Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

viva 22:59, 26 lut 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Aniu, poczytałam o Waszych kłopotach zdrowotnych. Życzę aby jak najszybciej minęły. My też cały czas ze zdrowiem się mijamy. Może z nastaniem wiosny będzie lepiej.
Czy już coś w sprawie towarzystwa dla Bonici zdecydowałaś? Zajrzę tu do Ciebie.
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
olaw 22:59, 26 lut 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Madzenka napisał(a)

Ja jestem zdrowa ale od dwóch dni mnie śpiączka opanowała... O co chodzi?


Ja miałam tak zawsze na początku każdej ciąży
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Napia 23:45, 26 lut 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Jakieś choróbska krążą po wątku. Zdrowia wiec życzę
Przetaczniki piękne chociaż dopiero je poznaję.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Madziarzeszow 06:54, 27 lut 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Aniu uważaj na Siebie, jak coś potrzebujesz dzwoń ...
Wszystko poczeka a Wy dbajcie o Siebie.
Ja kursuję między Warszawą i Rzeszowem co drugi dzień ,wczoraj byłam i jutro znów pędzimy , a na niedzielę do rodziny w Tomaszowie Maz. bo bliżej
Pozdrawiam i zdrówka i sił życzę
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
nawigatorka 07:44, 27 lut 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Aniu ogród sobie poradzi, praca ważna, ale zdrowie najważniejsze.
Ja jestem zdrowa ale od dwóch dni mnie śpiączka opanowała... O co chodzi?

Wczesny objaw ciąży
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lojalna_ 08:53, 27 lut 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Aniu spokojnych dni
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Mala_Mi 10:08, 27 lut 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zaglądam czy ktoś przez przypadek już mi ciąży nie gratuluje
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:35, 27 lut 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Plan na ten sezon... kształt do przemyślenia.. niebieska linia lub czerwona.
Rabata będzie do końca ściany i zahacza o kawałek tarasu... by nie kosić górki, bo tam zawsze kosiarka ma problem.
Idę w pastelowe, ciepłe kolory, i w kolory rożne... piwonie pojedyńcze.. min Coral Sunset, Duchesse de Nemours, ośmiał bym tu wkomponowała, dalie, coś granatowego i trawki... sesleria jesienna. Przesadzę różę Graham spod tarasu i testowo kupiłam Róże Hansestadt Rostock. Przetacznik, szałwia... niebieskie musi być.. do pomarańczu bardzo pasuje.
Ścieżki nie zlikwiduję, bo pod okapem i tak zawsze sucho i nic tam nie rośnie, trzeba podlewać. Ścieżka dla psa musi być.. inaczej wszytko stratuje. Czyli względy praktyczne. Niebieska linia ma długość prawie 14 m. Na foto wydaje sie mniej.

Nasadzenia będą w trakcie tworzenia.. bo planować i rysować szkoda mi czasu.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
adom1206 10:36, 27 lut 2015

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Teraz to ty wnuczki baw i zaskocz do mnie i coś doradz.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
magnolia 10:43, 27 lut 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Mala_Mi napisał(a)
Plan na ten sezon... kształt do przemyślenia.. niebieska linia lub czerwona.
Rabata będzie do końca ściany i zahacza o kawałek tarasu... by nie kosić górki, bo tam zawsze kosiarka ma problem.
Idę w pastelowe, ciepłe kolory, i w kolory rożne... piwonie pojedyńcze.. min Coral Sunset, Duchesse de Nemours, ośmiał bym tu wkomponowała, dalie, coś granatowego i trawki... sesleria jesienna. Przesadzę różę Graham spod tarasu i testowo kupiłam Róże Hansestadt Rostock. Przetacznik, szałwia... niebieskie musi być.. do pomarańczu bardzo pasuje.
Ścieżki nie zlikwiduję, bo pod okapem i tak zawsze sucho i nic tam nie rośnie, trzeba podlewać. Ścieżka dla psa musi być.. inaczej wszytko stratuje. Czyli względy praktyczne. Niebieska linia ma długość prawie 14 m. Na foto wydaje sie mniej.

Nasadzenia będą w trakcie tworzenia.. bo planować i rysować szkoda mi czasu.




a możesznarysowac kawałek planu jak tam leci za rogiem- proporcje by sie złapało, bo tak to niewiele widać
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies