Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Luki 13:37, 17 cze 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mimo, że oszczędnie w słowach i zdjęciach to zawsze z przyjemnością zaglądam co u Ciebie słychać. Troszkę szkoda... wiesz czego, ale rozumiem i szanuje.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
13:56, 17 cze 2017
Martuś przepięknie u ciebie
malkul 08:53, 29 cze 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
główkowe już kwitną a że miałaś ich sporo to prosimy o foteczki
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Iwk4 22:56, 29 cze 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Weszłam na instagram. Dom i ogród by Marta. Ile spokoju w tym, co piszesz. Ogród cudny.
Gdybym miała taką powierzchnię... nie umiałabym takiego zakątka chyba stworzyć. Ale w Twoim Martuś ogrodzie mogłabym pić kawę każdego poranka... Pozdrawiam
____________________
Ogródek Iwony II
Zielona 13:00, 06 lip 2017


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
paniprzyrodo - deszcz nieco zmienił wizerunek różanki, ale w sumie i tak kończyły pierwsze tłoczenie, więc bez większego bólu wycięłam większość kwitnących pędów i czekam na drugą turę.

Mathildis - Dziękuję

Leon - wiesz Ola... najśmieszniejsze jest to, że sporo jest w tym moim ogrodzie bardzo przypadkowych kompozycji, wymuszonych przez posadzone wcześniej drzewo, czy roślinę, którą bardzo chciała mieć i trzeba jej było znaleźć towarzystwo. Dziś zupełnie inaczej patrzę na ogród. Daleko za sobą mam stres związany z tym, czy coś należy łączyć, czy nie. Niemniej uważam, że ten początkowy etap każdemu jest potrzebny. Ważne, by nie przesłonił przyjemności w tworzeniu ładnego otoczenia.

Pszczółko - dziękuję.

isia - zapraszam

Kasia73 - pewnie informacja nie jest Ci już potrzebna, ale w tym miejscu serby rosną co 1,7m Jak widzisz... już się zrastają, choć panuje przekonanie, że należy je sadzić co metr.

Luki - ech... widzisz... życie

MonikA - dziękuję.

malkul - kwitną. Przed hortensjami wyglądają cudnie. Mam jeszcze drugie miejsce - przed szpalerem Morning Lightów, wśród perovskiej i przegorzanów, które niestety nie zsynchronizowały kwitnienia z główkowatymi.

Iwonko - dziękuję za miłe słowa. Kiedy się nie ma innej opcji - trzeba sobie radzić i już. Raz wychodzi lepiej, raz gorzej. Najważniejsze jest to, że to miejsce jest nasze, że cieszy i że chętnie korzystamy z odpoczynku w nim.
Kasia73 21:15, 06 lip 2017


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Kasia73 - pewnie informacja nie jest Ci już potrzebna, ale w tym miejscu serby rosną co 1,7m Jak widzisz... już się zrastają, choć panuje przekonanie, że należy je sadzić co metr.

Miło upewnić się, że posadzenie dwa lata temu Serbów co 1,75m było dobrym pomysłem i da zamierzony efekt wow
Pozdrawiam serdecznie.
Elinka 00:33, 13 lip 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Martus , 00.30 a ja z otwarta buzia chlone kolejne obrazy Twojego ogrodu ... Łał i wspomnienia jak na kolanach chwastnice usuwaliscie .....
Brak slów.

Trafilam szukajac info o wisni royal red. Powiedz mi jak ona rosnie , wprawdzie Twoja jest nizsza ja widzialam szczepiona na 2,2 m i boje sie ze za pbardzo sie rozrosnie a nie wiem jak znosi ciecie, powiedz u ciebie kwitnie?

I jeszcze o ambrowca mam pyt hak duzego sadzilas czy idzie bardźiej w gore cźy na boki korona , Twoj teraz ma jakues 3-4 m wys tak?
I ostatnie o platana. To samo ile przyrasta mu korona w sezon... Bo musze odleglosc od ogrodźenia zaplanowac i nie wiem czy 1 m wystarszy.

Napisz jak znajdziesz chwile
____________________
elinkowy-ogrod
Elinka 00:33, 13 lip 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Wisnia royal burgundy nie red oczywiscie
____________________
elinkowy-ogrod
KasiaWB 21:13, 15 lip 2017


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Zachwycam się Twoim ogrodem pięknie Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
AgnieszkaW 19:37, 16 lip 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Marto, brakuje Cię na forum, tęsknimy za Tobą i Twoim cudnym ogrodem...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies