ile nie jest chory na jakąś chorobę grzybową, ale to też nic straconego.. nawóz do któreś podlewanie i 1/4 zalecanej dawki.. ja daję co drugie.... i jak popadnie, byle mało.

Kasik..ja mam wagę.. i też się nie ważę.... wlazłam na nią niedawno i po co??? by się przekonać, że w tym młynie ani grama nie schudłam.. liczyłam, że chociaż taki będzie pożytek z mojego maratonu... po dawce endorfin tym bardziej nie będę wchodzić ....

Ircia - cyganisz... z takim seksapilem, upodobaniem do pięknego wyglądu... ani grama w tobie z faceta....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 14:12, 27 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
nie cyganię...mam dużo cech męskich, nawet mój M. to stwierdza
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 14:14, 27 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
irena_milek napisał(a)
A ja pudełko nicości mam, nic tylko wychodzi, że w połowie jestem mężczyzną, lub bardziej profesjonalnie...endogeniczna jestem!
w nicośc popadam jak facet, a mój M. pyta mnie o czym myślisz, a ja że o niczym...zmiana płci nie jest konieczna!!

trawki i róża cudniaste!


Mój Witek też odpowiada jak pytam o czym myślisz? - o niczym odpowiada. No to mnie wnerwia strasznie...czyli faceci tak mają? wszyscy?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mala_Mi 14:20, 27 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)

A ja pudełko nicości mam, nic tylko wychodzi, że w połowie jestem mężczyzną, lub bardziej profesjonalnie...endogeniczna jestem!
w nicośc popadam jak facet, a mój M. pyta mnie o czym myślisz, a ja że o niczym...zmiana płci nie jest konieczna!!

trawki i róża cudniaste!


Mój Witek też odpowiada jak pytam o czym myślisz? - o niczym odpowiada. No to mnie wnerwia strasznie...czyli faceci tak mają? wszyscy?

Nie wszyscy...... ale rasowy facet tak ma Obejrzyj Danuś jak nie widziałaś.. dodre, Bogdzia gdzieś to wynalazła... a ja się śmieję z tego 2 dni
http://www.youtube.com/watch?v=O-XqmpgaKNs&feature=share
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Ewa 15:41, 27 lis 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
I ja sie turlam Aniu ze śmiechu caluśka prawda
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies