Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Gocha 08:44, 10 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu witam Cię gorąco. Czy ja też mogłabym dostać pare nasionek tej nasturcji bo piękny kolor ma. I widze , że rozsiały Ci sie orliki- czy nie masz ich na zbyciu przypadkiem. Kasiu zastanawiam się od jakiegoś czasu czy nie zrobić powtórki z rozrywki- tzn. małe sotkanko takie niezobowązujące np. przy ciasteczku i kawie dla lubelskich i okolicznych ogrodomaniaczek- trzeba podyskutować np. nad tym jak się przygotować do przyszłego sezonu. Co Ty na to?
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
popcorn 09:33, 10 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
KasiaWB napisał(a)




jesu, Kasia!!
jaki busz!! przyjedz do mnie, posadzimy coś razem? pięknie
co to za miskanty - variegatusy? cabaret? nie wymarzają Ci?
Jak tam przechowalnik cisowy, rosną Ci te ciski? jak szybko?
kupiłam 20 szt hilli dla mojego brata, żeby podhodować, zastanawiam się ile urosną w 2-3 lata?

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Matka 15:34, 10 wrz 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Kasiuchna, ale mnie wkurzasz tymi gęstymi rabatami-u mnie takie przeciągi na moichmasz taki busz, że nie musisz pielić-jak ja zazdraszczam!!!!!!!!

Kwiatuchy takie dorodne...i kompościk cudnypokaż jak prace budowlane
____________________
U Matki
rozajerycha 20:32, 10 wrz 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Bogda napisał(a)
Kasiuchna, ale mnie wkurzasz tymi gęstymi rabatami-u mnie takie przeciągi na moichmasz taki busz, że nie musisz pielić-jak ja zazdraszczam!!!!!!!!

Kwiatuchy takie dorodne...i kompościk cudnypokaż jak prace budowlane


Bogna,a widzisz jak niewiele czasu trzeba ,żeby tak bujało ...???
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
rozajerycha 20:32, 10 wrz 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Pieknie i jakie porządki wzorowe ! To się wyżyłaś ))
Pozdrawiam Katarzyno.
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Gabriela 21:21, 10 wrz 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Kasiu, cudny, gęsty ogród powstał. Imponujące te hortensje i w ogóle wszystkie kwiaty.
Nie pocieszę Cię z bukszpanami - miałam to samo w zeszłym roku i już po nich, nie pomógł Previcur. Załatwiła je zbyt duża wilgoć i mokra pogoda. Straciłam tak osiem dużych, pięknych kul.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Aneczka 23:13, 10 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
KasiaWB napisał(a)


O matulu moje oczy, co one widzą? Coś pięknego! Jaka to hortensja ta po lewej stronie jak mniemam Vanilki i jeszcze ta druga z lewej strony zdjęcia?
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Madzenka 07:01, 11 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Z bukszpanami kicha, aby się odbudowaly potrzeba kilka lat. Czy wytrzymasz?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
KasiaWB 18:11, 11 wrz 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gocha napisał(a)
Kasiu witam Cię gorąco. Czy ja też mogłabym dostać pare nasionek tej nasturcji bo piękny kolor ma. I widze , że rozsiały Ci sie orliki- czy nie masz ich na zbyciu przypadkiem. Kasiu zastanawiam się od jakiegoś czasu czy nie zrobić powtórki z rozrywki- tzn. małe sotkanko takie niezobowązujące np. przy ciasteczku i kawie dla lubelskich i okolicznych ogrodomaniaczek- trzeba podyskutować np. nad tym jak się przygotować do przyszłego sezonu. Co Ty na to?


Witaj Gosiu
oczywiście, że tak. Jak będzie suchy dzień to zbiorę i dla Ciebie. Orlików mam sporo i również dostaniesz
Chętnie wezmę udział w kolejnym naszym spotkaniu ja na to, jak na lato
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:20, 11 wrz 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
popcarol napisał(a)


jesu, Kasia!!
jaki busz!! przyjedz do mnie, posadzimy coś razem? pięknie
co to za miskanty - variegatusy? cabaret? nie wymarzają Ci?
Jak tam przechowalnik cisowy, rosną Ci te ciski? jak szybko?
kupiłam 20 szt hilli dla mojego brata, żeby podhodować, zastanawiam się ile urosną w 2-3 lata?

pozdrawiam!!


cześć Karolcia dziękuję wspólne sadzenie byłoby super
Te jasne to Variegatusy, na razie nie wymarzały, ale pod wpływem deszczu rozłożyły się na boki... Ale są bardzo ładne. Mam jeszcze Morning Light.
Ciski podwoiły a niektóre potroiły swoją wysokość. Nie rosną tak szybko jak np. tuje, ale ruszyły się Myślę, że w 2-3 lata powinny podrosnąć przynajmniej o połowę wysokości jak nie więcej. My je przycinamy dla zagęszczenia. Mam nadzieję, że na wiosnę część zostanie już posadzona na docelowe miejsce.
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies