Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 22:25, 30 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Napia napisał(a)
Piękna ta Watanabe

Piękna
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
hanka_andrus 22:39, 30 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Kalinę sztywnolistną widuję u nas przy jednym domku. Ma przeszło 50lat. W zimie ma pozwijane liście, wiosną się prostuje, a kwitnie chyba teraz, A może to owoce były? Z okna autobusu nie dokładnie widać.
Jest duża, powyżej 5 metrów. W tym roku miała postrzyżyny od gruntu.

Ale Twoja Watanabe jest śliczniejsza!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
bdan 07:02, 31 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Ani dziękuje za informacje o Watanabe. Mam nadzije, że uda mi się ja kupic u nas na miejscu, jakoś nie mam dobrych doświadczeń ze sprzedażą wysyłkową
08:50, 31 paź 2014
Aniu no to teraz i ja się śmieję, bo skoro jestem Twoją kopią, to zobacz jaki piękny ogród przede mną w perspektywie. Żartuję oczywiście, Twój poziom jest niedościgłym dla mnie wzorem. Ale na takie komentarze czekam, co mam źle (90% moim zdaniem), co muszę zmienić, a co ewentualnie może zostać, tylko lekko stuningować. Dziękuję Ci, jestem zaszczycona, że mogę liczyć na Twoje wskazówki. Zapraszam nieustannie, każda konkretna sugestia przybliża mnie przecież do stworzenia fajnego, porządnego ogródka.
makkasia 10:55, 31 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Mala_Mi napisał(a)

Ja chcę.. tylko gdzie ja wcisnąć???? Ogród mam zdecydowanie za mały... buuuuu

O rany Aniu nie dołuj mnie!Proszę
Czy już posadziłaś róże ?
Czy masz jakieś doświadczenie z koroną cesarską ? co ja sie pytam skoro wiem, że masz Kupiłam cebulę kilka dni temu i mam dylemat gdzie ją posadzić aby zakwitła.
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Milka 11:59, 31 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale rok zleciał, fajnie się wspomina chyba na kolanach najlepiej robić, ale gdzie nakolanniki
U mnie też, co rano mrozik, a dziś o dziwo noc i ranek na plusie, już wieczorkiem było czuć, że będzie ciepło
Liście z paulowni poleciały, aż mi trawę przygniotłoufff 2 dni wolne, wyprawy z tej okazji planuję, jak już będzie na drogach pusto...
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 14:41, 31 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Haniu - moja fajniejsza bo rośnie u mnie, a nie w Koszalinie

Danka - ja też wolę pomacać, ale czasami nie da się, wiec zostaje internet i ryzyko.. większych wpadek nie miałam, raz tylko przyszły wrzosiki tak mikre, że padły (szkółka Wrzosik, wiec jak nazwa zobowiązuje musiały być mikre) i cebuli pomylone, raz nie takie byliny. Jak na tyle zakupów to i tak nie było źle.

Kasiu - róże niektóre jeszcze sie moczą.. bo nie mam pomysłu co dalej.. a jak było tak zimno, to mój mózg zamarza i inwencja twórcza wpada w stan hibernacji.

Irenka - dziś było bez przymrozku, ale pogoda do niczego, prawie mży.. mokro i wilgoć okropna.. nie poszłam do ogrodu.. zapowiadają po niedzieli lepiej.. poczekam


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malgorzata_s... 14:47, 31 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
U mnie rano było ponuro ale teras słońce świeci i ciepło się zrobiło U mnie cisza bo ja zawsze jak groby ubieram to mi nie do gadki jest. Smęta mnie dopada Ale minie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Milka 14:50, 31 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Coś ty, u nas bajecznie, tylko w kamizelce latałam o 6, bo nie spię od 3, znudziło mi sie po cichu siedzieć, aby M. nie obudzić
róże daj do róż
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 14:52, 31 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
lew_ogrodowy napisał(a)
Aniu no to teraz i ja się śmieję, bo skoro jestem Twoją kopią, to zobacz jaki piękny ogród przede mną w perspektywie. Żartuję oczywiście, Twój poziom jest niedościgłym dla mnie wzorem. Ale na takie komentarze czekam, co mam źle (90% moim zdaniem), co muszę zmienić, a co ewentualnie może zostać, tylko lekko stuningować. Dziękuję Ci, jestem zaszczycona, że mogę liczyć na Twoje wskazówki. Zapraszam nieustannie, każda konkretna sugestia przybliża mnie przecież do stworzenia fajnego, porządnego ogródka.


Za dużo nie pomogę, bo nie potrafię z fotek zobaczyć całości.. ale jak coś będzie nie tak i będę pewna, że można lepiej to dam znać.
Ja nie przeżywam, że coś nie tak u siebie posadzę, bo mam dobre łopaty.. tylko drzewa się nie dają łatwo przesadzić.. wczoraj przeharatałam 4 krzewy tawuł i jedna róże.. nie zdążyłam tylko podlać... ale .. jutro podleję, bo zaraz muszę uciekać do Muminka.

To rabata zarz po zrobieniu, wrzesień 2009



A to maj 2012


W 2014 z 1/3 już nie ma na rabacie, bo było za gęsto Łącznie z akacją i innymi roślinami... wszytko prawie przycinane..

Czy jakbym robiła na nowo to też bym posadziła tak gęsto?????

Oczywiście Bo cały czas mam wrażenie, że mam bogaty ogród a nie pustynię

to ten rok.... po prawej drzewa akacjowego już nie ma, ogromnej krzewuszki.. nie nadążaliśmy co rocznym przycinaniem..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies