Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

katarzynkak 23:00, 24 cze 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
wietrzyk napisał(a)


Rabata różana, nie wiem sama co o niej napisać, bo chyba lekko wymyka się spod kontroli...






Asieńko rabata jest piękna i wygląda tak naturalnie.
Gratuluje Ci dobrego smaku i wyczucia kolorów.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
AGDULA 23:38, 24 cze 2015


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 883
wietrzyk napisał(a)
Dziewczyny dla Was fotki sprzed chwili kilka razy startowałam, bo dziś co chwilę leje

pod grujecznkami w pierwszej linii przywrotniki, za nimi szałwie i na końcu jarzmianki oraz miskant ML, kory póki co brak, więc deszcz bryzga na roślinki



rdest Darjeeling Red powoli pochłania trzmieliny
ale jest cudny, na razie jeszcze go nie ograniczam



Witam Asiu, wspaniałe rabaty
Gdzie kupiłaś ten rdest Darjeeling Red ? Świetnie on wygląda. Właśnie tworzę u siebie nową rabatę i by bardzo mi pasował na jej obrzeża.
____________________
Pozdrawiam, Agdula http://www.ogrodowisko.pl/watek/5671-ogrod-agduli
Kasik 23:42, 24 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Asia- ale odlot ta różana rabata.
Przecież to cudeńko nad cudeńkami. Przepiekna.
I takim zdjęciem mogę sie przekonać do naparstnic. choć do tej pory nie widziałam ich w swoim ogrodzie.
Jesli możesz napisz jakie masz tam róże. - Jestem na ich etapie
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Magdalena25 23:58, 24 cze 2015


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
Asiu!
Poczytałam, pooglądałam i muszę wyrazić swój zachwyt
Cudownie u Ciebie... Te róże, rdest ( wiem już, jak wygląda), trawka cudna i gęsta i długo by wymieniać. Pozdrawiam
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
deszczowymaj 08:50, 25 cze 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Asiu różana rabata Cudna,kojarzy mi się z najpiękniejszymi angielskimi ogrodami Masz to wyczucie babo
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
siakowa 09:01, 25 cze 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
wietrzyk napisał(a)


Kasia, ja je dopiero u Szmitów odkryłam. Czytałam kiedyś artykuł Danusi, o kwiatach jak broszki, ale u nas w sklepach jarzmianek nie widziałam. Kupiłam pierwsze 3 na próbę, też na razie malusie są. Problemem tylko było miejsce, bo półcienia to u mnie niewiele, póki co

Dla Ciebie rdest wczesnowiosenny
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3522-ogrod-w-puszczykowie?page=133


Asiu jezscze jedna prośba... masz moze zdjęcie sadzonki ktora sadziłas i kiedy i teraz w całej okazałości ten rdest, chciąłabym zobaczyć jak szybko sie rozrasta żeby skalkulowac ile sadzonek potrzebuje
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Borbetka 09:12, 25 cze 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Asiu, jak się nazywała ta roślinka z Anglii co mi ją pokazywałaś? Miała takie omszone liście.
____________________
borówcowy wizytowka
ewa004 10:12, 25 cze 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Wiesz co ta różanka niczym nie różni się od różanek w najpiękniejszych angielskich ogradach
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
MirellaB 11:07, 25 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Asiu piękne zdjęcia Tak ładnie u Ciebie Tylko nie wiem co to za różowe kwiatki, bo tyle opisów.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 11:08, 25 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
AGDULA napisał(a)


Witam Asiu, wspaniałe rabaty
Gdzie kupiłaś ten rdest Darjeeling Red ? Świetnie on wygląda. Właśnie tworzę u siebie nową rabatę i by bardzo mi pasował na jej obrzeża.

Te różowe kwiatki to rdest Darjeeling Red ?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies