Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

popcorn 12:30, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Na pewno, ja w tym roku jakoś trawnik zaniedbałam, ani wertykulacji jak rok temu, nawet nawozy kupione do trawnika, a nie rozsypane.. hm.

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 12:59, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcarol napisał(a)
Na pewno, ja w tym roku jakoś trawnik zaniedbałam, ani wertykulacji jak rok temu, nawet nawozy kupione do trawnika, a nie rozsypane.. hm.

pozdrawiam!

JA juz swój kosiłam 2 razy, ostatnio w Wielki P{iatek ale dzis widze że w sobote czeka mnie kolejne koszenie. Rosnie szybko....
Wertykulowałam miesiąc temu i podsypałam nawozem - to pewnie dlatego...
Jaszczur jest super, akurat pasuje do płaskiego kamienia.
Dałam fotki tulipanów u siebie - zapraszam.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 13:07, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgoś, idę podziwiać
To na pewno dlatego że nic mu nie robiłam, więc nie rośnie
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 15:48, 23 kwi 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Ja też jeszcze w tym roku nie kosiłam...myślałam, że uda mi się i dopiero w majowy weekend będę kosić...ale chyba nie da rady!!!

Carola - w twojĄ stronę burza idzie....u nas już pada...GRAD!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 15:51, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Magdo, błyska się i grzmi, na razie nie pada. Ale to pewnie kwestia czasu. Za chwilę wjadę pewnie w środek burzy - bo jadę po Młodą do przedszkola, w Waszą stronę
Do bani, bo trawki przyszły i bym posadziła do doniczek, a tu doopa, oczywiście.. cały dzień piękny, jak pracuję za kompem, a po pracy pogoda do bani. No trudno.

Zdecydowanie nie uda się zaczekać do weekendu majowego, zresztą planujemy wyjazd wtedy, więc dobrze byłoby skosić tę trawę w tym tygodniu jeszcze..

Buziaki!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 15:57, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Burza idzie!



Roślinki wygrane w żurawkowym konkursie przyszły.
Pancernie opakowane, ale całe


Cerexy paskowane nie pamiętam nazwy

Carexy the Beatles

3 odmiany zawilców japońskich
____________________
Mój nowy ogródek
Anita1978 15:58, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ja tylko raz kosiłam ale zapowiada się na drugie już....jak przestanie padać bo u mnie codziennie pada...dzisiaj było burzysko z gradem nawet....
____________________
ogródek Anity
Anita1978 15:59, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Roślinki fajne, dorodne sadzonki
____________________
ogródek Anity
Nikita 16:26, 23 kwi 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
No to Carola poczekaj jak burza przejdzie...bierz łopatkę i do ogrodu sadzić trawki....

Fajne te roślinki...i faktycznie pancernie zapakowane.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margolka 17:36, 23 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Ja też koczuję przebrana i czekam aż przestanie padać, bo u mnie właśnie druga burza przeszła...
Co do trawnika, to też już kosiłam, bo jednak zdecydowałam się na aerację. Później podsypałam nawozem, popadało no i znów trzeba kosić

Fajne trawki

Ps. U mnie zdjęcia, jeśli chcesz to zajrzyj


____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies