Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Juzia 18:25, 31 paź 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38619
popcarol napisał(a)
Cena? Tak
Babeczki w piecu? Też


hehe... ale trafiłam na babeczki
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
popcorn 18:26, 31 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Młoda w domu... coś trzeba robić
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 20:49, 31 paź 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Karolina ja tez nie lubie swiat zwlaszcza tych jutrzejszych.. w sklepach tłok jakby wojna miala byc,okropnosci.
Roze masz cudne,kot sliczny buziaki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Olili 21:04, 31 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
kot jest zajefajny
miłego łikendowania
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Gardener27 21:24, 31 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
popcarol napisał(a)







Hmm ... słodkie lenistwo czasem też tak mam Piękne ma miodowe oczy Kiedyś też miałem kota ... w głowie Hehehe a tak na poważnie to dostałem go od swojej dziewczyny a jak się rozstaliśmy to wzięła ze sobą kota i tyle go widziałem
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
popcorn 07:23, 01 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, ja się teraz załatwiłam - zapomniałam że dzisiaj czerwone święto w kalendarzu... M wrócił po pracy i po niemieckim o 20tej... nie chciało mi się już nigdzie jechać...
tym sposobem nie mamy świeżego chleba, w lodówce światło i jakieś resztki, dobrze że w zamrażarce cokolwiek jest hihi

Co do świąt... fajnie jest razem ubierać choinkę, razem przygotowywać jedzonko. Ale z powodów które na forum się nie nadają, wolałabym żeby było już po. Chociaż styczeń żeby był, a najlepiej koniec marca

Oli, kot jest fajny, Młoda ma zajęcie. Trochę go molestuje, ale przymykam oko - w końcu był kupowany z myślą o niej.

Przemku, nic łatwiejszego sprawić sobie kota Nieuciążliwy jest, przynajmniej ten nasz, przesypia większą część życia, poza tym je i znowu śpi hihi

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
Madziarzeszow 07:36, 01 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Pozdrawiam cieplutko , kociak do zamiziania , szare uwielbiam
Światło w lodówce tylko na jeden dzień , to jak szkoła przetrwania w dzisiejszych czasach
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
popcorn 07:53, 01 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia, w czasach natychmiastowej dostępności wszystkiego, nie planuję zakupów. Nie ma? Trzeba kupić, i tyle. I jak nagle się nie da.. hihi
Chociaż ostatnio jest inaczej - ponieważ nie mam auta na co dzień, robię raz w tygodniu duże zakupy, a co 2gi dzień Młoda kupuje pieczywo i zapomniane rzeczy w lokalnym sklepiku. Dzisiaj pewnie jest zamknięty, a nawet jeśli to chleba nie będzie świeżego, raczej. No trudno. Będą grzanki I w zamrażalniku jest chleb produkcji własnej teściowej. Przeżyjemy

Kot spożywa właśnie trzecie śniadanie

Planuję dzisiaj pościnać werbenki i zawieźć je Teściom do piwnicy. I 3 róże pienne też. Piwnica dobra rzecz, jednak...
____________________
Mój nowy ogródek
Madzenka 10:20, 01 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jestem z Ziemi bo uwielbiam to Bożonarodzeniowe krzątanie , Wielkanocne równiez dopóki źyją rodzice Świeta zawsze będa u mnie.
Bonica u mnie w czasie pierwszego tloczenia jest zwykle od słońca niemal biała, w czasie jesiennego zdecydowanie ciemniejsza. Tak samo jest z fairy.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
popcorn 10:22, 01 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madżen, Ty u mnie a ja u Ciebie
Ja lubię, póki nie odbywa się to kosztem kogoś - moim, Teściowej, mojej Mamy... faceci siedzą i żartują, co najwyżej przytargają choinkę, kobiety uwijają się przy garach
Wolę Młodą zabrać w ciepły kraj niż wtłaczać w schematy... hmm...

miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies