Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Sebek 23:31, 21 lip 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale to świetna choróbka
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
an_tre 23:37, 21 lip 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Śledzę Twoje poczynania od początku i jestem naocznym świadkiem połknięcia bakcyla o nazwie ogród, ogródek, ogródeczek leku na tę chorobę nie wynaleziono, leczenie wyłącznie objawowe
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
KasiaWB 23:37, 21 lip 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
gardenarium napisał(a)
Wspaniale Kasiu. Bajkowo się zrobiło.


Danusiu, dziękuję! bardzo mi miło, że zajrzałaś w ten nasz skromny zielony kącik, który pozostawia jeszcze wiele do życzenia.... Ale jak słyszy pochwałę od Ciebie to nie pozostaje mu nic innego jak dobrze i ładnie rosnąć ) Z jednej strony cieszę się, że mamy już chociaż ten kącik, ale równocześnie wciąż żałuję, że to nie jest już ten ogród docelowy... Kurcze.... Doskonale pamiętam Twoje wspomnienia z powstawania Ogrodu nie tylko bukszpanowego i to mnie trzyma na duchu, że kiedyś .... będzie piękna realizacja ogrodowa, wg planu i przy zachowaniu pewnych rygorów a póki co, jak tylko czas mi pozwala - podglądam Wasze ogrody, relacje oraz zaczytuję się w Twoich artykułach o ogrodach angielskich
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Gardenarium 23:39, 21 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak będziesz miała ciężkie chwile to poczytaj jak mi kolejny raz niszczyli bluszcz na murze albo trawnik. Będzie raźniej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
KasiaWB 23:40, 21 lip 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Lena napisał(a)
Ależ one piękne!!!
Koniecznie jadę jutro do szkółki....


Witaj Lena jedz koniecznie, teraz hortensje są w super cenach, ale nie ograniczaj się do jednej szkółki jeśli masz możliwość, bo ceny identycznej rośliny od tego samego producenta różnią się nawet ceną o 100 % - dzisiaj to stwierdziłam w 3 szkółkach ku mojemu zaskoczeniu, że aż taka różnica.

Sporo teraz jest roślin i sporo w promocji ) czyżby szykowali się już do jesieni
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:44, 21 lip 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
gardenarium napisał(a)
Jak będziesz miała ciężkie chwile to poczytaj jak mi kolejny raz niszczyli bluszcz na murze albo trawnik. Będzie raźniej


Czytasz w moich myślach, bo właśnie jak mam ciężkie chwile i zwątpienie, to przechadzam się po Twoim ogrodzie i nie raz wracałam do jego początków podziwiam ogrom włożonej pracy, ale również założenia i pomysły jest taki piękny, że ach!.. ale to oczywista oczywistość
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:46, 21 lip 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Sebek napisał(a)
Ale to świetna choróbka



oby tylko takie choróbska się ludzi czepiały
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:51, 21 lip 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
an_tre napisał(a)
Śledzę Twoje poczynania od początku i jestem naocznym świadkiem połknięcia bakcyla o nazwie ogród, ogródek, ogródeczek leku na tę chorobę nie wynaleziono, leczenie wyłącznie objawowe


))) dobre Pamiętam dobrze Aniu jak mnie miło powitałaś tuż po założeniu wątku - od razu było mi raźniej, bo tu tacy zaprawieni ogrodnicy, ogrody, doświadczenie, lata pracy, a ja z tym moim ugorem i do tego zieloniutka w temacie jak szczypiorek na wiosnę )))) z czym do ludzi ))) trudno ukryć, że obecny wygląd ogródeczka, to nie sprawa przypadkowa, a wręcz przeciwnie, inspiracja i wsparcie Ogrodowiska chyba jesteśmy chorzy nieuleczalnie )))
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Martek 00:05, 22 lip 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Kasiu dziękuję Ci za pamięć i niesamowitą niespodziankę ,a mężowi za to,że się nie przestraszył głośno ! ))))))))))))))))))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 00:06, 22 lip 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Sebek napisał(a)
Ale to świetna choróbka
Polecam się na wzajem zarażać !
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies