Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, który ciągle zmieniam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, który ciągle zmieniam

Jag_58 16:51, 11 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Kasya napisał(a)


super szczegolowa informacja

Prawda Kasiu tu jest skarbnica wiedzy pozdrawiam serdecznie
____________________
Jagoda
asiach 18:02, 11 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Jagódka, teraz doczytałam, że jesteś chora - dużo zdrowia życzę bo do soboty już nie długo zostało a kruszny czekają
Juro też nie wychodź na dwór - ogród poczeka
Ciepła zyczę
Jag_58 18:33, 11 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
asiach napisał(a)
Jagódka, teraz doczytałam, że jesteś chora - dużo zdrowia życzę bo do soboty już nie długo zostało a kruszny czekają
Juro też nie wychodź na dwór - ogród poczeka
Ciepła zyczę

Asiu dzięki ze zdrówkiem juz lepiej ,antybiotyk działa myślałam ,ze sie obędzie bez ,ale niestety choróbstwo nie dało za wygraną z domowymi sposobami i ... trza brać leki

Juz z córcia romawiałam,ze jak będę jeszcze nie za bardzo to niestety obejdę sie fotkami a nie wnukami ... ale nie mogę ich przecież zarażać

Trzymam sie ciepło ,bo mój Adaś pali nawet w kominku ,jest jest super buziaczki
____________________
Jagoda
asiach 20:46, 11 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Jag_58 napisał(a)

Asiu dzięki ze zdrówkiem juz lepiej ,antybiotyk działa myślałam ,ze sie obędzie bez ,ale niestety choróbstwo nie dało za wygraną z domowymi sposobami i ... trza brać leki

Juz z córcia romawiałam,ze jak będę jeszcze nie za bardzo to niestety obejdę sie fotkami a nie wnukami ... ale nie mogę ich przecież zarażać

Trzymam sie ciepło ,bo mój Adaś pali nawet w kominku ,jest jest super buziaczki

Czyli trzymaj się
My jeszcze nie uruchomiliśmy kominka a jedynie grzejniki i to tylko na noc. Póki co starcza. Później będziemy palić w kominku i dogrzewać grzejnikami.
Czyli jeszcze raz dużo zdrowia buziaki
Ivvvona 21:00, 11 wrz 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Jesień idzie wielkimi krokami, miejmy tylko nadzieję że będzie ciepła i długa - taka lubię, a najgorsze są pluchy i zimno, wtedy choróbska grasują. Życzę Ci powrotu do zdrowia żebyś mogła nacieszyć się wnukami. Ja swojego mam na co dzień.
Buziak
____________________
W ogródku Iwony
Jag_58 21:18, 11 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
asiach napisał(a)

Czyli trzymaj się
My jeszcze nie uruchomiliśmy kominka a jedynie grzejniki i to tylko na noc. Póki co starcza. Później będziemy palić w kominku i dogrzewać grzejnikami.
Czyli jeszcze raz dużo zdrowia buziaki

Asiu trzymam się i jeszcze raz dziękuję za miłe i życzliwe słowa ,dobrze wiedzieć ,ze jesteś
Dobrej nocki buziaczki
____________________
Jagoda
Jag_58 21:23, 11 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Ivvvona napisał(a)
Jesień idzie wielkimi krokami, miejmy tylko nadzieję że będzie ciepła i długa - taka lubię, a najgorsze są pluchy i zimno, wtedy choróbska grasują. Życzę Ci powrotu do zdrowia żebyś mogła nacieszyć się wnukami. Ja swojego mam na co dzień.
Buziak

Iwonko zazdroszczę wnusia na co dzień ,szczęśliwa babcia
Iwonko życzmy sobie ,aby jesień była ciepła i długa bo taka jest do przezycia i dużo można zrobic w ogrodzie
Dobrej nocki i buziaczki
____________________
Jagoda
Ivvvona 22:07, 11 wrz 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Jag_58 napisał(a)

Iwonko zazdroszczę wnusia na co dzień ,szczęśliwa babcia
Iwonko życzmy sobie ,aby jesień była ciepła i długa bo taka jest do przezycia i dużo można zrobic w ogrodzie
Dobrej nocki i buziaczki



____________________
W ogródku Iwony
Mala_Mi 22:25, 11 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja tez warzywa tylko do bieżącego uzycia i też do niego bez serca.... i widac zawsze efekty.
Moj wnusio byl czarny i zrobil sie blondyn.
Padła mysz a teraz komorka... i po forum.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
GorAna 22:33, 11 wrz 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Jagódko, pozdrawiam....zdrówka życzę i dziękuję, że pamiętasz o Kamiennym
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies