Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród wyrozumiały

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wyrozumiały

gardney 13:33, 11 lis 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Izo czy u Ciebie nie będzie szału to się okaże ja mam zgoła odmienne zdanie. Masz wizję i się nie boisz ogrodu to najważniejsze mam taką prośbę mogłabyś przy okazji wrzucić fotka jak Ty palikujesz drzewka, bo ja się muszę nauczyć tego... A zdaje się że masz to dobrze zrobione na powyższym zdjęciu widać kawałek drzewka
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Olili 16:02, 11 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
gardney napisał(a)
Izo czy u Ciebie nie będzie szału to się okaże ja mam zgoła odmienne zdanie. Masz wizję i się nie boisz ogrodu to najważniejsze mam taką prośbę mogłabyś przy okazji wrzucić fotka jak Ty palikujesz drzewka, bo ja się muszę nauczyć tego... A zdaje się że masz to dobrze zrobione na powyższym zdjęciu widać kawałek drzewka


Instrukcja palikowania u Marzena 2007 w fotoreacjach strona 11
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
17:38, 11 lis 2014
Pozdrowienia z jesiennego spaceru, byłam trochę głowę przewietrzyć...

Olili 20:50, 11 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Lew_ogrodowy - dziękuję, piękne, nostalgiczne...wspaniały prezent dla mnie.
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 11:58, 12 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Coś Wam powiem..,pogoda ładna robić w ogródku jeszcze można ale ja już chyba bym chciała żeby była taka pogoda, żeby nie można było robić,bo ja ......ja juz mam dość, tzn. mój mózg ma dość już mi paruje od wymyślania co by można było jeszcze zrobić póki pogoda pozwala...
no i co by jeszcze należało zrobić czyli takie poporządkowanie..itd..

Muszę zadecydować w sprawie jodły (wysadzonej z tej rabaty na której obecnie rosną serby). Jodła wsadzona do donicy,bo miałam jej wymyślić miejsce docelowe i co ??? Nie potrafię,przerasta mnie to !!!!! Tak bardzo nie chciałabym jej zmarnować.... Zadołować ją z donicą ....?????
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 13:47, 12 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Mam do Was pytanie czy te tuje na zdjęciu to brabanty czy jednak smaragdy ????? Bardzo proszę o Wasze zdanie.Jak Wam się wydaje ???
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 13:48, 12 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Jeszcze należałoby zdjęcie dołączyć ..
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
popcorn 13:57, 12 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Iza, moim zdaniem Smaragdy. Brabanty są takie rozcapierzone bardziej.
Jodłę zadołuj z doniczką i podlewaj do mrozów, skoro nie wiesz gdzie posadzić. Ale nawet jak nie zadołujesz to nic jej nie będzie, mam taką jodłę ze 4 lata w doniczce, na polu za domem, na pewno już przerosła doniczkę od dołu - stoi, nie ruszam, ona nie rośnie wprawdzie, ale nie usycha
zawsze możesz żywe drzewko mieć na Święta, a potem wywalić.

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
11stokrotka 17:55, 12 lis 2014


Dołączył: 02 sie 2012
Posty: 534
Izuś, daj galązki tui w zbliżeniu. Porównam ze swiomi. Ja wprawdzie nie mam brabantów, ale szmaragdy z bliska pewnie uda się porównać. Z tego co pamietam brabanty szyszkują, tyle że te tuje są jeszcze młode.
____________________
Mam marzenie
Mala_Mi 18:25, 12 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Moje szmaragdy są kształtne, zwarte, gęste, bez przycinania.
Brabanty są bardziej rozczochrane.
Z fotki nie powiem ani tak ani tak.. bo jak na szmaragdy to są takie troszkę niekształtne, ale to po przesadzeniu (ale nadrobią kształty szybko), a jak na brabanta to za gęste.. czy były przycinane?
Ale ja na iglakach się nie znam.. mogę wypowiadać się na temat bylinek.

Dzięki jeszcze raz za dywaniki.. piesa zadowolona i my też.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies