Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Bogdzia 20:18, 26 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Aniu macham .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Iwk4 20:51, 26 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniu, wkleiłam u siebie moją lawendę, coś się wybujała, a te młode przyrosty chyba zimowe. Mam pytanie, jak mocno ją przyciąć? Kupiłam ją w zeszłym roku już przyciętą ze szkółki. Poczekam jeszcze z tym cięciem, bo są przymrozki nocą, ale dziś robiłam zdjęcia w ogródku i zaraz ją sfociłam do celów szkoleniowych
Biedny ten twój piesio. Ile on ma lat?
____________________
Ogródek Iwony II
mira 20:51, 26 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Mala_Mi napisał(a)
Pozostałym dziękuję za odpowiedzi na pytania, dobre słowo, że jesteście i zaglądacie.. chociaż u mnie nic się nie dzieje.. ..
Z ogrodowych to kupiłam bratki 2 dni temu i jak rzuciłam w reklamówkach na tarasie to tam sobie stoją.. mam nadzieję, że żyją .. nie zaglądałam i przyznam szerze, że o nich zapomniałam.



co ????!!!!! bratki kupiłaś? to już są a ja czekam do marca ale skoro są u Ciebie to może i u mnie
czytam o oskrzelach buu zdrowia!

pozdrawiam już przedwiosennie hehe
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
roma2 20:59, 26 lut 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Zaglądam, często, ale się bojam co przeczytam. Pogłaszcz piesia od moi.
____________________
Komendówka
Madzenka 21:02, 26 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Krkousy u Ciebie juz szaleją?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Milka 21:48, 26 lut 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, zdrowiej, bo wiosna ostro rusza, ale mam nadzieje, ze nie masz az tak duzo roboty w ogrodzie, bo chorujesz i pracujesz, wiec kiedy robic.?
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 22:08, 26 lut 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Irena - w ogrodzie zawsze jest co robić, ale nie mam kiedy... poczeka, nic mu nie będzie, zwłaszcza, że zapowiadają ochłodzenie.

Marzena - na krokusy jest za zimno.. kilka zakwitło, ale reszta nawet nie ma zamiaru wychylić się na zewnątrz... liście stoją w miejscu. Przyroda chyba czuje nadchodzące, zapowiadane ochłodzenie... Jak irysy stoją to na pewno jeszcze nie pora nawet na przedwiośnie... i dobrze, bo jakiś czas ogród musi poradzić sobie beze mnie..

Roma - piesa stara... daje w kość.. sobie i nam... ale walczy dzielnie.

Mira - w przerwie w pracy zlitowałam się nad bratkami i posadziłam.. tylko nie podlałam.. jutro to zrobię. Chociaż jutro piątek, będzie piekiełko w pracy, w dodatku umówiłam się do lekarza ... znając życie nie zdążę tego zrobić. Dobrze, że ostatni leniwy rok wykorzystałam na poprawę ogrodu... bo zanosi się że ten rok to sobie ogród będzie żył samopas.. czyli po staremu

Iwona - przyrosty są zeszłoroczne.. i nie pora na cięcie lawendy. A jak to ci dziewczyny napisały.

Bogdzia - odmachuję.. i wracam do pracy.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:16, 26 lut 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasik - opieka nad psem jest trudna, szczególnie jak w nocy, w piżamie się go ratuje w ogrodzie, właśnie przeziębiłam zapalenie oskrzeli co miałam niedawno.... zdycham, a nie mogę iść na chorobowe, bo jak pójdę to mogę znów rok czekać na pracę. A może i dłużej.... nikt za mnie roboty nie zrobi..
Z Katowic do mnie jest autostrada.. 2,5 godzinki ... ale i tak nie mam czasu na gości.. wiec nawet nie kłopocz się.. poczekamy lata

Agata - bratki kupiłam na ryneczku.. tylko jedna pani miała.. akurat leciałam ze zwolnieniem chorobowym eMusia do ZUS-u. Jedyna zaleta z jego pokrojonego barku.... że trasa szpital ZUS jest przez ryneczek.. Dupna pociecha, ale jak nie ma innej to dobra i taka.

Jak komuś nie odpowiedziałam to sorki...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kacha123 22:48, 26 lut 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Aniu zaglądam i życzę zdrowia. Mężuś niech się "zrasta", piesia wymiziaj ode mnie. Rok temu pożegnałam moją sunię, chorowała na niewydolność nerek... Trzymaj się!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Madzenka 22:50, 26 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aniu ogród sobie poradzi, praca ważna, ale zdrowie najważniejsze.
Ja jestem zdrowa ale od dwóch dni mnie śpiączka opanowała... O co chodzi?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies