Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Edyta10 02:29, 28 kwi 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Luki napisał(a)
Kasiu aparat jest dobry, a obiektyw może wiele zmienić, miałem podpięty obiektyw znajomego za grubą kasiorę i aż się zdziwiłem co można wyciągnąć z aparatu. Tak naprawdę zdjęcie było robione w pochmurny dzień po deszczu i kolory wcale nie są aż tak przekłamane. Blade zdjęcia to kwestia ustawień aparatu, wystarczy wyłączyć tryb automatyczny i pobawić się


zgadzam się, choć wcale nie mam wysokiej klasy aparatu, dobry obiektyw i klasa zdjęcia

Łuki gratuluję publikacji ! a trzmielinę kulkę masz miodzio
____________________
Ogródek nad jeziorem
Bogdzia 06:55, 28 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Łukasz gratulacje w związku z publikacją . Pięknie wygląda Twój ogród na tych zdjeciach, zreszta zawsze pieknie.Pozdrówka zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 08:15, 28 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gratki z publikacji.. więcej nie docofałam..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Luki 09:06, 28 kwi 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Sebek nie oddam nawadnianie zakopane, rozłożone, ale jeszcze nie podłączone, więc nie sika

Iwonko u mnie podobno dzisiaj ma być ulewa, w sumie już miało padać, a coś słabo to widzę, ale lepiej niech jutro pada bo dzisiaj szkółking planuję

Edyto bardzo dziękuje
Ta trzmielina po zimie 2011/2012 zgubiła liście i pod koniec maja była nadal łysa, tylko mama mnie powstrzymała przed jej wykopaniem, a ta odwdzięczyła się w lipcu liśćmi na każdej gałązce, a ja mam do dzisiaj wypominane, że chciałem ją wykopać

Bożenko dziękuje Ogrodu to w gazecie nie widać, zdjęcia zostały wykadrowane praktycznie do widoku roślin, ale cóż wysłałem większość zdjęć z dalszej odległości, ale widocznie uznano, że się nie nadają i trzeba wykadrować

Aniu dziękuje za odwiedziny bo wiem, że zapracowana jesteś i nie tylko. Wcześniej pokazała się jeszcze nowa rabata obsadzona bukszpanami
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Gabrysia_ 09:28, 28 kwi 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Gratulacje

Melduję,że buk kupiony...troszkę się naszukałam,chciałam już większy okaz i szerszy, co okazało się problemem...bo albo jedno,albo drugie...no ale udało sie kupić prawie idealny
____________________
Ewik 13:44, 28 kwi 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Również gratuluję,wlaśnie oglądam.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
olga_ 18:09, 28 kwi 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 432
Gratulacje
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4036-to-tylko-poczatek-drogi-do-marzen?page=2
Agatan24 18:16, 28 kwi 2015


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Luki pokaż co kupiłeś?
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Luki 18:39, 28 kwi 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Gabrysiu dziękuje Buczka już widziałem, ale ja ta cicha mysza oglądam i znikam Ja znalazłem u siebie miejsce na dużego buka, ale to najbliżej za dwa lata

Ewo i Olgo dziękuje bardzo

Agato zaraz wgram zdjęcia, troszkę tego dzisiaj nakupiłem, ale jestem ogromnie zadowolony

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
frezja 18:42, 28 kwi 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Luki napisał(a)
Witam gości bardzo mi miło
No to nie owijając w bawełne, zapas zdjęć mam spory.
To zaczynam od żurawek i żuraweczek

chyba na nowo się w nich zakocham,jakoś mało uwagi im poświęcam;z tego co widzę to raczej preferują cień,czy tak?
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies