Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

admete 07:19, 21 sie 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
ana_art napisał(a)
oj tylko nie wiem czy Marta sie z tego linku ucieszy , bo dzisiaj usunęła moje 3 komentarze... o tym ze zaczynała na ogrodowisku i ze zrobiła dzięki niemu ogromny postęp, kolejny ze przykro mi ze usunęła mój komentarz i trzeci bardzo krótki " dystansu"... jest mi z tego powodu mega przykro bo byłam pierwszą osobą która napisała coś miłego u niej w pierwszym wątku, bardzo długo jej pomagałam, przegadałam z nią godziny na telefonie, rozwiewając jej wątpliwości a ona moje...
i w tym momencie nie ważne są powody dla których to zrobiła... bo w necie nic nie ginie i ludzie przsz te lata poznali ją, wiedza kim jest, co robi i gdzie mieszka... bez względu na to najbardziej by chciała odciąć sie od pierwszego wątku...


Anna, Marta nie ukrywa na I. że zaczynała na O.
ja w komentarzach wspominałam o O. i nie zostały usunięte
wiele osób też - więc to nie o to chodzi!!!!!

Pytanie jaki charakter miał Twój wpis? czy był tak samo miły jak Twój pierwszy wpis na jej wątku???

Piszesz że Tobie jest przykro, a pomyślałaś co ona czuje czytając Twój komentarz "z dystansu" ?

i jeszcze jedną rzecz zacytuję


Ja pojawiam się i znikam, Marty nr ma z zupełnie innego powodu niż priorytety...


nie znasz jej priorytetów , życie nie jest usłane różami, a los przynosi niekiedy takie problemy że nie jeden by się załamał i już nigdy nie podniósł

roztrząsanie tego jest bezcelowe!!!!!, wytykanie sobie różnych spraw na wątkach też

nic dobrego z tego nie wyniknie, tylko bezsensowne dyskusje które do niczego nie będą prowadziły

czas chyba zakończyć temat

myślę że każdy ma prawo do zamknięcia wątku, bez tłumaczenia się na forum DLACZEGO
i dla każdego z nas byłaby to trudna decyzja, bo każdy wkłada w prowadzenie wątku kawałek siebie
ja też stałam przed taką decyzją 2 lata temu, ale przy pomocy Danusi udało się wątek zachować, choć było to bardzo czasochłonne dla nas dwóch






____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Iwk4 07:42, 21 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Czasami lepiej wiedzieć mniej, niż za dużo.
Ogród pięknie skomponowany. I to się tu liczy.
Marta, pozdrawiam serdecznie.
____________________
Ogródek Iwony II
Szafir 08:46, 21 sie 2017

Dołączył: 21 mar 2017
Posty: 40
ana_art napisał(a)
oj tylko nie wiem czy Marta sie z tego linku ucieszy , bo dzisiaj usunęła moje 3 komentarze... o tym ze zaczynała na ogrodowisku i ze zrobiła dzięki niemu ogromny postęp, kolejny ze przykro mi ze usunęła mój komentarz i trzeci bardzo krótki " dystansu"... jest mi z tego powodu mega przykro bo byłam pierwszą osobą która napisała coś miłego u niej w pierwszym wątku, bardzo długo jej pomagałam, przegadałam z nią godziny na telefonie, rozwiewając jej wątpliwości a ona moje...
i w tym momencie nie ważne są powody dla których to zrobiła... bo w necie nic nie ginie i ludzie przsz te lata poznali ją, wiedza kim jest, co robi i gdzie mieszka... bez względu na to najbardziej by chciała odciąć sie od pierwszego wątku...

Nie wiem kim jest Marta prywatnie, nie wiem gdzie mieszka i co robi, chociaz znam jej pierwszy watek.
Aniu
Czasami sympatia skierowana jest tylko w jedna strone. I trzeba sie z tym pogodzic i to uszanowac, nie robic wyrzutow, nie wypominac co kto komu. Aniu zachowaj klase.

Marto, Twoj dystans do ogrodu jest godny podziwu tak jak i jego kompozycja.
TeresaK 10:15, 21 sie 2017


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Edytowałam. Tak będzie lepiej
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
jazzy 11:14, 25 sie 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
admete napisał(a)


Anna, Marta nie ukrywa na I. że zaczynała na O.
ja w komentarzach wspominałam o O. i nie zostały usunięte
wiele osób też - więc to nie o to chodzi!!!!!


Pytanie jaki charakter miał Twój wpis? czy był tak samo miły jak Twój pierwszy wpis na jej wątku???

Uważam, że należy powiedzieć głośno i wyraźnie, że nie był. Miałam okazję go przeczytać na instagramie, zanim został usunięty.
A osoby wydające pochopne sądy powinny to wiedzieć... Sama bym taki post usunęła...

____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
polinka 12:01, 25 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Aby wydać wyrok należy poznać wersję wydarzen obydwu stron. Marty nie ma już na forum i jestem mega zszokowana toczącą się dyskusją...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Tess 18:08, 25 sie 2017


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
Szafir napisał(a)

Aniu zachowaj klase.


Nie można zachować czegoś, czego się nigdy nie miało.


Szafir napisał(a)

Marto, Twoj dystans do ogrodu jest godny podziwu tak jak i jego kompozycja.


I dlatego warto, by pozostał ten wątek na O., abyśmy mogli nadal podziwiać te cudne i często zaskakujące kompozycje.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
kami 18:17, 25 sie 2017

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 564
Baby rozejść się. Sio stąd Bo się Danusia wkurzy i nie będzie co podziwiać.
A Martę zapraszamy ponownie .
23:23, 25 sie 2017
Tess napisał(a)


Nie można zachować czegoś, czego się nigdy nie miało.




Tess nie oceniaj by samym nie być osądzonym.
Tess 08:20, 26 sie 2017


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
Serdecznie dziękuję za troskę

Mam już sporo krzyżyków, więc potrafię oddzielić ziarno od plew.
Nie przyjmuję "rady" kogoś, kto:

- całą tę awanturę w tym wątku rozpoczął,

- w dodatku dziwnym trafem (?!) - w tym samym dniu, w którym Bezklasowa popełniła usunięty wpis.


Nazwać to brakiem obiektywizmu, to nie powiedzieć nic.
Z daleka widać, że jesteś narzędziem.

By jednak nie wyjść na niewdzięcznicę, takoż Ci dam radę:

Rak z wizytą wchodzi tyłem,
Uwalany mocno iłem.
Dziwuje się zgromadzenie:
Cóż to znowu za wchodzenie?
Już ja wolę, rzekł, mój sposób,
Od zwyczaju takich osób,
Co nie wiedząc, jak tam będzie,
Najpierw nos pakują wszędzie.


____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies