Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Sebek 23:55, 01 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aniu, Twój wątek czytam na bieżąco by potem nie mieć dziesiątek stron do nadrabiania Wczoraj tak jak Ty stwierdziłem, że mam za mały ogród - lub za długą liczbę chciejstw co w sumie na to samo wychodzi Pozdrawiam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kasial 01:52, 02 lis 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Aniu pozdrawiam
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
popcorn 07:39, 02 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mala_Mi napisał(a)
Chyba, że tak.. to ma sens..

14 kwietnia 2013


i 3 miesiace później.. 18 lipiec 2013


WOW!!!! Jaka zmiana w tak krótkim czasie! Uściski dla Misia Ogrodnika!!
____________________
Mój nowy ogródek
Madzenka 08:08, 02 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
W czasie zadumy wpadłam Cię odwiedzić. Zakoczyły mnie zmiany na Twoich rabatch, niby jestem stale na bieżąco ale takie dokumentowanie zmian jest niesamowite.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kasiek 08:27, 02 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O i u Ciebie porównania - ale ciekawie! Widze że tez lubisz zestawiać fotki żeby zobaczyc jak rabatki sie zmieniają, dokumentacja jest bezcenna
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Kindzia 10:45, 02 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ania...zawsze jak mnie zniechęcenie dopada (tz. przesadzić trza, bo się rozlazło, albo się nie mieści, albo paskudne...)do Ciebie wpadam...i ta Twoja niespożyta energia dobrze na mnie działa...psychicznie się zaczynam przygotowywać do wiosennego, drastycznego ograniczenia moich turzyc palmowych i wydłubania z nich red baronów (co mnie opętało, że między turzyce red barony wcisłam, sama nie wiem!!! Jeszcze tam mam irysy syberyjskie i orientalne. Orientalnych nie widać, syberyjskie rozgościły się bardzo wielkopiennie Mus do porządków się przygotowywać...wysadzić, posadzić z ograniczeniami na nowo).

Niesamowity ogrom pracy wkładasz nieustająco...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Mala_Mi 13:28, 02 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
babka napisał(a)


Kiedy jakiś czas temu przeczytałam pierwszy Twój wpis pokochałam Cię całym serduchem
Odtąd podczyuję, podglądam i podziwiam a jest tu co podziwiać. Wypieszczony masz ogród i taki barwny, zazdroszczę umiejętności komponowania roślin. Pozdrawiam

Witaj. Kochasz mojeg ospa, bo sama jesteś psiara Masz piękne psy I kłopoty z nimi... ale z drugiej strony dzięki nim masz nietypowy ogród... byłam u Ciebie i zaczęłam czytać... skończę przy pierwszej okazji..

A ogród był kolorowy, już jest szaro i buro.. ponuro.
Kwitnie tylko goryczka i róże Elmshorn, reszta przegrała z kilkudniowym przymrozkiem..

Niezawodna goryczka i brązowe trawy coś je wyciepała z rabaty Tu trawa sama sie wysiała i skomponowała Bo nie wszytko ja komponuję, czasami zostawiam to zadanie naturze
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 13:33, 02 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sebek napisał(a)
Aniu, Twój wątek czytam na bieżąco by potem nie mieć dziesiątek stron do nadrabiania Wczoraj tak jak Ty stwierdziłem, że mam za mały ogród - lub za długą liczbę chciejstw co w sumie na to samo wychodzi Pozdrawiam


Jaki by ogród nie było to zawsze jest za mały.. na chciejstwa.. i zdania nie zmienię

Niezawodne róże... jedyne o kwitną..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 13:39, 02 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasia - odpozdrawiam

Karola - masz byliny to wiesz, że to rośnie szybko.. a ja tylko wykopałam z rabaty i posadziłam ponownie w lepszym porządku... usunęłam nadmiary

Kasiek - robię porównania, bo dzięki nim widać różnice, rozum szybko zapomina jak to było... na początku istnienia na forum wstawiałam takie porównania, ale to było dawno temu i dużo już nieaktualne.. prawie 3 lata na forum zrobiło trochę zmian..

Kindzia - to razem w takim razie dumamy co z tymi irysami.. jak jutro się zrobi pogada to pójdę kopać... na razie jest pochmurno.. chociaż w TV trąbili, że u nas słońce.... jakoś ja go nie widzę, teraz wyszłam z aparatem i fotek nawet nie ciał aparat robić bo za ciemno. Między chmurkami jednak przebłyskuje błękit nieba.... od godziny.. może sie wypogodzi.
Ale czerwieni klonu już nie będzie.. nie ma szans




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
yolka 13:39, 02 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600


Doszłam do maja... i takie widok teraz oglądam... jeszcze pół roku.... damy radę..


Widok marzenie, kocyk, kawka albo naleweczka - co kto woli i można czekać na wiosnę, nie schodząc na dół. Pozdrawiam listopadowo
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies