Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

L00zak 21:08, 06 wrz 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Fajnie będzie z trzmieliną, miałem to samo, na każdy krzaczek przyjdzie pora tylko potrzeba czasu
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
Edyta10 21:13, 06 wrz 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
fajne zakupy, chyba muszę zrobić rundę po marketach ładny klonik posadziłaś, a nowa rabatka będzie super wogóle kawał roboty zrobiliście
____________________
Ogródek nad jeziorem
AnnaCh 21:15, 06 wrz 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
L00zak napisał(a)
Fajnie będzie z trzmieliną, miałem to samo, na każdy krzaczek przyjdzie pora tylko potrzeba czasu

No właśnie u mnie tych krzaczków trochę stoi i czeka na lepsze czasy Fajnie, że powoli coś można wykorzystać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 21:17, 06 wrz 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Edyta10 napisał(a)
fajne zakupy, chyba muszę zrobić rundę po marketach ładny klonik posadziłaś, a nowa rabatka będzie super wogóle kawał roboty zrobiliście

Ja mam Obi bardzo blisko, prawie po drodze do domu, po drugiej stronie jeziora, więc jak potrzebuję worka ziemi, czy coś to tam lecę, bo mam najbliżej, więc wpadają mi w łapki rośliny No i jak nie wziąć za taką cenę?

Klonikiem jestem zauroczona Uparłam się, że musi być w tym roku, bo na wiosnę, żeby już był fajnie ukorzeniony Powiem, że nawet mój M mówi, że fajny i od razu jakoś tak przyjemniej przed domem
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Marga 21:41, 06 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
AnnaCh napisał(a)

Serio Ci się podoba? To super
Ja już też nie mogę się doczekać sadzenia, ale niestety najpierw muszą się zakończyć prace budowlano-brukarskie

Serio Pisałam nawet o berberysach, że bym je tam widziała
Fajny, duży klonik kupiłaś Chociaż pewnie mu trochę smutno tak samemu
____________________
Ogród dla moich synków
AnnaCh 22:01, 06 wrz 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Marga napisał(a)
Serio Pisałam nawet o berberysach, że bym je tam widziała
Fajny, duży klonik kupiłaś Chociaż pewnie mu trochę smutno tak samemu

Super cieszę się
Klonikowi mam nadzieję, że nie będzie smutno i ładnie będzie rósł Dostanie towarzystwo rabatki pod płotem, na razie muszą mu wystarczyć żurawki i tawuły wzdłuż chodnika
____________________
Ania - Malutki pod lasem
paula23 22:07, 06 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
A co do klona nie myślałaś żeby mu coś wokół pnia posadzić ? np. hosty jeśli jest wystarczająco z cieniem/półcieniem albo żółte żurawki będą się ładnie odbijać i będą pasować do rabatki wzdłuż chodnika. Kurcze miałam gdzieś zapisane takie zdjęcie ale nie mogę znaleźć. To tylko taka lekka sugestia
____________________
Paula Moje trudne początki
AnnaCh 22:13, 06 wrz 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
paula23 napisał(a)
A co do klona nie myślałaś żeby mu coś wokół pnia posadzić ? np. hosty jeśli jest wystarczająco z cieniem/półcieniem albo żółte żurawki będą się ładnie odbijać i będą pasować do rabatki wzdłuż chodnika. Kurcze miałam gdzieś zapisane takie zdjęcie ale nie mogę znaleźć. To tylko taka lekka sugestia

Zamysł był taki, że on rośnie w trawie, a pod płotem jeszcze jest rabata z cisami, miskantami i limkami
Żółte żurawki były wzdłuż chodnika, niestety przypaliło je słońce i musiałam wymienić na tawuły, odratowałam je w ostatniej chwili i teraz są w doniczkach z boku domu od północy. Widzisz więc, że hosty także nie wchodzą tu w grę, wejście na działkę jest od zachodu, południe jest od tej strony bardziej zagospodarowanej, z trawnikiem już, więc tam jest ciągła patelnia
____________________
Ania - Malutki pod lasem
paula23 22:23, 06 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
to może turzyce u mnie w pełnym słońcu i są ładne



aaa zresztą już nie narzucam się
Miłej nocy
____________________
Paula Moje trudne początki
Agatek 08:05, 07 wrz 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
dzień dobry
a tu ciągle coś się dzieje
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies