Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 14:55, 31 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Milka napisał(a)
Coś ty, u nas bajecznie, tylko w kamizelce latałam o 6, bo nie spię od 3, znudziło mi sie po cichu siedzieć, aby M. nie obudzić
róże daj do róż

Do tych róż co mam to już nic nie wejdzie.. nie ma opcji.. kombinuję z przesadzeniem liliowców.. dumam tylko gdzie.. i tam dam różę.. Falstaff, Pastella (ma rezewację przygotowaną) i Goethe posadzone. A Falstaff tam gdzie liliowce, to na ciemny fiolet pomalowane. Tylko mam tam 4 liliowce i 2 muszę eksmitować.
Uciekam.. sorki, ale już muszę.

Edit.. obrazka zapomniałąm wrzucić.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 15:20, 31 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ja myślę, co zresztą naparstnic, bo chcę więcej zimozielonych-cisy i do tego dopiero róże..
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
17:22, 31 paź 2014
Mala_Mi napisał(a)


Za dużo nie pomogę, bo nie potrafię z fotek zobaczyć całości.. ale jak coś będzie nie tak i będę pewna, że można lepiej to dam znać.



Jest całość - to zdjęcie robione przez siatkę, bo ja na ten moment robię tylko przedogródek Aniu. Z tyłu za domem jest duża posesja, ale tam na razie nie robię - dłuższa historia. Mam przedogródek, cały ten prostokąt:
tu od przodu czyli co widzi przechodzień
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/73/736921/original.JPG
a tu co widzi domownik przez okno
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/73/737276/original.JPG
To jest wszystko, co mam do zrobienia na tę chwilę. Może potem potem podejmę się reszty. Pozdrawiam.
makkasia 21:46, 31 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Aniu, Irenko wy macie takie problemy jak ja !!!
Ja pierdziu toż to szoook to mnie podnosi na duchu
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
monteverde 22:04, 31 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Aniu poczytałam sobie dzisiaj zaległości, pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mariusz 06:28, 01 lis 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
No i wpadła mi w oko Watanabe, ale to nie pierwsza i nie ostatnia roślina u Ciebie wzbudzająca chciejstwo. Też sadzę gęsto, widać po twoim ogrodzie, że ten sposób ma swoje zalety.
Fajne porównanie rabaty 2009/2014 - "dajcie mi warsztat, a ja odkryje talenty", Dla mnie jesteś usposobieniem współczesnego ogrodnika, nowoczesnego, tworzącego coś szczególnego i od serca, odkrywającego swój kierunek w ogrodzie w trakcie jego realizacji, czasem sięgającego po pomoc innych, ale pozostającego jako wykonawca.

____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Madziarzeszow 06:38, 01 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Jeju początek Twojej rabaty , świetne porównanie choć nie do końca obiektywne . U Ciebie i tak wszystko rośnie jak na drożdżach i mimo woli
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
popcorn 08:52, 01 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wow, ale kombinacje! Znaczy będzie jeszcze piękniej?? miłego łykenda!
____________________
Mój nowy ogródek
Madzenka 10:52, 01 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja się stopniowo pozbywam liliowców... Do róż Aniu nie pasują, masz rację trzeba przesadzić
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 16:51, 01 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marzena2007 napisał(a)
Ja się stopniowo pozbywam liliowców... Do róż Aniu nie pasują, masz rację trzeba przesadzić


Miałam z innej rabaty przenosić liliowca.. zrobię odwrotnie, do niego dokooptuję resztę, w miejsce piwonii, która pójdzie zamiast liliowców koło róży. Róża będzie z piwoniami, a liliowce z liliowcami

Dzięki... twoja wypowiedz przydała się Jutro rzucę okiem na rabaty.. i to chyba będzie dobre.

Acha bordową tojeść wyciepałam Nie podobała mi się

osiągnęłam już wyższy stopień ogrodniczkowania... bo potrafię cos wyciepać I to już kolejne moje dobro co poszło out.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies