Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

jalos 14:36, 22 cze 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
leon60 napisał(a)
robi się przyjemnie




przyjemnie, to jest mało powiedziane - dla mnie bosko.

A przy okazji - czy za podłużnymi płytami są płyty prostokątne czy kwadratowe?
Na zdjęciu wygląda jakby one prostokątne były.
____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
Joaska 15:43, 22 cze 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
leon60 napisał(a)





o mamuniu .... jaki kancik ... no żyleta po prostu .... a w ogóle to pięknie masz w ogrodzie ... o donicach z cortenu nie wspominając... mam na takie ochotę i to ogromną....
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
leon60 22:04, 22 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Paulaa, lindsay80, noemi, Kasia, Malgosik, mateuszmichn, nawigatorka, ZielonaAnia75, Ola, Donia, Tusiala, malgorzata_s , malkul, Sebek, BaRa, beta, agam, DZIĘKUJĘ

Luki obawiałam się połączenia Danusiowych przodów z tyłami po swojemu ale nieskromnie powiem, że podoba mi się

Juzia zapraszam placyk już jest

nawigatorka to Cabaret który miał być Variegatusem

chojna mam Berry Smoothie i Palace Purple obie na patelni cały dzień

Pawlus limki ciełam po prostu bardzo nisko, nie patrzyłam na oczka zależało mi tylko na wyrównaniu szpaleru. Nie są płaskie tylko tak sztywno sterczą

Tosiu żywopłot tworzą dwudziestoletnie świerki pospolite

Bogda jeżówki posadzone po jednej sztuce pomiędzy ML czyli co metr, straszne potwory wyrosły

Marzenko lilie rosną w donicach w glinie z piaskiem, reszta roślin luzem na półkach na podłożu ziemia+piasek przysypane drobnym żwirkiem

siakowa ciekawa jestem co było jeszcze w tym śnie bo chyba całą noc nie śniłaś o płytach ?

Agawita w tym roku mało nawozów, wiosną troszkę azofoski, niedawno florowitu i gnojówki z wrotyczu

Iggia witaj sąsiadko

jolas z prostokątów jest zebra, placyk z kwadratów 50x50

Joaska corten uwielbiam poproś ładnie mężulka może Ci zrobi

Gosiu wiele nie namodzisz jeśli do dyspozycji są tylko soboty...
powoli, może do zimy coś wybudujemy na razie podbudowa












____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
nawigatorka 22:09, 22 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Napięcie rosnie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
jolka 22:18, 22 cze 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Widzę akcja budowlana się rozkręca
Bosko jest! Rzadko piszę, ale oglądam często.

Pozdrówka Olusia
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Mala_Mi 22:24, 22 cze 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Olka.. jesteś obrzydliwa perfekcjonistka... jak Malkul...

Ja mam tu zakaz wstępu!!!!!!!!! Idę ogarniać w szafie... wyciepuję to co za małe.. już nie schudnę.. a jak nie będę trafiać na za małe to nie będę łapać dołów.. jak po wizycie w Twoim ogrodzie.. trza wyciepać i po problemie


A na poważnie to cudnie jest... przyznaję.. miałaś rację że zmienisz.. diametralnie wszytko... śledzę wątek od początki i podziwiam za perfekcję, za odwagę
Jesteś młodsza ale powinnam sie od Ciebie uczyć tej odwagi ogrodowej
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
babka 22:27, 22 cze 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
leon60 napisał(a)
na razie podbudowa



Tu znów SIĘ DZIEJE !! Ja wysiadam......
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
lindsay80 22:28, 22 cze 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Ola, ta podbudowa to pod przyszłą altanę?
____________________
Tu ma być ogród :)
Luki 22:42, 22 cze 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
No ja nie mogę... nawet fundamenty pod altanę perfekcyjnie i równiutko wykonane, normalnie aż bym sobie je pogłaskał, takie równe. Ahh cudne
Dobrze widzę, że będzie kominek w środku... na pewno będzie, niech te soboty są częściej
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Jagodaa 22:56, 22 cze 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Olka, wytrzymać z Tobą nie można. Ja już nie wiem, gdzie ja jestem, tempo takie, ze nie da się nadążyć za realizacjami i pomysłami. Myślisz, ze ta główna faza tworzenia ogrodu już dobiega końca?

Masz perfekcyjnie, profesjonalnie, a przede wszystkim pięknie! i uwielbiam Cię za pracowitość, dokładność, konsekwencje i w ogóle za rożne tam takie .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies